Cała prawda o Neostradzie - Wyraź swoją Opinię

Polecam neostrade, nie ma zadnych problemów, a te bajeczki ze połaczenie jest zrywane itp. można sobie wsadzic miedzy bajki bo to już przeszłość i jakość połaczeń jest naprawde bardzo dobra, a Ci co mówia że jest inaczej to albo nie potrafia dobrze zainstalowac sterowników i jadą na tym śmiesznym programiku od TP albo poprostu nie lubią TP a neostrady na oczy niewidzieli…

ps. nie każdy ma limity na neo :wink:

Mam neo od ponad tygodnia na razie jest ok.

Na pewno jest lepsza niż to co miałem wcześniej (sic!)

Miałem radiówkę, ponad 1.5 roku. Jeszcze na początku lipca właściciel sieci był u mnie w domu, bo sprawdzał czy antena jest w porządku i wziął pieniądze za internet. dodajmy że w lipcu wyjechał na 2 tyg. na wczasy i co po pięciu dniach od jego wyjazdu sieć się ‘posypała’ i trzeba było czekać na to aż przyjedzie z wakacji. Ale to jeszcze nic. Pod koniec Lipca nagle nie ma internetu, 3 dni ja i moi rodzice szukaliśmy kontaktu (telefon milczał - był wyłączony) Okazało się że wyjechał sobie zagranice pościągał wszystko, i powiedział ze nie ma internetu - oczywiście nikogo nie poinformował z nas, użytkowników o tym. - to jest olewactwo.

Co do neo to jest ok ale mam zastrzeżenia.

:arrow: Podczas zamawiania prosiłem o modem do karty sieciowej, dostałem USB :?

:arrow: Pani na Błękitnej próbowała wmówić mojej mamie że jak przekroczę limit transferu to rachunek wzrośnie. :? :? :hahaha:

No to i ja coś powiem,od początku jestem na Neo,na początku były pewne trudności - wiadomo początki,ale się dotarło i wszystko gra.

Jedyne zastrzeżenie to aplikacja TP - dalej nie wiem czy nikt tego nie testował,czy co - bo bez tej aplikacji pomoc neo miałaby pół roboty mniej.

Bez aplikacji TP i za tą cenę nie ma co narzekać.

Praktycznie od roku czasu nie było awarii neo,przynajmniej u nas.

Ja powiem tak neo mam od roku…łącze 512. @ razy przez ten rok była awaria i po zadzwonieniu do odziału TP, bardzo miła pani powiedział mi że to usterka u nich i awaria w ciągu 2 godzin zostanie usunięta i tak też było…aplikacji dostępowej TP nie używam, więc jest miej problemów, wszystko chodzi bardzo szybko, transfery mozna małym trikiem ominąc, ale i tak miesięcznie zasysam około 15 Gb więc :stuck_out_tongue:

polecam neostarde :stuck_out_tongue:

Jak czytam niektóre wypowiedzi robi mi się słabo. Mam neostradę juz od przeszło 2 lat, teraz opcję 1024 kb/s. Nie mam z nią żadnych problemów, a ze czaem mają jakąs awarię, to naprawdę przecież każdemu się zdarza. Na temat aplikacji TP mam podobne zdanie jak JNJN, chociaż gdyby była mniej pamięciożerna, chętnie bym z niej korzystał, bo opcji ma dośc sporo. Co do kompetentności osób pracujących w infolini, powiem ciepłe słowa. Ja akurat trafiałem na osoby, które wiedziały co robić i naprawdę wskazówki pomagały. Więc jezeli tak bardzo komuś nie pasuję neostrada, to po co ją ma :?

zapytaj się ich jak zainstalować neo na linuksie :mrgreen:

osobiście mam DSLa od TP na 15-20 osób. płacę 23zł/miesiąc za łącze 2048 kbps, co daje transfer na poziomie ~200-250KB/s (tych 256 nie mogę osiągnąć) :slight_smile:

jakieś usterki w działaniu internetu spowodowane przez TP zdarzają się bardzo rzadko, aczkolwiek parę dni temu jedna była.

Krótko pisząc

Zdarzyło mi się że dzwoniłem na infolinie 0800 i chciałem się tylko dowiedziec ile GB zostało mi do końca a on mi wyskakuje z numerem ID (aż mnie to wkurzyło) no nie ma nic bardziej dorszego niż szukanie w papierach tego numerka.

Trzeba robić tak jak ja zrobiłem.

Podczas rejestracji wydrukowałem 3 egzemplarze tej strony.

1 dołączony do umowy, 1 w moich papierkach, 1 w szufladzie koło kompa. Zawsze pod ręką itp.

Zadzwoniłem i się zapytałem ;]

Pierwsza osoba mi powiedziała że nie jest upoważniona i abym poczekał na drugą :lol:

Druga mi powiedziała że “instalacja neostrady pod tym systemem operacyjnym jest na stronie neostrada.info” ;]

A ty powiesz mi z głowy :? Jak taki koza z ciebie.

czyli SDI też :mrgreen:

wg mnie TP ogranicza rozwój Internetu przez limity i wysokie ceny

  • łączenie telefonu z neo - ale to się ma niedługo zmienić.

po co ta irytacja? czy ja pisałem, że ma z głowy powiedzieć?

Infolinia nie udziela wsparcia technicznego dla systemów innych niż: 95/98, ME, XP i 2000

…a więc dzwoniąc z pytaniem o linuxa - najwyżej skierują Cię do materiałów które znaleźć można w sieci …czyli właśnie np. na neostrada.info.

BTW

Tak samo możesz pytać o NT, 2003, Viste :stuck_out_tongue:

Hmm… ID do sprawdzenia stanu licznika? :?

I co? uzyskałeś info o stanie licznika, czy też powiedzieli że możesz sprawdzić na stronie panelu neostrady?

Konsultant może sprawdzić bardzo DOKŁADNY stan licznika w systemie …i ID do tego nie potrzeba, wystarczy mu nr. telefonu na którym masz neo :wink:

Jednak aby sprawdzić stan licznika przez neta, musisz się zalogować na stronie: panel.neostrada.pl podająć właśnie swój ID i PIN - jednak dane tam wyswietlane często nie odzwierciedlają stanu faktycznego :?

Zmienić się też ma cena w takim przypadku :stuck_out_tongue:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 341#654341

BTW. czytał ktoś opis do programu NeoT ;]

Złączono Posta : 19.08.2006 (Sob) 13:28

Tylko straszą.

Moim zdaniem cena zbytnio nie podskoczy - może 10zł ale i tak będzie mi się dalej opłacało aby mieć taką neo i telefon kom na dom :smiley:

  • Więc lepiej poszukać innego dostawcę Internetu - Neostrade+ nie warto?

Witheld jeśli nie straszne Ci limity to warto :slight_smile:

Z neostrady korzystam, juz ponad 2 lata i jestem zadowolony.

Jakośc połączenia oceniam na mocną 5 (była by 6 gdyby nie limity, chociaz i tak jeszcze nigdy go nie przekroczyłem)

Nigdy nie miałem wiekszych przerw w połączniu niż 1-2 h (nie z mojej winy)

Raz miałem pewna sytyłacje, po której zdziwienie osiagneło MAX :!:

Otóż kiedyś nagle zaczeła mrugac mi dioda ADSL na modemie trwało to około kilka godzin, zirytowany zadzwoniłem do Tp i wyjasniłem sprawe. Pani o miłym głosie spytała o adres i powiedziała ze przyjedze ekipa TP i sprawdzi co się stało.

Jakie było moje zdumienie gdy za godzine widze pod domem samochód TP. Panowie sprawdzili wszystko i okaząło się… ze kabel jest przycisnięty. Brat kładł wykładzinę i przycisnoł za mocno przycisnoł listwą kabel telefoniczny.

Panowie z TP wymienili kabel na nowy (za free) mieli ze sobą wierterke i wywiercili nową dziurke na nowy przewód.

Całośc pracy trwała 30 min, panowie nie chcieli nawet zadnych pieniędzy, zabrali się i pojechali.

i neostrada znów działała jak należy :stuck_out_tongue:

  • A można wykupić Neostradę 512kb/s - Bez limitów transferów?

aju Ten internet, nie ma być dla mnie. Ja mam Neta w dialogu 2MB i na dodatek za darmo. Neostrada miała być dla mojego kolegi, ale wątpie czy weźmie ją.

Nie można kupić neo bez limitu transferu.

Była kiedyś opcja 640 kb/s bez limitów, ale została wycofana z rynku.

Obecnie mają ją tylko wybrańcy i to chyba za 180zł miesięcznie :lol: