Brak okna logowania na czaterii

Witam

Problem jest tylko na czaterii na innych czatach wszystko działa. Problem od kilku dni i nie mam pojęcia dlaczego bo nic nie było instalowane czy aktualizowane. Java się ładuje, aplet czaterii też potem wczytuje parametry a następnie nie pokazuje się okno z logowaniem.

Kiedy problem wystapił zainstalowałem jeszcze raz jave i nadal to samo. Taki jest objaw na operze na IE pokazuje się okno logowania ale takie że nic nie można zrobić. Załączam skrina ekranu.

java 7 update67

opera 12.17

winXP

 

Sprawdzałem otwarcie portów i są ok w javie są wpisane wyjatki.

 

Miał ktoś taki przypadek?

post-264319-0-17416400-1408203094_thumb.

Sprawdź za pomocą aktualnej przeglądarki, bo stare przeglądarki IE i Opera mają problem z prawidłowym wyświetlaniem niektórych stron.

Sprawdź po dokładnym wyczyszczeniu ciasteczek. Jakieś uszkodzone, będą sypały błędami logowania. Potrafisz skasować dokładnie wszystkie ciasteczka w operze i ie? W opcjach internetowych, zawartość, wyczyść stan SSL, to czyści bufor SSL dla wszystkich przeglądarek.

Wyczyszczone i dalej to samo brak okna logowania.

Znalazłem kogoś kto miał podobny problem http://forum.dobreprogramy.pl/problem-z-javą-na-czaterii-t324130/

jednak kasowanie plików chyba odnosi się do starszej wersji niż ta którą ja mam więc to nie działa.

Udało mi się znaleźć przyczyne. Czateria zmieniła wygląd okna logowania a w operze miałem ustawione w pliku urlfilter blokowanie reklam. Widocznie po zmianie przez czaterie jeden z wpisów blokujących reklamy był tym który blokował okno logowania. Znalazłem jego w pliku i został usuniety. Problem rozwiązany.