Brak wyświetlania avatarów

No to przecież proste. Zapewne serwer z awatarami działa tylko w dni robocze, od godziny 8:30 do 15:30. :joy:

5 polubień

Serio.

Powtórka z rozrywki…

Stawiam na porwanie, pytanie tylko kiedy porywacz wystosuje wysokość okupu i nr. konta do jego przelewu. :wink:
U mnie też wszystkie avatary znikły w tym, co gorsze, moje prawe oko… przez co muszę nosić opaskę jak pirat, mam trudności z czytaniem i postrzeganiem głębi/odległości. Jak mnie przyłapią na takim upośledzeniu, zabiorą prawko, wywalą z roboty, kobieta zostawi i wyląduję pod mostem. :smile:

Ja tam nie mam połowy awatarów i obrazek musiałem wrzucić na imgur.

Na ta chwilę wszystko działa poza Nieprzeczytane (1). 10:23.

Porywacz nie wystosuje, jak go szlak trafi psychicznie załozy kawałek bomby jądrowej na klate i wparuje do redakcji i po zamiata ten syf :stuck_out_tongue:

Wątpię że coś pozamiata bo nie sądzę by serwery stały w redakcji :smiley:.

Serwery sa tam gdzie serwery WP :stuck_out_tongue:

Aż tak WP by chciało je przenieść lub dane?

Teraz wszystkie awatary widać, aż 512 (pięćset dwanaście sztuk) na Forum. Prawda ci to?

Na pewno nie…

To chyba wszyscy którzy wytrzymują z DP :stuck_out_tongue:

Online - to nie znaczy: zarejestrowani użytkownicy. To są wszyscy użytkownicy na forum, goście - tak zwani niezalogowani, zalogowani użytkownicy, a nawet i czasami boty.

Druga sprawa to skąd pewność, że forum wyświetla avatary wszystkich zalogowanych użytkowników? Może wyświetla ustalone max?

Myślę, że się zaczynacie czepiać, a przez to odbiegamy od sedna problemu.

2 polubienia

Raczej wyświetla jakiś max (do ok. 50?), a co do anonimów i botów to by trzeba w dokumentacji sprawdzić czy to dolicza licznik.

Anonimów zlicza na wszystkich na jakich się spotkałem. Po prostu to też są użytkownicy online. Co do botów to różnie, zazwyczaj można ustalić czy mają być ukryci czy nie, jeśli nie to wlicza. Poza tym do aktywnych można nie wliczać jedynie znane skryptowi boty, czyli trzeba byłoby je na bieżąco dodawać.
Na jednym forum mi już się ich nie chce dodawać bo co rusz pojawiają się nowe i trzeba dodawać ich identyfikator do DB.

Sami zobaczcie, 7 wrzesień, godzina 5:05 jak wygląda forum:

Znowu nie można załadować zrzutu!!!

To wyskakuje po wylogowaniu z forum. Wystarczy zamknąć Safari i odpalić, dobreprogramy.pl ładują się.

O 7:37 aż 500 forumowiczów jest na Forum. Portal zaczyna bić rekordy oglądalności.
Czas na toast…

Już jest 600 online, cuda ilu gości mamy.

2 polubienia

Licznik bije 602 online.

2 polubienia