Brak opcji "rozszerzenia" w zakładce nagrywanie w dźwiękach

Tak jak w temacie, chciałem włączyć opcję tłumienie zakłóceń a tu niespodzianka, wiem, że trzeba zainstalować jakieś sterowniki, naszukałem się i nie mogłem znaleźć więc piszę tutaj. Ktoś pomoże?
płyta główna to: intel dq965gf
z góry dzięki za pomoc

Hej,

Spróbuj tych sterowników. Aczkolwiek nie każda karta dźwiękowa ma możliwość włączenia takiej opcji.

PS. Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz?

Pozdrawiam,
Dimatheus

A co się wtedy dzieje?

To jest mikrofon z portem USB?

tak usb. Nie działa to znaczy, że nic nie dodaje, a ten sterownik działa chyba tylko z wejściem pod jacka, ale się nie znam

nawet nie moge zmienić db w tym w opcjach mikrofonu, a posiada on bardzo duże szumy nie wiadomo z jakiego powodu.

No tak to działa. Urządzenia audio z portem USB - słuchawki czy mikrofony - mają w sobie już wbudowaną własną kartę dźwiękową, więc karta zintegrowana nie jest wtedy wykorzystywana.

A masz podłączony komputer do gniazdka z uziemieniem.

  • A instalowałeś do niego jakieś sterowniki?

chyba tak, jakie sterowniki przykladowo?

To odpowiedź na kwestię uziemienia w gniazdku? Jeśli tak, to upewnij się, bo odpowiedź chyba wnosi do tematu tyle samo, co brak odpowiedzi.

Nie było nic dodanego do mikrofonu? Jakiejś płytki albo informacji o tym, skąd można pobrać sterownik?

nie było żadnych sterowników

aktualnie nie sprawdzę gniazdka, ponieważ nie ma mnie w domu

To na pewno trzeba sprawdzić.

A jak wykrywany jest mikrofon w systemie? Możesz pokazać na screenie ustawienia nagrywania dźwięku?

obraz

jak juz mowilem nie ma mnie w domu, ale wykrywało mojego superluxa

To pokażesz, jak będziesz w domu. Możesz też na screenie pokazać wszystkie zakładki we właściwościach mikrofonu. Ale nadziei bym sobie na Twoim miejscu nie robił. Pamiętam, że jak miałem Behringera na USB to opcje w sterowniku też były dość mocno ograniczone.

no, ale dziwne jest to, że to audio z tego mikrofonu jest gorsze od tego za 20zł

może da się jakoś polepszyć to audio za małą dopłatą?

Pokaż na screenach ustawienia, o których pisałem we wcześniejszym poście i będziemy kombinować.

  • Próbowałeś podłączać mikrofon do innego portu USB?
  • Próbowałeś użyć innego kabla USB?
  • Używasz przewodu z dodatkowymi filtrami ferrytowymi?

do innych portów próbowałem, nawet 3 razy. innego kabla nie próbowałem, ponieważ wczoraj zakupiłem mikrofon i kabel wczoraj był odpakowany. a jeśli chodzi o przewody to nie mam pojęcia

Poniższe może pomóc ustalić.

https://blog.przenosne.pl/co-to-jest-i-czemu-sluzy-dlawik/

to w takim razie nie ma