Cenzura na forum

Nic dziwnego, że masz tyle ostrzeżeń, skoro nie znasz regulaminu :slight_smile:

Regulamin, na mocy punktu 3.2.b zezwala zbanowanemu imiennie

Userowi ( ban na nicka ) założenie nowego konta.

Jednocześnie jednak

SLR300: wiesz tak mi się zdaje że chyba dobrze że ci zapycha skrzynke…

fiesta : Ja wiem jakie jest twoje ustosunkowanie się do tej sprawy i to szanuje, ale chyba lepiej by było najpierw zapytać o wyjaśnienie a nie walić ostrzeżeniami ? Choć przy pracy jaką odwalacie codziennie to ja wam się nie dziwie :stuck_out_tongue:

ie7 : ja rozumiem że już zaczynasz sie wkręcać do tej dyskusji, ale prosze przestań.

Wiesz co to jest judzenie :x

ie7 - Ty to chyba jesteś zakładnikiem własnych ambicji… Jeżeli chcesz wystąpić w kwalifikacjach na moda to wystarczy powiedzieć… Po co te aluzje. Decyzje czy kogoś zdjąć pozostaw komuś kto ślęczy przed ekranem 24h na dobę… a forum jest jego przeszczepionym drugim życiem- czyli adminowi i modowi… Więc nie udzielaj im rad… - to tak jak byś zamalowywał sens ich życia… :mrgreen:

Odpuść sobie te drwiny.

Chcesz sobie podyskutować z Ie7 - masz PW

BTW

Przyganiał kocioł garnkowi

Analizując wszelkie aspekty pracy jako moderator doszedłem do wniosku ,iż mod najprawdopodobniej pracuje wyłącznie z pasji… czyli za friko…Coś na kształt harcerza… A ja niestety na to nie mogę sobie pozwolić… chyba ,że wcześniej przejdę na rentę… Spytam z ciekawości - ilu wśród modów jest rencistów???..

Buty umyłeś :o

wiem, ze nie na temat, nie chce sie za bardzoo wtrącac, ale musze to powiedziec:

Milicja - chcesz byc mądrzejszy niz mozesz i Ci to nie wychodzi 8)

Przykro mi :stuck_out_tongue:

Jak jestem jeszcze w stanie zrozumieć że mod jest złem koniecznym na forum i raz na jakiś czas z definicji należy my przysrać, to zupełnie nie jestem w stanie pojąć czego przy okazji niektórzy chleją się pomiędzy sobą :o

Dla ostudzenia złych emocji proponuję aktywny udział w tym wątku:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=62610

kamil_b17 - Ależ to co wysylabizowałeś mądre i przenikliwe w swej głębi było… Za chwilę wydrukuję twą myśl… oprawie ją w pozłacane ramki i postawię w piwnicy- wiesz ostatnio instalacja szwankuje i żarówki raz świecą raz nie… a to co napisałeś jest na tyle błyskotliwe ,że będzie poprzez swą genialność świecić przykładem… :lol:

Milicja - to miało być śmieszne? raczej takie nie było, co najwyżej żałosne… zapraszam na PW ;).

Milicja: odpuść sobie

PS: jaki konkurs na moderatora ? czemu ja nic nie wiem :frowning:

To dlatego nie wiesz, bo Milicja sam ten konkurs ogłosił, sam w nim wystartował, sam rozpatrzy kandydatury i chyba go nawet wygra - tak myslę przynajmniej :wink:

Brawo Faral +6 za trafność uwagi :!: :!: :!:

Konkurs jest już rozstrzygnięty… Wygrała osoba posiadająca niezaprzeczalne atuty tj. lotność, obycie , rozgarnięcie , pojętność , rozmach , dalekosiężniość i wysoki stopień świadomości własnych intelektualnych horyzontów… -Czyli wiadomo kto… Wynik był przecież przewidywalny…Skład komisji też nie był tajemnicą… :lol:

Twoje teksty nie sa smieszne tylko załosne. A poza tym jak patrze ze masz 6 postów i 2 ostrzezenia to tez tylko swiadczy o tobie i twoich poczynaniach.

:onfire:

:grab:

Jak się przysłuchuje tej całej błazenady to mi się smiać chce :hahaha: :hahaha:

Oj ludzie ludzie jak wam coś nie pasuje kto was tutaj trzyma :roll:

Ciekawa teoria, niestety zupełnie nietrafiona.

Jestem ostatnią osobą która uznaje wirtualny świat za prawdziwy. Nie mam dreszczy gdy wyłączam komputer i naprawdę internet nie jest moim sensem życia. Zdecydowanie bardziej podoba mi się robienie czegokolwiek naprawdę niż ślęczenie 24h przed monitorem i czytanie po raz setny tych samych pytań z serii: jaki serwer jest najlepszy, jaki program do robienia stron itp…

Może w przyszłości jak już nie będę w stanie poruszać się o własnych siłach i robić rzeczy które lubię robić, wtedy gdy internet stanie się dla mnie jedynym dostępnym “oknem” na świat, Twoja teoria się ziści… Jeszcze nie teraz…

Lisku a nawet jakby tak było, to każdy z nas ma swój rozum i swoje lata i to jest tylko i wyłącznie jego sprawa co robi ze swoim wolnym czasem.

Mogę siedzieć 48 h na dobę na forum i nikt nie jest w stanie mi tego zabronić, nawet głupie szyderstwa ze strony usera Milicja

Przypuszczam że ma on zapędy masochistyczne, bo jak na razie nikt poza jednym userem na którego się cały czas powołuje nie wyraża aprobaty dle jego poczynań, a on dalej z uporem maniaka przesiaduje na forum :roll: