Brak wyświetlania avatarów

Aha, czyli mam rozumieć, że avatary wysypują się w każdy weekend o poranku?

2 polubienia

Albo każdego ranka…

2 polubienia

Faktycznie z rana zjada 80% avatarów :smiley:. Śmiesznie to wygląda.

INFO:
Te co są widoczne, nie jest to kwestia cache przeglądarki. Dziwne bo na 3 przeglądarka różne avatary jednak się pojawiają, większość się powtarza, jak krystain3w czy bachus, a reszta w tym wątku losowo.
Serwer zwraca 200, ale bez danych requesta (dla niewidzialnych avatarów).

Niektóre avatary mają wolne teraz, L4 ?

2 polubienia

Chyba zaczynają wracać, pewnie korki i się do pracy tylko spóźniają :stuck_out_tongue:.

1 polubienie

Łubudubu stoi na maszynie wirtualnej Windowsa :smiley: A jeśli to jest jeszcze dla ciebie za mały dowód na winę MS to dodam że wykupili GitHuba! :laughing:

Znowu forum popierdzielone. Co jest? Tak cały czas, co pewien czas się będzie działo?
Zrzutu ekranu nie można dodać…

Serwer ma lagi jak stąd* na Madagaskar. Do tego cache avatarów jest rozsypany :grin: Wrzesień 2018

* Wałbrzych/Sosnowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1 polubienie

Wygląd forum o poranku. Teraz plik wchodzi…

Jaka redakcja taki portal i szczególnie forum :stuck_out_tongue:

Na Operze problem nie występuje, a przynajmniej nie występuje u mnie.

Na Safari w najnowszej wersji MacOS tez nie ujżałem problemu z włączonym adblock Plus :slight_smile:

Wczoraj jak odkopałem temat problem był na: Firefox, Firefox DE, Chrome, Opera. Tylko na IE nie sprawdzałem, ale obstawiam, że problem był gdyż jak napisałem to serwer nie wysyłał danych do przeglądarki.

Wystarczyło wejść w link bezpośredni do grafiki avatara by zobaczyć … nic. Serwer wysyłał odpowiedź ze statusem 200, ale bez danych. Poza tym problem występuje w jakiś przedziałach czasowych, ale od czego to zależy to nie wiem. Odpowiedzi na to pytanie trzeba szukać na serwerze. Wiec to, że u kogoś działa to żadna informacja, bo u mnie w obecnej chwili też działa. Nie zmienia to faktu, że gdybyś wszedł na forum w momencie występowania problemu to prawdopodobnie też byś części avatarów nie widział.

Więc to trochę takie gadanie jak ostatnie news na portalu, że W10 jest coraz popularniejszy na steam ponieważ gracze go wybierają, tylko szkoda, że nie mają wyboru gdy składają nowego PCta.

1 polubienie

Jeżeli nie działało czasowo, to znaczy, że być może sam serwer za szwankował. To mogło być wszystko, wiec nie ma sensu siać paniki czy popadać w paranoje, tylko zgłosić błąd administracji. Dzisiaj jak widać działa od rana - choć wczoraj w godzinach porannych także nie zauważyłem by taki problem się pojawił.

Umiesz czytać ze zrozumieniem? To nie jest jednorazowy przypadek. Nikt by nie zakładał tematu gdyby przez 1 godzinę coś nie działało bo usterki się zdarzają. Temat założony 13 dni temu, że coś nie tak, w między czasie ludzie pisali, że się powtarza, ja wczoraj na własnej skórze odczułem i napisałem, że dalej występuje, a Ty robisz z tego jednorazową usterkę :smile:.
Dzisiaj problem też był przed 11, ale tylko chwilę i mi się nawet pisać nie chciało o tym.

Od 9 jestem na Safari w Macu zalogowany na forum i zero problemów, od tygodnia zreszta na safari. Włączę Firefoxa na windowsie i cyrki z forum. Na Safari tylko Nieprzeczytane 1 ciągle się pojawia i tez nikt z tym nic nie robi, a tez nie jest to jednorazowy błąd.

Jestem na forum praktycznie codziennie, problemu nie uświadczyłem. Jak dla mnie jeżeli problem występuje, to jest zwykła usterką techniczną. Na którą wpływu może nie mieć nawet sama redakcja, bo usterka występuje po stronie użytkownika, a nie samego forum. :laughing:

A skąd ta pewność?
Wiesz ja też nie doświadczyłem problemu.

To ciekawe, a usterka z Nieprzeczytane (1) tez jest po stronie uzytkownika?? To znaczy, że na żadnej przeglądarce forum nie działą czyli trzeba je wyłączyć dla bezpieczeństwa użytkownika.

Do wczoraj też nie widziałem tego problemu. Nie wnikałem czemu, może nie trafiłem w odpowiednią “godzinę” na forum, ale mimo to nie mówiłem, że problemu nie ma bo “u mnie działa”.
Za dużo razy w życiu naprawiałem błędy w kodzie czy na serwerze które “u mnie działały”. Tylko wydaje mi się, że soft ma działać u każdego, a nie tylko u twórcy/administratora.

1 polubienie