Chcesz kupić smartfon? Koniecznie napisz tutaj

Dużo czytałem opinii o S3 i bardzo wiele jest niepochlebnych ,dlatego raczej pominę ten telefon nawet dlatego że jest już dość stary .A na czym mi zależy hmmm…ogólnie dobrze by było jak telefon jest we wszystkim dobry :slight_smile: ale głównie telefon używam do przeglądania internetu więc zalezy mi na płynnym działaniu jak i na czytelnym wyświetlaczu 

Asus ZenFone 5 wersja 2 GB RAM + 16 GB wbudowanej +slot sd :slight_smile: wszystko spełnia +kosztuje 650 zł

Tak jak wyżej o ile to nie problem kupiłbym an twoim miejscu ZenFone 5

5 cali hd

wydajny 2 rdzeniowy atom 2.0 z 4 wątkami

2 GB ram

16 GB wbudowanej + slot

ips

Na aliexpres znajdziesz do 650 zł z wysyłka do pl

Znajomy ma ten telefon i sobie chwali, sama mam L5II i złego słowa nie powiem, ta seria swiftów jest według mnie bardzo udana. Sporo znajomych ma albo L9II albo L7II i nie słyszałam, żeby ktoś narzekał. A masz jeszcze do tego telefonu jakieś wymagania?

Witam, 

Szukam jakiegoś dobrego smartfona multimedialnego, max 900zł.

@Elderbary

Niestety spóźniłeś się o dwa dni … kupiłem w vobisie motorola moto g wersja 16 GB i jestem zachwycony.  Wyświetlacz żyleta, 16 giga na moje potrzeby wystarczy, wykonanie znakomite, najnowszy android, aparat niestety przeciętny ale w roli skanera sprawdza się dobrze. Trochę przepłaciłem, ale nie żałuję ani jednej z tych 779 zł :-D.

@tabcin To się ciesze :slight_smile: Moto G tez jest super! :slight_smile: @czang14 za 900 zł wylapiesz HTC One

A masz jakieś propozycje bez Sense Ui?

Witam, mam pytanie czy da sie kupić jakiś dobry telefon tak do 300zł? oczywiście mam na myśli nowy telefon :slight_smile: Szukam i nic ciekawego w tej cenie nowego nie mozna znalezc… Fajna jest Lumia 520 ale za 300zl nowej raczej nie kupie…

@czang14 Zobacz na Galaxy SIII LTE (koniecznie LTE, ponieważ ma 2 GB RAM). Oczywiście hTC One M7 byłby lepszy.

@qwety1991

 

Jak wygospodarujesz dodatkowe 50zł to już Lumie 520 znajdziesz za te pieniądze.

Więc S3… Trochę wychodzi poza budżet… Może jakieś chińczyki?

Witam.

 

Interesuje mnie nowy smartfon do 500 zł. Moje wymagania:

  • aparat minimum 5 mpx

  • system operacyjny Android w wersji 4.x i w górę

  • możliwość korzystania z WiFi

  • slot na kartę SD

@czang14 Jeśli nie przeszkadza Ci inny system, to może Lumia 920 lub 925? Tylko, że trzeba szukać telefonu z gwarancją producenta, a nie serwisową. Możesz również zobaczyć na LG L9 II.

@Fedrix Zobacz na Galaxy Ace 3 LTE (koniecznie LTE, ponieważ posiada lepszy procesor), Xperia L lub LG L7 II.

WP odpada, za bardzo podoba mi się rootowanie i custom romy żeby rezygnować z tego przywileju :stuck_out_tongue:

Dalej Masz Xperie Z oraz sgs4 którego też złapiesz

 

Zapomniałem dodać, że przydałaby się również wysuwana klawiatura. Telefon niech będzie średniej wielkości, żeby się mieścił do kieszeni.

Fedrix Mi się wydaje że z wysuwanych to tyko htc desire z, z tym że on ma androida 2. cos więc root konieczny

Byłem dzisiaj pochodzić po komisach i sklepach, żeby się rozglądnąć za telefonami i spodobał mi się Samsung Galaxy Fame http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxyfame/. Co sądzicie o tym telefonie? Może ktoś go posiada i podzieli się doświadczeniami?

 

Póki co jeszcze niczego nie kupiłem, więc wciąż jestem otwarty na propozycje. Zmieniam jednak wymagania:

  • telefon marki Samsung

  • aparat 5 mpx

  • lampa flash

  • android 4,1 Jelly Bean lub wyższy

  • przekątna ekranu do 4"

O wiele lepszy będzie Galaxy Ace 3 LTE, o którym wcześniej napisałem. Jak masz mniejszy budżet, to możesz szukać Galaxy Ace 2, jeśli musi być Samsung.