Chcesz kupić smartfon? Koniecznie napisz tutaj

Szukam smartfona do 500zł. Moje wymagania: 

Spora żywotność baterii. 

Dobra jakość wykonania. 

Chcę żeby smartfon chodził płynnie i szybko 

W miarę dobry procek

Siema posiada HTC EVO 3D jest to dotykowy telefon i mam już go dosyć pierwszy i ostatni :slight_smile:

 

Szukam czegoś w miarę klasycznego w cenie do 350 zł MAX

 

Szukam telefonu z zwykłą klawiaturą lub Qwerty

Wymagania:

 

  • Dobry aparat od 5 mpx

  • Głośny dobry głośnik

  • WiFI

  • Wytrzymała bateria

  • Dobrze wykonana obudowa

 

Jest taki telefon? :smiley:

Witam :slight_smile: Planuję zakupić SG Note N7000 . Warto dać za ten tele 500 zł ?

Okej wybrałem dwa modele tylko nie wiem który  teraz wybrać

 

Nokia N82 czy N79?

 

Wymagania:

 

  • Dobry aparat od 5 mpx

  • Głośny dobry głośnik

  • WiFI

  • Wytrzymała bateria

  • Dobrze wykonana obudowa

Witam.

Smartfon z Windows Phone używany do 300-350 zł? Co myślicie o Nokii Lumia 610?

Za 350 znajdziesz nówkę Lumię 520.

Cześć,

 

Fatalny pomysł. Szukaj czegoś z systemem Windows Phone 8.

Interesuje mnie zakup I Phona 4S wydaje mi się, że jest bardzo dobrym urządzeniem jeśli chodzi o pracę biurową-odbieranie, wysyłanie maili.

No tak… Bardzo dużo dzisiejszych słuchawek potrafi to zrobić.

Sony Xperia Z ultra czy Huawei Ascend p7 do gier/filmów/myzyki? 

Jak nie przeszkadza Ci wielkość, to możesz śmiało brać Xperia Z Ultra.

 

Zastanawiałam się czy w jakiś znaczący sposób różni się ten model od innych ‘Zetek’?

Rozmiarem wyświetlacza + mniejszą ilością megapixeli w aparacie, nic po za tym.

Który telefon wybrać Nokie Lumie 930, Sony xpeira Z2 czy Samsung Galaxy S5?? Czy może jakiś inny??

Podaj swoje wymagania i to, czego oczekujesz od telefonu.

Witam, 

 

Zastanawiam się nad kupnem smartfona - pewnie jakiś niedrogi w ofercie na abonament w t-mobile. I tu dochodzimy do do mojego pytania. Co jest lepsze Android czy Windows Phone? Proszę o Konkretne odpowiedzi, gdyż nie zamierzam , wyrzucać pieniędzy w błoto , a jak również prowadzić wojny - jak to ma miejsce - Linux vs Windows. Po prostu chcę poznać wady i zalety jednego i drugiego systemu dla smartfonów i dowiedzieć się co one oferują. Proszę o rzetelne informacje. Jeśli to złe miejsce na tego typu post to przepraszam. Smartfon jaki mi pasuje to 3-3.5 cala - nie lubię cegieł, oraz długa praca na baterii - 16 godzin to niezbędne minimum i do tego by przez 3 godziny dawało się słuchać radia. A jak nie znajdę żadnego smartfona, który by spełniał moje warunki to poszukam czegoś innego. Proszę też napisać dlaczego ten model a nie inny polecacie - jakie ma wady i zalety. Dziękuję bardzo. 

Jak pod uwagę bierzesz budżetowe modele, to lepiej spiszę się Windows Phone. Tanie telefony na androidzie działają mniej płynnie niż budżetowce z Widnows Phone. Również po instalacji dużej ilości aplikacji telefon z androidem może zwolnić. Raczej ciężko będzie znaleźć telefon o przekątnej ekranu 3,5", który będzie w miarę przyzwoicie działał. Zobacz na Lumia 520 (4") , Lumia 625 (4,7") Lumia 635 (4,5") (obydwie są w ofercie T-Mobile). Na WP jest mniej aplikacji niż na androida, jednak wszystkie najważniejsze powinny się znaleźć. Zobacz, czy na Windows Phonesą aplikacje, z których zamierzasz korzystać. Napisz jakie telefony są w twojej ofercie i w jakich cenach.

Witam,co obecnie byście polecali w budżecie do 650 zł ? Szukam czegoś na androidzie z wyświetlaczem do około 5 cali .Interesuje mnie LG L9 II …Co o nim myślicie lub co innego polecacie?? 

Jeżeli dołożysz 50 zł to kupisz nowego Samsunga Galaxy S3.

Możesz jeszcze zobaczyć na jakieś modele Xperi np. SP. Na czym ci konkretnie zależy (aparat?, dobre głośniki?, wydajność?)

Pozdrawiam,

jakubgross