Cenzura na forum

Załóżyłe mdzisiaj temat/ankietę z możliwością głosowania na najgorszego moda na tym forum. I co? Po kilku minutach został usunięty. Nawet do śmietnika nie trafił. Wychodzi na to, że nasi moderatorzy (przynajmniej niektórzy) to święte krowy których tknąć palcem nie można. Można ich tylko chwalić, ale spróbuj tylko jakieś złe słowo powiedzieć.

Pozdrowienia dla moda cenzora.

Już usunięty? Nieładnie, panowie modzi/admini (bo nie wiadomo, kto usunał), bardzo nieładnie… :frowning: Przecież to nie są jakieś wybory “Komu uciąć rękę?”, to chodzi tylko o zabawę…

Przecież każdy Mod ma inne podejście do moderowania na forum. Nie można ich po tym oceniać.

Więc po co ta ankieta ?

:x

No to powiedzmy stworze temat na temat najgorszego uzytkownika i wyjdzie ze to ty jak byś się czuł areh.

Jak sie coś nie podoba to… :x

A niby jescze jak okresliłes tą “najgorszośc”

areh Lewą nogą wstałeś dzisiaj ??

Z tego co mi wiadomo to na żadnym szanowanym forum tego typu temat nie przejdzie.

BTW my tu nie jesteśmy od kochania, tylko od utrzymania porządku i pilnowania przetrzegania regulaminu, czy na prawdę tak trudno to zrozumieć :roll:

Byloby mi przykro i starałbym się coś z tym zrobić (czyt. poprawić się).

Nie było ani jednego obraźliwego słowa. Gdyby nie cenzura, sam mógłbyś przeczytać.

Hm, to jest chyba dział Na luzie , prawda?

i tu zgadzam się a kolegą areh, ma rację, skoro dział na luzie to na luzie, zresztą chyba niektórzy moderatorzy woleli usunąć topic aby nie poznali prawdy, bali się wyniku

A czy to zmienia postać rzeczy ??

Nie ja go skasowałem, ale jak bym był w tym czasie na forum zrobił bym dokładnie to samo 8)

Ale czemu checie poddwać krytyce na forum ludzi którzy

I na jakiej podstawie lub uzasadnienie dla nagorszego moda/admina :roll:

Jak coś nie pasuje nikt was nie trzyma, droga wolna przecież są inny admini/moderatorzy :stuck_out_tongue:

ie7 areh tak wam się nudzi ze szkuaćie zaczepki…

Sczegónie ie7 kłuci sie z kim popadnie to nie bojisko :lol:

To może prościej zrobić ankietę, w której wybierzecie najlepszego moda/admina. Chodziło będzie o takiego, który jest aktywny, wyłapuje naruszenia regulaminu itp… :wink:

Myślę, że takie coś nie sprawiło by żadnemu z nich przykrości, a wręcz przeciwnie. Osoba, któr wygrała by tą ankietę miała by satysfakcję i uczucie, że to co robi jest przez nas doceniane.

Nie ma co się tutaj kłucić, że źle, iż to zostało skasowane. Osobiście uważam, że nie miało to sensu.

Najgorszym byście wybrali tego, który najczęściej daje wam ostrzeżenia, przenosi do śmietnika wasze tematy itp. NIe sposób by było wybrać tego “najgorszego”.

Z tego co pamiętam, to taki temat też poleciał :diabel:

Ja umiem czytać “chociaż” i nawet parę innych wyrazów też!

Zostałem wybrany przez Administrację forum i staram się nie zawieść zaufania jakim mnie obdarzono. Odebrałem to jako szczególne forumowe wyróżnienie i dlatego staram się solidnie wykonywać swoje obowiązki. I do czasu do kiedy Administracja będzie pozytywnie oceniać moje poczynania i będę w stanie sprostać stawiananym przez nich wymaganiom będę tą funkcję piastował. Jeżeli Administracja stwierdzi że się nie nadaję do tego lub sam to stwierdzę po prostu zrezygnuję.

Nie ze sie podlizuje ale był dobry wybór :stuck_out_tongue:

i to jest własnie postawa dobrego moderatora 8) Z takich jak ty fiesta co poniektórzy powinni brać przykład

Wcale nie widzę powodu, dla którego miałyby być stawiane tematy.

oceniające pozytywnie czy negatywnie jakąkolwiek Grupę w ogólności

czy kogokolwiek - w szczególności.

Dla mnie fakt wybrania Moderatorem jest tak wyróznieniem, jak

i obowiązkiem. Tak długo, jak potrafię spełniać swoje zadanie

zgodnie z wewnętrzną prawdą własnego sumienia i jest to pozytywnie

oceniane przez Administrację - będę ją wykonywał.

Zrezygnuję sam w każdej innej sytuacji .

W sumie, wiadomo każdy ma jakieś odczucia odnosnie moderatorów, ja również.

Ale po co odrazu ankiety na “najgorszego”.

Każdy wie jak jest - np. mod usunie 100x temat “jaki antivirus” to założyciel takiego topicu na 99,8 % dał by mu, w geście rozpaczy głos na “najgoszego” modka, taka zemsta :wink:

A gdyby była ankietka na “najlepszego” hmmmm ? :?

Pewnie posypały by się buziaczki, zachwalanki kwiatki i inne czułości :bukiet: :calus: :mrgreen:

Więc dla panowania równowagi i spokoju lepiej odejść od spraw personalnych - zająć się ogółem, wizerunkiem forum.

Ludzie spokojnie… sam chciałem założyć podobny temat za sprawą dostanai 1 niesłusznego ostrzeżenia… ale po namyśle i otrzeźwieniu z emocji… sam bym sobie te ostrzeżenie dał :P, a prowadząc baczną obserwację poczynań modów i adminów i przejrzeniu ostrzeżeń na forum… muszę powiedzieć że jest b.dobrze. Tutaj nie ma cenzury jest tylko regulamin, oczywiście są takie wypadki gdzie należało by wcisnąć autorowi topicu jego klawiaturę do gardła za założenie topicu który było już 879879 razy na forum… ale cóż tak też się zdaża, a moderator musi podchodzić spokojnie do sprawy i nie może sobie pozwolić na emocje… no dobra może ale musi też chłodno kalkulować :stuck_out_tongue:

Tak jak powiedział fiesta :

i jeżeli chodzi o utrzymanie porządku to się zgadzam że jest :slight_smile:

PS: Ludzie nie oszukujmy się jeżeli jest regulamin to należy go przestrzegać, a nie wymyślać sposoby na zagięcie moderatora/administratora i ominięcie regulaminu.

Dzięki pysiu za ostrzeżenie. Potwierdziłeś nim tylko to co napisałem. Złego słowa o modach powiedzieć nie można.

Ostrzeżenie dostałem niby za:

  1. Na Forum zabrania się 1.1 Umieszczania treści obraźliwych lub oszczerczych względem kogokolwiek. Dotyczy to w szczególności: a) wypowiedzi skierowanych do innych użytkowników, b) wypowiedzi skierowanych do osób prawnych, grup wyznaniowych, mniejsz…

Oby tak dalej Panowie.

areh : tylko że On miał racje… robienie ankiety o najgorszym modzie to przesada i uwłaczanie człowiekowi… poza tym możesz się zwrócić do administratora forum lub moderatora wystawiającego ostrzeżenie o wyjaśnienie sprawy…

Ręce opadają.

Ankiety takiej spodziewałem się po nowym userze, któremu mod “zalazł za skórę” i chce odreagować.

Ankiety takie się pojawiały i wszystkie kończyły tam gdzie ich miejsce. W śmietniku lub były wywalane od razu w kosmos. I tak będzie w dalszym ciągu.

areh jesteś z nami od roku. Skoro modowie to **** to dlaczego jeszcze tu przebywasz ?? Nie trawię tego - ujawnia się cecha narodowa Polaków - męczennictwo ??

Mi się osobiście nie podoba sposób w jaki piszesz na forum odpowiedzi - i co mam założyć temat - "Areh - potrzebny na forum czy nie ?? ". Każdy z Nas ma o innym swoje zdanie, co nie upoważnia nikogo do robienia zadym. A takie tematy niczemu nie służą.

Powtórze się.

Jestem takim samym userem, jak pozostali, obowiązuję mnie ten sam regulamin, o wychowaniu, kulturze itp. nie wpomnę. Różnię się od innych userów - dodatkowowymi obowiązkami. Zostanie moderatorem jest wyróżnieniem, ale nie nagrodą i do tego ciężką pracą. Administracja mnie powołała do tej fukcji i administracja może mnie oceniać. Jeżeli komuś coś leży na wątrobie w odniesieniu do naszej pracy - regulamin mówi jasno. Masz problem - pisz na PW, nie chcesz gadać z modem ?? Pisz do Administracji i opisz swoje przemyślenia. Nie mam zamiaru tłumaczyć się na forum ze swojej działalności podytkowanej regulaminem, ponieważ regulamin mnie tłumaczy. A to, że ktoś uważa mnie za ****, dlatego, że śmiałem się mu zwrócić uwagę, to już jego problem, nie mój. Błędy się zdażają, i co pewnie zaszokuje wielu, moderatorzy potrafią się przyznać i przeprosić - sam na początku bycia modem popełniałem masę błędów i w dalszym ciągu się zdaża. Userzy, którzy przez to byli poszkodowani otrzymali zadośćuczynienie - proste przepraszam (niestetu wielu userom takie słowa nigdy nie przejdą przez gardło).

W sumie kończę te wypociny. Na ten temat można pisac do wieczora, ale szkoda czasu - mam ciekawsze rzeczy do robienia niż taplanie się w błocie, tym bardziej, że starzy “zadymiarze” będą mieli to i tak w :dupa: