Buforowanie filmów online

Cześć,

mam taki dziwny problem. Posiadam maszynę z Windows 10 Pro w wersji 2004, internet 100Mbps, RTXa 2070 Super i AMD R5 3600x i ostatnimi czasy borykam się z problemem buforowania się filmów online z portali takich jak cda.pl czy efilmy.tv. Nadmienie, że streamy na Twitchu, Netflix, hbogo itp działają bez zarzutów. Dodatkowo na laptopie te same filmy na cda czy efilmy działają idealnie. Speed test nie wskazał problemu z łączem. Programy, pliki czy gry pobierał z pełną prędkością. Już nie wiem o co chodzi. Macie może jakies pomysły co może być problemem albo jak to naprawić?
Z góry dzięki za odpowiedzi
PS.: Nie wiem czy do dobrego działu dałem. Jak nie to zmienie, żaden problem :smiley:

CDA, jest chyba w Polsce najszybsze. Wyczysć cache przeglądarki./ wszystko ciastka itd restart

Robiłem. Czyściłem ciasteczka, cache, próbowałem innej przeglądarki, reinstalowałem sterowniki sieciowe, karta graficzna ma najnowsze i dalej ten problem występuje

Na firefoxie też?

Próbowałem na: Firefox, Microsoft Edge i Brave

To może tak?:

Plus gruby Hosts, żeby pozbyc się śmieci
https://someonewhocares.org/hosts/zero/hosts
instrukcja jest w opisie

Co ciekawe, że żadnych zmian w systemie nie robiłem ani w przeglądarce ani w systemie. Z tego co widziałem to mam wyłączone proxy

Ja windowsa do internetu nie używam. Ale polecam moje porady, bo tak samo mam ustawione na windzie w razie czego.A dodatki do FF takie.

Na pewno 1, 4,przedostatni :slight_smile:

Sprawdź na mniej szemranych serwisach, chyba że na CDA wykupiłeś premium i oglądasz materiały w wysokiej jakości a nie ripowane do maksymalnie 720p lub nagrywane szpiegowskimi okularami (najniższa jakość).

Mam wykupione cda premium. To samo na efilmy. Na Netflixie, HBO GO czy innych takich działa normalnie

Uruchom program complete internet repair wg mojego poradnika. Pobierz byle gdzie, spolszcz i uruchom. Zaznacz dokładnie tak, jak zaptaszkowałem na screenie. Po naprawie z menu plik wybierzesz restart systemu.


CDA, czy efilmy - jak coś z dns, czy inne sprawy, to naprawi.
Bufor cache przeglądarek jest na dysku.