Całkowite usunięcie Firefox'a

Chcę skasować z ze swojego komputera Firefox’a - znalazłem poradnik: http://forum.dobreprogramy.pl/jak-kompletnie-usun%C4%85c-firefoxa-t47511/

 

Tak na marginesie czy to normalne, że przeglądarka nie sprawdza pod względem ortografii tekstu, który wyżej wprowadziłem (kiedyś pomijała tylko tytuł wątku, teraz całość)? U Was też tego nie robi? Jak zmusić przeglądarkę do sprawdzania błędów?

Owszem, wpłynie. Te ostatnie 2 klucze o których tam pisze to klucze ogólnie odnoszące się do wszystkich zainstalowanych aplikacji Mozilli (o ile się nie mylę) więc ich skasowanie może unieruchomić Thunderbirda, najlepiej zanim skasujesz sprawdź czy w tych kluczach nie ma osobnych podkluczy odnoszących się do Firefoxa i Thunderbirda i skasuj tylko ten odnoszący się konkretnie do firefoxa.

Powinno ci sprawdzać pisownię, domyślnie powinno sprawdzać pisownie we wszystkich polach tekstowych przyjmujących wiele linii tekstu (takich jak to) pomijając jedynie jedno liniowe pola tekstowe ale i w nich można ręcznie włączyć sprawdzanie pisowni.

Kliknij prawym klawiszem w polu tekstowym (tam gdzie piszesz) i sprawdź czy masz zaznaczenie przy opcji “Sprawdź pisownię” oraz upewnij się że masz wybrany język sprawdzania pisowni przy opcji “Języki”.

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Co do pierwszego pytania - tak podejrzewałem. Wolałem się jednak upewnić. Zrobię tak jak podpowiadasz.

 

A jeśli chodzi o drugie moje pytanie to mam zaznaczoną opcję sprawdzania pisowni, ale nie miałem języka. Pobrałem i teraz sprawdza jak ta lala (że tak zażartuję)

 

Jeszcze raz stukrotne dzięki.