Cenzura na forum

Ale mi nie chodziło o żadnego konkretnego moda. Po prostu chciałem dowiedzieć sie, którzy moderatorzy cieszą sięnajwiększą, a którzy najmniejszą sympatią userów. Pozatym, chyba są co roku organizowane wybory najlepszego moda, chyba że coś mi się pomieszało.

A jeżeli któryś moderator poczuł sięurażony… cóż, może ma coś na sumieniu i bał się że to on w mojej ankiecie wygra?

Chyba jednak Ci się pomieszało. Bo od kiedy jestem na ty forum (a jestem prawie od początku jego istnienia) nigdy taka akcja nie miała miejsca i mieć nie będzie. Zawsze jak takowy wątek się pojawił Lisek kasował go z tzw. definicji. A teraz się dziwisz że i Twój poleciał :roll:

Tym bardziej że:

Najpierw obrażasz innych:

Potem obrażasz się:

A teraz odwracasz kota do góry nogami:

Nic dodać, nic ująć, pozostaje tylko pogratulować wyczucia i taktu :roll: :roll: :roll:

Jeśli dla ciebie to nie jest obrażliwy zwrot to nazywaj sobie swoich kolegów tak ale nie nie życze sobie takich zwrotow odnośnie nas :twisted: :twisted:

i dla tego po zastosowaniu regulaminu :

Zaintrygowany zauważoną korelacją

postanowiłem sprawdzić jej prawdopodobieństwo.

I co się okazało:

W jednym z topików zwróciłem uwagę

Niedługo później zauważyłem coś takiego

a następnie ten temat

Zbieżność zdumiewająca :x

asterisk , przyznaję, że tamten temat nasunął mi taki pomysł, bo uważam że czasami jesteś nadgorliwy, co zresztą przyznała administracja (kilkukrotnie) zmieniając Twoje decyzje po mojej interwencji.

Skorzystałeś ze swojego prawa i bardzo dobrze.Każdy może się pomylić

i nie widzę powodu do obrazy. Dla mnie są to sprawy zamknięte i nie

wracam do nich - mściwy też nie jestem.

Fakt uznania reklamacji nie upoważnia jednak w żaden sposób

ani Ciebie, ani nikogo innego, do załatwiania swoich partykularnych

interesów metodą zadymy na forum.

Nie widzę też podstaw do obrażania czy znieważania innych

Userów. Jeżeli już tak musisz, to rób to tam, gdzie ktoś na

to pozwala - tutaj tego nie będzie.

Regulamin jest jeden dla wszystkich

Asteriks a ja jeszcze inaczej powiem, do dawania ostrzeżen jesteś pierwszy…ale do ich anulowania po ponad miesiącu w ogóle…wszystkie 3 ostrzeżenia mam tylko od ciebie, jedno jeszcze z grudnia i jakos do tej pory je mam :x

ie7 nie gadaj bzdur - jeżeli user zasłużył na ostrzeżenie, to nie ma znaczenia, który mod to zrobił. Mamy przepraszać za ostrzeżenia ?? Dzisiaj osobiście dowaliłem 3 i dwóch userów dostało ostrzeżenie ustne, jako, że się ledwo zarejestrowali, chociaż powiniem ich ukarać. Wielu wypadkach ostrzeżenia nie są przyznawane. Weź pod uwagę, że nie każdy mod siedzi na forum 24 h, więc się nie dziw, że jeden ma na “koncie” więcej przyznanych ostrzeżeń niż inni. Jego “pech” polega na tym, że akurat jest na forum ?? Ludzie zastanówcie się czasem co piszecie :x

I to jest dowód czego - tego, że mimo pierwszego dalej robisz wszystko, żeby ich przybywało. Dostałeś je niesprawiedliwie ??

Co stoi na przeszkodzie, żeby napisać PW do moda i poprosić o zdjęcie zaległych ?? Nic, nie stoi. Nie powinny się takie sytuacje zdażać, ale się zdażają - jesteśmy tylko ludźmi.

Potraficie żądać i wymagać. Skoro tak - proszę bardzo, my też możemy zacząć wymagać. Jest sens ?? Dla mnie nie. Wolę czesem coś wytłumaczyć. Wyciąganie konsekwencji jest ostatnim naszym narzędziem i niechętnie chcę po nie sięgać - właściwie ja po nie sięgam. Robi to user na własne życzenie.

Lepiej zamknijcie ten temat, bo nie za ciekawie się robi :?

Obniżacie tylko poziom forum :stuck_out_tongue:

eh monczki wiesz szkoda że od ciebie tych ostrzeżeń nie dostałem, ty jestem modem z prawdziwego zdarzenia, zgadzam się z toba i mówię, juz raz pisałem prośbę o zdjęcie zaległego ostrzeżenia w tamtym roku jeszcze , i co , w odpowiedzi dostałem mniej więcej że zdejmie kiedy będzie chciał, w końcu to mod włada, i mam po prostu czekac :expressionless:

a asteriksa juz się o nic prosic nie będę …skoro kulturalnie poprosiem go o zdjęcie ostrzeżenia zaległego a jemu to ,wisi" to wybacz ale prosic sie nie będę :!:

Dobrze że na forum jest chociaż większość wspaniałym moderatorów jak ty, którzy wszystko rozumieją i mozna normalnie pogadać 8)

ie7 : ale nie dodałeś że wszystkie ostrzeżenia dostałeś słusznie… jakbyś nie zauważył każde ostrzeżenie ma podstawe w regulaminie :stuck_out_tongue:

a co do usuwania ostrzeżeń to chyba mod decyduje kiedy ma zdjąć ostrzeżenie ?

Dlaczego ?? Jest problem, trzeba go przedyskutować. Zamykanie tematu, bo jest “niewygodny” (oczywiście zależy dla kogo) nie spowoduje rozwiązania problemu. Chyba lepiej, żeby strony konfliktu wyjaśniły swoje stanowiska. Zrozumienie i wzajemna akceptacja jest podstawą harmonijnego współistnienia (jak się to pisze ??) i w konsekwencji eliminuje napięcia. Każdy potrzebuje czasem wylać swoje problemy, jest to naturalne - inna sprawa jaka jest tego forma i jak to przebiega. Dopóty będzie zachowany poziom merytoryczny - niech się toczy dyskusja. Każdy na podstawie tej dyskusji wyciągnie wnioski (popełniamy błędy i uczymy się cały czas wzajemnie). Popełnianie błędów nie jest niczym złym, wręcz przeciwnie. Uczmy się.

Nie.

Obniżaniem poziomu jest podawanie błędnych, niesprawdzonych, szkodliwych rozwiązań (a tych nie mało, mało tego - niektórzy nie potrafią się przyznac do błędu, mimo miażdzących argumentów). O poziomie decydujemy my wszyscy, a poziom i sens tego forum (innych też) jest prosty. Ktoś mi pomóg - pomogęł. Wiem więcej - podzielę się tą wiedzą. Nie wiem czegoś - ktoś mi pomoże. Tak naprawdę robimy to dla innych i dla siebie samych. Pomagamy, bo ktoś potrzebuje pomocy.

Tak ja to rozumiem i tak staram się postępować a, że czasem nie wychodzi. Przykro mi :oops:

Dobra kończę ten bełkot

Ie7 - Nie trafia do Ciebie żadne tłumaczenie np

To co miałem zrobić , to zrobiłem, a w moich notatkach,

dotyczących ostrzeżeń, figuruje taki wpis

Ciekawe, dlaczego?


Skoro Waszej Wysokości stoi ością w gardle zwykłe, kulturalne

przypomnienie o sobie tylko z lubością siejesz inwektywami,

to nie dziw sie potem, że Twoje konto ostrzeżeń rośnie,

Jeżeli nie potrafisz z tego wyciągnąć żadnych wniosków dla siebie,

to już Twój problem. Mogę Ci jedynie współczuć

BTW

Na Twoją, wysoce kulturalną prośbe zdejmuję to ostrzeżenie.

Będę jednak konsekwentny - za zwykłe pieniactwo i użyte

wcześniej, w stosunku do mnie oszczerstwa, zostaniesz ukarany

Mam w nawiązaniu do tego tematu małe ćwiczenie z moderowania (dla wszystkich, nie tylko moderatorów):

User A:

jak sformatować c: spod windowsa

User B

Wpisz "Format c:"

User C

Hehe, ale bzdura, głupoty piszesz LoL LoL

Moje pytanie: jak potraktować post Usera C jeśli jest on takiej treści jak napisałem i wnosi do tematu tyle ile wnosi?

PS Proszę nie szukać szukajką po forum bo mniej istotne jest kto to był i kiedy itd. ( z resztą treść zmieniłem trochę żeby ktoś nadgorliwy nie rzucił tu zaraz nickami). Ważniejsze jest jak taka wypowiedź ma się do regulaminu który jest przecież taki sam dla wszystkich i wszystkich jednakowo obowiązuje czyż nie?

Ciesz się areh ,że wcześniej nie wybrałem się na casting na MODA… Gdybym został moderatorem ziściły by się wszystkie twe najczarniejsze sny… Narazie niestety mam założony kaganiec na wypowiedzi i komentarze… Chociaż może niedługo złożę podanie i CV na moderatora… Kryteria chyba spełniam - jestem młody, dyspozycyjny,obrotny no i mam KOMPUTER… :lol:


As.

Na razie jeszcze nie masz, ale wszystko

przed Tobą - Twój wybór, Twoja wola

To spróbuj wyczerpująco odpowiedzieć na,

poprzedzające Twój post, pytanie Farala :stuck_out_tongue:

Ma ona być zgodna z regulaminem pod każdym względem :x

Milicja , już drżę ze strachu. Oj, chyba popuściłem.

Niestety nie mogę odpowiedzieć na pytanie farala, gdyż nie potrafię na to pytanie sklecic odpowiedzi nie naruszając regulaminu… A jak sam wiesz przestrzeganie regulaminu to dla mnie ostatnio sprawa honoru i chwały… sprawa dzielności i bohaterstwa… :slight_smile:

Nikt się jakoś nie pali z odpowiedzią… Co, wietrzycie jakiś haczyk? Nie ma. To był przykład z zycia tego forum wzięty. Jest takich wypowiedzi tu wiele i ta by mi zwisała tak samo jak pozostałe gdyby nie to, że “User C” z mojego przykładu to był w rzeczywistości moderator.

Stwierdziłem że kasowano już mi posty za mniejsze OTy i napisałem grzecznie na PW prośbe o automoderację bo imho kazdemu się może zdarzyć słabość, ale doskonalić się chyba warto zawsze. I co? Nic. Echo. Zero reakcji i zero odpowiedzi na mój PW. Zostałem olany po prostu.

Post sobie jest tam gdzie był dalej, ja jakos dalej żyję, moderator dalej moderuje i tylko stracił w moich oczach cały autorytet jaki miał. Jemu to pewnie “lotto”, mnie podobnie, tylko że to powszechne “lotto” budujące w żaden sposób nie jest i jakiś niesmak pozostawia…

I tym samym oblałeś egzamin.