Chyba brak kontroli nad możliwością zakładania dużej ilości postów na forum (po Koreańsku) ;)

(Robin-Otzi) #1

może wprowadzić jakieś limity czasowe?

czy to w DP coś nawaliło, czy ktoś chwycił Koreańskiego wirusa?

Bo raczej nie dołączył do forum Koreańczyk?

Ostatio na forum - chińska czy jeszcze inna czcionka
(ichito) #2

W wielu działach forum pokazały się wątki w j. koreańskim ze spamem…właściwie wciąż się pokazują nowe.

Wszystkie dotyczą koreańskiej firmy Dongdaemun Market…czy Redakcja nie daje rady tego zablokować? To wygląda na jakąś celową akcję.

Trzeba cierpliwie czekać aż na forum pojawi się jakiś moderator.

(lordjahu) #4

Rany, jakiś generator ruszył - dawno ni widziałem tyle spamowych tematów w jednym wątku :slight_smile:

(darek719) #5

to nie spam, to nowi testerzy forum :smiley:

(wielkipiec) #6

Załączam ryciny do celów historycznych, aby mieć co wspominać po wyczyszczeniu :slight_smile:

f1.PNG

f2.PNG

(M3rcury) #7

Dobra akcja, jakiś czas temu kalendarz w iPhone też taki spam wysyłał.

(przybylas) #8

Dawno tyle spamu nie widziałem na aktywnie działającym forum.

(GBM) #9

Skoro z solidnej grupy moderatorów doprowadziło się do rotacji na dwóch nowych modków, to nic dziwnego, że tak się dzieje :wink:

Podejrzewam, że są to booty, i ktoś robi “atak” na forum, spamem :wink:

(przybylas) #11

Mam nadzieję że brak zainteresowania po stronie moderatorów i administratorów jest spowodowane szybką przesiadką na nowe forum.

(Bogdan_G) #12

O 8 rano - koreański spam. O 11. 20 kolejny koreański spam. ale o 8 nie było nawet moda. Teraz jest @lisek i co kombinują? Pewna jest blokada taka, żeby spambooty nie mogły zakładać kont, - coś takiego jak z tym problemem uporali się na forum odkurzacza

http://forum.odkurzacz.prohost.pl/index.php?topic=4103.msg15707#msg15707

Kolejny spam jest na forum, z przed chwili. Moderatorzy mogą tak usuwać spam, ale to pomoże tylko na chwilę. 
Przesiadka na nowe forum, i jakieś zabezpieczenia, przeciwko spamowi, może by coś tu pomogło.

(Krzysztof Nowak) #14

Cały czas pojawia się nowy spam

https://forum.dobreprogramy.pl/problemy-z-oprogramowaniem-3f/

(przybylas) #15

Mam nadzieję że brak zainteresowania po stronie moderatorów i administratorów jest spowodowane szybką przesiadką na nowe forum.

(Docent) #16

Walczymy z tym, a co do złośliwości - przy całym szacunku dla moderatorów, wydaje mi się że jakakolwiek ich liczba na to akurat nie pomoże…

(przybylas) #17

Padnij powstań, forum wróciło do życia po krótkiej przerwie

(Maciekzklanu) #18

Fajny ten SPAM, bardzo fajny

(wonsik) #19

Domyślam się, że migracja forum na nowy silnik wiąże się też z migracją na koreański w dziale windows? :wink:
Dobra, trochę za duża złośliwość z mojej strony. Teraz widzę, że było ponad 4000 stron… Na forum przy rejestracji nie ma jakiejś captchy?

Nie ma.

EDIT.

Z tego co się dowiedziałem, to jednak jest.