CHUPACABRA - czy to "coś naprawde istnieje?

Uwaga, jeśli boisz się ciemności nie radżę czytać ci tego tekstu :stuck_out_tongue:

Było o tym w świętej pamięci Nie Do Wiary.

Kwestia czy takie coś istnieje pozostanie w sferze rozważań do czasu przedstawienie opinii publicznej niezbitych dowodów.

Ja uważam, że istnienie takiej istoty jest możliwe. Tak samo jak uważam, że nie jesteśmy sami we wszechświecie.

Ktoś nazwie mnie “heretykiem”, ktoś inny się ze mną zgodzi. Póki nie ma dowodów będziemy sobie gdybać …

Dlaczego świętej pamięci? Przecież wznowili nadawanie tego programu.

wznowili nadawanie,a nie produkcję :slight_smile:

W pełni zgadzam się z Myszak’iem. Również jestem zdania, że na 100% nie jesteśmy sami w kosmosie, a, że nie znam “innych” jest spowodowane nie tym, że nie mamy dostatecznie rozwiniętej technologi, ale tym, że nie chcą abyśmy ich na razie poznali, zresztą to temat na osobną rozmowę, ale raczej nie na forum komputerowym :wink: Istnienie tego zwierza jest możliwe, dużo rzeczy jeszcze nie wiemy o naszej planecie.

A wracając do El Chupacabry. Zapewne nie wiele osób wie, że Polacy nie gęsi i swojego stwora mają.

Pomórnik.

Więcej o Chupacab’rze i naszym polskim odpowiedniku :

:arrow: http://sladamiprawdy.i365.pl/readarticl … icle_id=10

i… okazało się że to rosomak - pewnie ten z X-MEN’ów :lol:

Po pierwsze, na świecie istnieje jeszcze wiele niodkrytych gatunków zwierząt(np. w głębinach oceanicznych), więc ten opisany stwór może być jednym z nich. Nie zapomnijmy także, że niektóre zwierzęta mogę mieć zmutowane geny i wyglądać niezwyczajnie(podobnie jak mutacje ludzkich genów i choroby z nimi związane).

Więc myślę, że takie stwór może występować. A to, że szybko biega i lata to już geny. Zresztą jeśli chodzi o latanie to może to się wiązać z silnie umięśnionymi nogami, które pozwalają mu na potężne odbicia. A co do skrzydeł to słyszeliście może o latających wiewiórkach, które mają błonę między tułowiem a łapami?

A co do ufo, to myślę że to nie ma nic wspólnego. Jeśli ufo istnieje to już zupełnie inna historia.

Ale ufo to tyko niezidentyfikowane obiekty latające, a nie istoty :stuck_out_tongue:

W przeciwienstwie do was ja nie uwazam ze oprocz nas istnieje jakas cywilizacja w kosmosie. Watpie zeby istnialy tam jakies inteligetne istoty, a tym bardziej inteligetniejsze od czlowieka. Kosmici w latajacych spodkach to opowiesci takie same jak wampiry czy wilkolaki. Dawno temu pewien gosc z wyobraznia stworzyl taka postac w statku kosmicznym, i do tej pory wszyscy ktorzy widzieli ufo, wzoruja sie na tym.

A co do chupacabry - uwazam tak samo jak o kosmitach. :slight_smile:

Ufo porusza się “niezidentyfikowanymi obiektami latającymi”, a coś musi tymi “latającymi spodkami” kierować.

Ale co do chupachabry i UFO podzielam zdanie użytkownika pixel_man.

Nie wierzysz w Obce inteligencje bo nie ma na to dowodów, prawda?Bo media o tym nie mowią?

Mógłbym coś powiedzieć na ten temat ale po co?Żebym został wyśmiany?

Pozdro.

Zgadzam sie z tobą, ktoś musi kierowac te statki kosmiczne. A jeśli chodzi o CHUPE to wynik jakiejś mutacji. Ale musi być skoro było tyle przypadków mordów i spotkań.

Szczątki uważane za CHUPE:

ChupaCabra1.jpg

Już gdzieś to widziałem… Nie pamiętam, coś jakby z “Wesołego Diabła” czy ze sceny politycznej… :stuck_out_tongue:

Wiem, ale napisałem, że chupa nie ma nic wspólnego z ufoludkami czy ich pojazdami.

Myślę, że ta chupa to nie jakiś obca istota tylko tak jak napisałem niezbadany gatunek zwierzęcia.

A ufoludki to już inna bajka. Nie znamy rozmiarów wszechświata więc nie wiemy też czy nie ma tam życia.

śmieszne, ludzi w XXI wieku wierzą w wampiry stwory, różnego typu, wampiry itd.

Ale fajnym uczuciem jest się bać. Np wieczorem horror oglądać tylko taki super a do tego jeszcze jak jest burza.

windowsowiec ludzie lubia sensacje, rzeczy niewiarygodne ktore jednak maja szanse zainstniec (pewnie dlatego taki sukces odniosla ksiazka “Kod DaVinci”). I tego sie nie zmieni, ze niektorzy ludzie w XXI zyja i mysla jak w sredniowieczu (chociaz tyle dobrego ze nie tepia czarownic :))

windowsowiec śmieszne to jest twoje pisanie.

Wampirowate, wampiry (Desmodontinae) – podrodzina nietoperzy odżywiających się krwią zwierząt.

Natomiast ty nie wierzysz … ok nikt Cię nie zmusza. Ale przedstaw mi chociaż JEDEN racjonalny argument / dowód na to że nie istnieje :

–> obca forma życia (być może nawet inteligentna).

–> że na ziemi są nie odkryte do dziś gatunki zwierząt.

i odwrotnie.

osobiście mam nadzieje, że gdzieś tam daleko istnieje wiele innych cywilizacji.

nieodkryte gatunki zwierząt? pewnie, że mogą istnieć.

ale jak dla mnie ta cała CHUPACABRA to wymysł danej ludności.

Nie przedstawię. :slight_smile: Logiczne, prawda ?

Dlatego nie zarzucam komuś “śmieszności” tylko dlatego, że moje poglądy w kwestiach nie odkrytych jeszcze form życia są sprzeczne od jego. :slight_smile: