Brak na komputerze programów

Cześć. Mam pytanie skąd mogę pobrać wszystkie programy typu:
notpad, wordpad itd? Po pełnym sformatowaniu komputera nie mam żadnego z nich ani np. programu do otwierania obrazów, zdjęć itp.

Programy typu wordpad, notatnik są w każdym windowsie. Polecam dociągnąć sobie 7-zip-a, Acrobat Reader, Chrome, Firefox-a oraz Libre Office. A skąd? Tam gdzie wszystko się zaczyna czyli google :slight_smile:

1 polubienie

Do otwierania zdjęć też aplikacja jest dostarczona z Windows

Zależy co chcesz robić.Przeglądarka www.Opera,Firefox,Chrome,Vivaldi.
Odtwarzacz audio/video PotPlayer,KMPlayer,foobar2000.Lekki zamiennik Acrobat Readera - Foxit Reader.
Poczta - używam Thunderbirda.
Archiwa - 7zip.
Otwieranie obrazów - XnView

No dobra ale gdzie je znaleźć. Po wpisaniu ich w wyszukiwarce windowsa nic się nie wyświetla

Musiałeś w jakiś dziwny sposób tego Windowsa stawiać, skoro nie ma podstawowych windowsowych programów. Zainstaluj system jak trzeba i wszystko będzie na swoim miejscu. Instalowałeś kiedyś system? Jak zrobiłeś to teraz? Opisz krok po kroku.

Robiłem to już 3 raz. Za każdym razem robiłem tak samo i tym razem też. Jedynie co poszło nie tak to podczas formatowania odłączyli mi prąd i jak z powrotem włączyłem komputer pokazał mi się niebieski ekran z dwoma opcjami windows ,coś tam" 4. Za każdym razem jak wybierałem, którąś z nich zaczynało się formatowanie i nagle znowu wracam do tego ekranu i tak w kółko. Później wszedłem tam w jakąś inną opcje pomocy czy coś takiego i tam wybrałem formatowanie jeszcze raz.

Instaluj od nowa, bo przez brak prądu system zainstalował się niekompletny i prędzej czy później posypać się mogą inne, nieprzewidziane błędy.

No mam nadzieję, że to wszystko rozwiąże bo będę robił format po raz 3 w tym tygdoniu.

Nie twórz trzech wątków o tym samym problemie!
Otwarty wątek do dyskusji: