Brak połączenia z internetem po instalacji systemu

Witam mój problem polega na tym że nie mogłem połączyć się z internetem jak i żadnym innym programem wymagającym polączenia internetowego ponieważ wyskakiwal mi napis za dlugi okres oczekiwania połaczenia się ze stroną lecz dostęp do internetu mialem ponieważ moglem rozmawiać przez komunikator.

Zrobiłem przywracanie systemu zainstalowałem nowy system typu windows xp i ku mojemu zdziwieniu chcąc połaczyć się z internetem pisze mi brak połączenia z internetem do tego chcąc obejrzeć jakiś film nie mam glosu ani obrazu tylko wyskakuje mi napis sprzęt audio nie jest dostępny lub nie odpowieda.

Czy to wszystko może być jakoś ze sobą powiązane że nie działa mi internet ani żaden inny program.

Jeśli tak to jak mozna to w najprostszy sposób naprawić??

Zapomniałeś o sterownikach dlatego wszystko przestało działać.

PS Wina nie działającego neta w całym oprogramowaniu to prawdopodobnie firewall, lub ustawione proxy. Jednak to ci się już nie przyda :stuck_out_tongue:

A jakie są dobre sterowniki dla laptopa fujitsu siemens Amilo??

I skąd moge pobrać sterowniki by działał mi internet??

Dodane 14.01.2013 (Pn) 13:38

A jakie są dobre sterowniki dla laptopa fujitsu siemens Amilo??

I skąd moge pobrać sterowniki by działał mi internet??

Cześć

Podaj jaki masz model laptopa. Może ktoś poda ci link do sterowników. Ewentualnie poszukaj ich sama na stronie producenta laptopa.

\i co mam zrobić bym mógł oglądać filmy poniewaz chcac uruchomic film pisze mi wersja radiowa do tego pisze mi ze nie moznay pdtwprzyc strumienia audio sprzet audio nie jest dostepny lub nie odpowiada.

Jak mam to naprawic??

Dodane 14.01.2013 (Pn) 13:46

Model laptopa fujitsu siemens amilo Pa2510.

System windows xp

Cześć

Na początek zainstaluj sterowniki do karty dzwiękowej, graficznej oraz pozostałych podzespołów.

Jeżeli problem będzie dalej występował pomyślimy co dalej.

Do tego laptopa na stronie producenta są tylko sterowniki do Visty.

Tak ale pisze mi co chce zainstalowac jakis sterownik to o polaczenie z internetem prosu

Dodane 14.01.2013 (Pn) 17:26

Ehh wiem a nie będzie problemu jeśli ja mam jeszcze starego directa 8,0??

Zainstaluj Service Pack 3, bo po DX8 wnioskuję że masz SP0.

Hmm co masz na myśli pisząć DX8 lub SP0:)??

Cześć

DX8 to DirectX w wersji 8, a co kolega miał na myśli pisząc SP0 tego już nie wiem (domyślam się że miał na myśli sam system bez żadnych Service Packów).

Tak, chodziło mi o XP bez Service Pack’ów, gdyż właśnie ten system ma DirectX w wersji 8. Nie pamiętam jak jest w przypadku Service Pack 1, ale od 2 wzwyż jest już zaimplementowany DirectX 9.

Temat był już poruszany, Google może Ci pomóc - np. http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2250514.html

Tak ale macie może bezposredniego linka do directa 9.0 ponieważ pobralem go ale że niemam dostępu do internetu to tak jak bym pobral samą ikonę.

http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Pro … 12667.html

Cześć

http://www.microsoft.com/en-us/download … px?id=8109

I to normalnie pujdzie mi pomimo tego że niemam neta??

Tak.

Wziołem zainstalowalem to i klikajac Windows Media player nadal pisze mi że dysk audio nie jest dostepny itd

Cześć

Sterowniki do karty dzwiękowej zainstalowane? Jeżeli tak a problem nadal występuje być może brakuje ci jakiś kodeków etc.

A np co mam zrobić chcąc zainstalować windowsa z pendraiwa??

Prosiłbym o dokładne wskazówki jeśli to możliwe