Chrome sam się wyłącza przy wejściu na YouTube

Jest taki problem jak z Chrome wchodzę na YouTube (i tylko YT nawet Nerflixa mi nie wyłącza) to przeglądarka zamyka mi się cała (i tylko na Chrome na gdzie jestem zalogowany na moje główne konto na innym koncie czy samym Chromie z prywatnego nie), czasami zdarza się że wchodzi bez problemu. Wirusa raczej nie mam bo mam 2 antyvirusy: Malwaebytes którego używam tylko do skanowania jak jest potrzeba i Avast (oba aktualizowane często) do tego Evorim Free Firewall (obecnie wyłaczony, próbowałem usunąć ale można zaktualizować tylko do najnowszej wersji co zrobiłem) z aplikacji użytkowych tylko Discord w tle. Jak wchodzę z Opery czy Edge to nic się nie dzieje a jak włączam Chrome zużycie pamięci idzie do 60% czasem do maksa tak samo zwiększa się zużycie procesora ale z użytych do Chrome dodatków mam tylko Adblock Plus (obecnie wyłączony) i uBlock dość często się boję że mam wirusa ale wtedy skanuje Malwarebytes potem Avastem i zawsze wykrywa że nic nie ma. Co robić, co się dzieje?
Teraz czasem mi wyłącza Chrome czasem nie na YT
Wirusa nie mam na 60% tak pewności bo skanowałem moimi dwoma antywirusami Malwarebytsem i Avastem i nic oba nie wykryły też nie sądzę że to może być złośliwy kod na stronie bo by Avast o tym poinformował a Malwarebytes jest bezpłatny i włączony tylko gdy potrzeba.
Kiedyś mi też zamykało czasami Discorda oraz chyba inne strony. Może to przeciążenie systemu albo za dużo danych w przeglądarce

W pierwszej kolejności usuń Avasta.
Przeskanuj jeszcze programem AdwCleaner.
Jeśli program nic nie znajdzie, załóż temat w dziale bezpieczeństwo, podając logi.

A AdwCleaner to nie produkt od Malwarebytes?Już Malwarebytes powinien wykryć wszystkie PUM i PUP

Tak, od jakiegoś czasu jest produktem Malwarebytes.
Dla spokoju przeskanuj. Kilka razy miałem sytuację, że Malwarebytes nic nie znalazł, a AdwCleaner znalazł dziadostwo w przeglądarce, też Chrome.

Nic nie wykrył: klucze rejestru jakiegoś instalatora, youtube-dl, setup Windowsa i coś co zdaje się być ekranem wybierania ostatnich stron i ulubionych ale nie znalazłem poza paroma podejrzanymi stronami informacji jakoby było to malware

Ale jednak coś znalazł i to w cale nie musi być malware. Dodaj wszystko do kwarantanny i problem z przeglądarką powinien ustąpić. Całkiem możliwe, że jakiś syf coś zmodyfikował w rejestrze, nie bez powodu masz to na liście. W dodatku youtube-dl.exe, to może być problemem.

Tylko też nie wiem czy to wszystko to wirusy + nie wiem czy jak to wywalę to mi przeglądarka nie przestanie działać.

Teraz YT jakoś działa i się nie zamyka jak wchodzę przez www.youtube.com

Bez obaw, nic się nie wysypie po dodania listy do kwarantanny. Takie rzeczy nie ignoruje się, tylko usuwa od razu najlepiej.
Plik youtube-dl.exe pewnie rozpakował jakiś syf w systemie (sądząc, że jest to plik .exe), możliwe że to on coś zmodyfikował w rejestrze.

Korzystałem z youtube-dl to program do ściągania filmów z YT nawet tego nie uruchamiałem
Nie wiem serio nie chcę tego usuwać tego z przeglądarki a jak to jest element Chrome’a?

To z pewnością nie jest element przeglądarki. W programie syf był wszyty. Pisałem, usuń Avasta. Widzisz teraz, jak on chroni system. Pewnie żadnego aleru nie było.

Nic się nie zmieniło

A to pelmeidfhdlhlbjimpabfcbnnojbboma mogło mnie szpiegować? Nie mogę znaleźć info o tym dodatku.
Mam już powoli dość

A to jakiś plik? Pierwsze słyszę.
Dodałeś listę do kwarantanny?

To jest ten dodatek do chrome to co pisałem że to strona startowa, raczej dawała reklamy ale nie wiem czy czegoś nie kradła.
Jaką listę? YT dałem do Avasta i mówię teraz czasem wywala czasem nie może to kwestia pamięci / procesora

Usuń avast! i sprawdź jak działa system. Ten antywirus nie należy do lekkich rozwiązań. Możesz zawsze sprawdzić i w razie czego wrócić do poprzedniego rozwiązania.

Okej a co do problemu to nie wiem chyba własnie chodzi o procek bo czasami idzie do 100% i pamieć też
Ale nie jestem pewien, wiem że wirusa nie miałem i nie mam

A masz kartę graficzną AMD czy Nvidie?

Niby adware, jako dodatek mogło próbować zbierać twoją aktywność łącznie z próbą bycia keyloggerem.

Nvidia Geforce 940MX