Cenzura na forum

Ja proponuje temat wywalić do kosza, i tak nikt z nas nigdy nei wygra z moderatorami, doszedłem do wniosku że nie ma co się kłucić z szanowną moderką, ponieważ i tak oni mają zawsze rację ( no przewaznie) :lol:

I jak tu “walczyć” z takim podejściem ??

Jak widać wyjaśnienia i argumentacja są “spuszczane”

A czy ostatnio jak miałeś problem i zwóciłeś się z nim do mnie, to też nie miałem racji ?? Źle poradziłem ?? Moja interwencja nie przyniosła skutku ??

Kłótnia nie, rozmowa - jak najbardziej

Nie w tym rzecz, nie udawaj, że nie rozumiesz.

Jeżeli masz coś do kogoś, to najlepiej wyjaśniać to na PW - Ty zaś

przyjąłeś najgorszą z metod. Poszedłeś opłotkami - mogłeś np

poprosić o interwencję Admina.

Ciekawe, co by się stało, gdybym ja, jako Moderator postapił

podobnie - wybrał sobie czyjś post, na tej podstawie stworzył

cały temat, mówiący o tym jaki ktoś jest be czyli zrobił to

samo w stosunku do dowolnego Usera.

Pokazałem Ci jedynie, jak można zinterpretować pewne

zachowania - wiele bowiem zależy od własnego nastawienia,

dobrej woli i wielu jeszcze innych rzeczy.

Skoro jednak nie zrozumiałeś mojego przesłania, to trudno.

Jeżeli zaś poczułeś się nim dotknięty - przepraszam

Już dobrze, dobrze… :roll: To był tylko żart przecież. O twoje słowa oparty z resztą

Ty tez nie zrozumieałeś. Nic do nikogo personalnie nie mam. Nie oczekiwałem niczyjej interwencji. Może tylko na początku kiedy wysłałem PW do samego zainteresowanego. Nie odpowiedział, jak podejrzewam, nie dlatego że mu “uciekło” tylko dlatego, że ma o sprawie zdanie podobne do waszego - bzdura nie warta uwagi. Ale ja nie jestem stroną w konflikcie z tamtym Modem i nie uważamżebym mial czym zawracać glowę Adminowi.Moderator nie potraktował tam tak jak potraktował mnie, tylko kogoś kogo nicka nawet nie pamietam. Opisałem całą sprawę z pominięciem konkretnych osób bo ciekawiło mnie tylko jak ocenicie takie zachowanie moderatora. Teoretycznego moderatora. Teraz już to wiem. Powinienem napisać do każdego z Was na PW? Jesli tak, to przepraszam - to z lenistwa, wolałem raz i nawet mi się kopiuj-wklej nie chciało robić.

Naprawdę nie czujesz różnicy między upublicznianiem personalnych sporów które załatwiać się powinno rzeczywiście “drogą administracyjną” a poddaniem pod dyskusję (prawie) całkowicie teoretycznej sytuacji?

Zależy jakbyś to przedstawił. Jeżeli “ktoś” pozostałby “ktosiem” to ja nie widzę problemu. I dla ścisłości - nie stworzyłem tematu, dopisałem się w istniejącym :slight_smile:

Obawiam się że nie zrozumiałem. Odczytałem Twój post jako reakcję alergiczną: “ktoś tam coś o moderatorach pisał? W łeb go Regulaminem, tak na wszelki wypadek, potem się zastanowimy czego właściwie chciał”. Nie wgłębiłeś się w to co napisałem w pierwszym czy drugim poście tutaj. Potraktowałeś mnie rutynowo. Ale zdaję sobie sprawę (a może i nawet nie?) ile tematów i postów przeglądasz dziennie więc ciężko żebyś się w każdy wgłębiał i analizował wszystkie podteksty i konteksty. Dlatego

przyjęte. Nie czułem się i nie czuję dotknięty, ale doceniam. I przepraszam również jesli gdzieś przegiąłem.

Skoro się nie ma żadnych sensownych kontrargumentów to właśnie dyskusję najlepiej skończyć w ten sposób 8)

Do TaOsa odnośnie ******** dla mnie to nie wymaga żadnych specjalnych wyjaśnień, bluzg jest bluzgiem i ewidentnym złamaniem zasad regulaminu.

To tak samo jak kogoś kopniesz, to nazywa się to kopnięciem i nie ma znaczenia czy zrobiłeś to mając na nodze kapcia czy buta 8) 8) 8)

Może nie na temat, lecz mam prośbe do usera Faral… Twój podpis woła o pomste do nieba :roll: W moim mniemaniu nie wiesz chyba oco w tej całej ‘szopce’ chodzi… Zmień go, bo chyba tym podpisem jesteś ZA wyszydzaniem cudzych religii… :roll:

Cenzura na tym forum to normalka, jak poruszyłem ten temat to został on najpierw przeniesiony do działu na luzie a potem usuniety, bez informacji na priv.

rosenrot - Jestem przeciw wyszydzaniu cudzych religii.

Ale jestem również przeciw fanatyzmowi, terrorowi, przeciw odpowiadaniu bombami na słowa, przeciw morderstwom reżyserów kręcący filmy które komus tam nie odpowiadają merytorycznie (ktoś zamordował Monthy Pytona za “Żywot Bryana”? A Theo van Gogh za nakrecenie “Submission” zginął), przeciw ciągłemu przepraszaniu i samomieszaniu się z błotem Zachodu, podczas kiedy druga strona nie daje z siebie nic, wciąż tylko żądając i wymagając poszanowania. Oddajemy im pokłony, a oni są szczęśliwsi mogąc mówić, że Allah utarł karki niewiernym.

Kiedy ktoś, jak Theo van Gogh, umiera za swój punkt widzenia, to to co robił źle nie ma wtedy żadnego znaczenia. Dzieje się tak, kiedy musimy upomnieć się po podstawowe prawa. W innym wypadku wzmacniamy mordercę, przyznając, że istniały dobre powody do zamordowania tej osoby.

Dlatego ani myslę zmieniac podpisu. Jak chcesz po polemizować - załóż inny temat albo zapraszam na PW.

fiesta jest najforsym moderatorem zapcyha mi pw że ma mnie na oku i wystwia mi bany gość jest wkurzający

Rownie dobrze mozna powiedziec to samo o Tobie :expressionless:

SLR300 - pisząc te słowa najprardopodobniej nieświadomie popełniłeś co najmniej świętokradztwo… Tak się składa,że znam tego moda z widzenia na forum i powien ci w zaufaniu ,że to mod niezwykle wpływowy i pamiętliwy… Będziesz się teraz zadręczał w niepewności… a on uderzy z banem w momencie najmniej oczekiwanym… Składam kondolencje… :frowning:

Takie teksty to byly dobre w czasach komunizmu i cenzury, póki co kazdy moze wyrazac swoja opinie - chociaz twój nick wskazuje na twoje zamiłowanie do dawnych czasów.

SLR300 nic mnie bardziej nie irytuje niż taka koszmarna pisownia.

Nie po to ludzkość przez tysiące lat doskonaliła język, żeby się teraz zacząć uwsteczniać.

Zanim wyślesz posta, spróbuj go przeczytać jeszcze raz…

Po pierwsze - naucz się pisać. W polskiej pisowni stosuje się takie znaczki, które mają swoją nazwę - znaki interpunkcyjne.

Jak widać, to co czytasz, jest dla Ciebi niezrozumiałe. Tym postem udowodniłeś, że nie warto sobie zawracać Tobą głowy. Jeśli jeszcze raz zwrócisz się do kogoś w ten sposób na forum, dostaniesz bana. Koniec piaskownicy :twisted:

juveziom0 stajesz się nudny i powtarzasz się jak stara zdarta płyta. Sposoby rozwiązania dostałeś, zresztą sam je zaproponowałeś :stuck_out_tongue:

Forum dla masochistów pewnie w sieci gdzieś jest

Poczytaj dziecko dokładnie regulamin, co komu wolno, a później skacz - sory, że używam takiego języka, ale na Miłość Boską - ileż można się użerać z człowiekiem, który sobie coś ubzdurał. Chcesz medal za męczęństwo, może pomnik?? Pomnik właśnie sobie wystawiasz - totalnym bełkotem.

no jasne skoro jesteś zbanowanym Punkrokerem to wcale mnie nie dziwią tego typu komentarze z Twojej strony. Widzę że ambitnie pracujesz na następnego, tym razem na IP całej Twojej centrali NEO 8)

Zamiast docenić to, że pomimo tej wiedzy możesz dalej korzystać z forum, szukasz dalej zaczepki :?

SLR300 - pisząc te słowa dałeś sam sobie wyrok śmierci na tym forum :smiley:

fiesta - czy to coś da, że zablokujesz IP jego całej NEO? Jeśli ma program typu Steagnos Anonimus to i tak obejdzie tę blokade (chyba :?).

Są różne sposoby, ale nie będę się w nie tutaj zagłębiał z wiadomych względów.

BTW do tego trzeba mieć trochę oleju w głowie, a nie jak SLR300 podaje w profilu adres do swojej www na której podaje adres email który miał Punkroker w profilu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:x to mozna miec kilka kont na forum /? :?

a i jeszcze jedno , zastanów się czy blokada całej centrali neo będzie dobra, innym uniemozliwi logowanie się na forum, a on wystarczy że skorzysta z servera proxy i będzie miał inne ip 8)

Złączono Posta : 09.02.2006 (Czw) 21:39

heh to niezły koleś :x

Nie można, jeżeli gość zaloguje się pod innym nickiem i zacznie znowu fikać i zostanie mu to udowodnione może pożegnać się z forum na okres o wiele dłuższy jak 3 miesiące.

Proxy też kolekcjonujemy :mrgreen: I mamy już sporą kolekcję, jeden srewer w te jeden we w te nie robi nam większej różnicy 8)

Więc widzę, że dużo ludzi ma takie pomysły z proxy, to macie racje, zablokujcie jemu całą pule adresów IP jego centrali, bynajmniej nie powinien się więcej na forum pojawić 8)