Chcesz kupić tablet? Koniecznie zajrzyj tutaj

Czyli odpadają sprzęty z Androidem + etui z klawiaturą.

czyli co mogę z tym faktem zrobić ? :wink:

Kupić tablet bez klawiatury np. Vido N70S albo Kruger&Matz KM0793.

hmm. ale w takim razie nie będę mogła sobie dokupić do niego etui z klawiaturą?

Ta klawiatura to badziew jakich mało. Nie dość, że niewygodna to nie można na niej wprowadzać polskich znaków.

ale ten http://allegro.pl/tablet-vido-n70s-2x1- … 81892.html ma worda,pdf itp. Wydaje mi się, że jest w miarę OK. A jeżeli klawiatura okaże się badziewem, tak jak mówisz, to będę mogła ją odpiąć i tyle :wink:

@Jaro070

Ale ty głupoty gadasz. Fizyczna klawiatura nie ma nic z niemożnością wprowadzania PL znaków. Pobierasz z marketu inną apkę do pisania i magicznie masz pl znaki, jeeeeej.

@blackgalaxy

Ma worda i PDF jeśli zainstalujesz openoffice (darmowy). Na twoim miejscu zbierałbym na coś o sprawdzonej marce bo za 350 zł kupisz tego, on się skiebie i znów trzeba będzie wyłożyć hajs.

Chciałbym wybrać tablet. Zależy mi na tym, żeby cena była jak najniższa, ale najważniejsze jest dla mnie to żeby sprzęt spełnił moje wymagania. Na początek powiedzmy że do 1500 zł.

Sprzęt potrzebny jest mi do dwóch rzeczy:

Po pierwsze w podróży zależy mi na czytaniu PDF-ów, oglądaniu filmów i korzystaniu z internetu - mam kartę aero i modem, więc chciałbym mieć możliwość podłączenia go.

Po drugie (i bardziej skomplikowane), od czasu do czasu będę potrzebował użyć na nim programów biurowych i programów do montażu dźwięku. Nie są one specjalnie wymagające, bo pracowałem na netbooku i było ok, ale pojawia się kwestia systemu operacyjnego.

Nie wiem czy android spełni moje wymagania (montaż dźwięku, chyba nie wchodzi w grę?), jeśli windows 8 to nie RT, a to już bardzo poważna sumka. A może coś bez systemu, albo z możliwością zainstalowania innego. Windowsa 8 posiadam z uczelni, mógłbym zainstalować na tablecie z androidem. Jest też linux. Co o tym sądzicie, jakieś propozycje?

PS: Podoba mi się coś w stylu acera iconii w510 - ma wszystko czego mi trzeba i jest stacja dokująca z klawiaturą, którą i tak bym dokupił - ale cena jest już bardzo wysoka.

Jeżeli chcesz tablet z Windows 8 to zobacz Acer Iconia W3.

W mojej rodzinie zakupiono Lenovo IdeaTab A2107a i do niego nie ma żadnych zastrzeżeń.

PS.Brak zastrzeżeń - czyli obudowa,ekran,czułość,menu,bateria inne funkcje ale wiadomo że jak ktoś chce znaleźć zastrzeżenia to je znajdzie.

witam, chciałbym kupić tablet w kwocie od 1000-1300pln.Moje wymagania:

  • 10",

  • wydajny (żeby się po prostu nie zacinał),

  • wbudowany modem 3g.

Będę głównie korzystal z niego na uczelni (internet, proste poprawki w office),ale od czasu do czasu obejrzec jakis film w trasie itp. System: Android. Fajnie gdyby była możliwość podłączenia fizycznej klawiaturki, albo gdyby była w zestawie. Dzięki z góry za rady.

Witam!

Z góry ostrzegam, jestem tutaj nowy :). Ale mam pytanie.

Czy tablet Samsung Galaxy Tab 2 7.0 (wersja bez 3G ) posiada możliwość “włożenia” karty sim. I czy będzie można z niego dzwonić? Bo wiem że z wersji z 3g się da.

Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź. :slight_smile:

Pozdrawiam

Polecam zapoznać się z regulaminem, a szczególnie informacjami o kolorach zastrzeżonych.

Skoro nie ma modemu to slotu na kartę SIM także nie ma.

Ale nie ma modemu gsm ? Mi się wydaje że ma. A to pozwala na karte sim i rozmowy. Chyba. Ale nie jestem pewien. Dlatego pytam

Czekam i czekam a tu nie ma odpowiedzi od nikogo :slight_smile:

Wersja 3G ma modem GSM, wersja bez 3G nie ma modemu , więc nie ma też slotu na kartę sim.

Witam.

Chciałbym zakupić tablet do około 700zł +/- 50zł.

Nie mam co do niego wymagań bo nie znam się na takim sprzęcie. Zależy mi na dużej płynności. Fajnie jeszcze jaby ramka wokół ekranu nie była zbyt duża.

@Porchekarera

Ile cali? Jakie wymagania (3G, BT itp.) Taki może być Kiano Fly 9.7 Quad?

Fajnie jakby 3g było. Co do ilości cali nie wiem, niby 10 to już dość sporo, ale mnie to już może być za mało

Z 3G ten ma dobre opinie Kiano Core 10.1 Dual 3G.

Witam serdecznie , chciałbym kupić tablet. Mój budżet wynosi +/- 400zł. Oczekuję od tabletu wydajności , szybkości i stabilności, żeby się nie zacinał i działał płynnie. Dobrze też by było żeby bateria długo trzymała. Tabletu będę używał w domu do internetu , filmów , rzadko gier oraz do komunikatorów. Proszę o jakieś propozycje w cenie 400zł , fajnie by było jakby był w zestawie z klawiaturą :wink: