Ciemne skórki stały się bezużyteczne

Po dzisiejszym update forum wszystkie ciemne skórki są bezużyteczne, tak wygląda główna:


Prawa kolumna jest nieczytelna, problem dotyczy wszystkich ciemnych skórek, skrypt nadpisuje kolor fontu. Ewentualnie zaszła małą zmiana w CSS i tyle.

Zmień styl na domyślny albo zaczekaj aż autor skórki dokona poprawki, cóż taki urok oddania w ręce społeczności możliwości tworzenia skórek na forum. Wystarczy “drobny” update i wszystko się sypie.

1 polubienie

Autor se może, poprawki nie są wprowadzane przez Admina, nie wiem jak to działa, ale nie działa. Nie chcę domyślnego bo jest bardziej obrzydliwy od innych :smiley:

1 polubienie

Jaki jest sens poprawiania jak średnio co kilka dni coś wylatuje? Tomek dogrywa sobie pluginy, na żywo eksperymentuje nad silnikiem - rozumiałbym jakby autorów uprzedzało się wcześniej, żeby mieli czas zrobić poprawki… albo, żeby administracja przejęła dbanie o poprawki, bo w takim wykonaniu to jest głupota.

Zrobisz poprawki na Stylishu, a po wgraniu do Discourse’a część rzeczy nie działa. Ja dziękuję za taką robotę.

P.S. Dodam, że już szczytem było zrobienie konkursu na skórki i w międzyczasie eksperymentowanie przy silniku, tak, że podczas konkursu pojawiały się zmiany i część skórek się rozsypywała… no ale jakoś mnie to nie dziwi…

2 polubienia

Mnie działa Styl Apostoła(Sunset)

Przynajmniej działa poprawnie :wink:

@gowain cóż zrobisz, taki mamy tutaj klimat.

1 polubienie

no tak jak pisalem ja ze swoim ciagle walcze ale tylko w stylish

Niektore skorki dzialaja dalej, widac sa takie, ktore sa lepiej lub gorzej zrobione.
Goraca prosba do autorow, zeby przeslac aktualizacje na PW - wszystkie uwzglednie i wrzuce.

Mógłbyś chociaż autorów wywołać :wink:

BTW. Moje dwie możesz usunąć, bo nie będę ich aktualizował:

  • Styl wojtkadamsa (patriotyczny)
  • Styl wojtkadamsa (szarozielony)

a Ciemny Niebieski jest tu -> https://userstyles.org/styles/141307/forum-dobreprogramy-pl-ciemny-niebieski . Chcesz to bierz.

1 polubienie

Kpisz? Aktualizujesz i kombinujesz co chwilę przy silniku, my mamy szukać i zgadywać co zmieniłeś i co nie działa?

Moje też można usunąć albo usunąć nick z nazwy, bo ja nie zamierzam takiego podejścia markować swoim nickiem - tryb aktualizacji też mija się z celem.

2 polubienia

Moje, z tego co widziałem na szybko, też rozsypało się na głównej stronie. Może poprawię jak będę miał wolny czas, ale nie wiem kiedy to będzie. Samemu używam tego na co dzień, więc będzie mnie irytować.

Ale może warto by było przywrócić po prostu tło tego prawego panelu, tak jak było wcześniej? To problem sam by się rozwiązał. W domyślnej skórce i tak nie widać prawie różnicy.

[Edit] A jednak nie, błędów jest znacznie więcej, raczej nie będzie chciało mi się z tym walczyć…

1 polubienie

Podmieniłem, sprawdź.

Co to za ton i forma? Forum ma regularne aktualizacje, jak każdy produkt IT. Aktualizacje są częste, bo projekt jest dynamicznie rozwijany. Oczekujesz, że nie będziemy regularnie instalować aktualizacji, albo przed dokonaniem każdej aktualizacji będziemy czekać na 10+ autorów, aż sprawdzą i poprawią swoje skórki? Przepraszam, ale to nie jest praktyczne.

Jedne tematy czytelne, inne jeszcze nie, a godziny tematów, to widzę, że mało co widzę. Jakoś nie ma litości dla słabowidzących

:

Przeładowałem i znowu inne tematy niewyraźne.

1 polubienie

Odpowiednia do absurdalnego twierdzenia, że jedne skórki są lepiej zrobione, a drugie gorzej.

Nie, oczekuję, że skoro chcieliście skórek, a aktualizacje i zmiany wprowadzacie co chwilę, to zajmiecie się też skórkami. Większość skórek świeci błędami tu i ówdzie. Wg mnie albo Wy się zajmujecie skórkami, albo lepiej je wywalić. Ilu autorów poprawiło skórki w ostatnim miesiącu? 2-3?

Styl z pierwszego miejsca w konkursie:

Styl z trzeciego miejsca w konkursie:

I tak jest z praktycznie każdą jedną skórką.

1 polubienie

Widać, domyślna skórka też jest nie najlepiej zrobiona bo wycięło jej tło pod prawym panelem :laughing:
edit.
Dzisiaj znowu rozjechały się skórki…

1 polubienie

Ano, kolejna wersja forum wprowadziła widać sporo zmian, pracujemy nad tym.

@wojtekadams właśnie poprawił swoją ciemną skórkę - wielkie dzięki, teraz wygląda super!

1 polubienie

Ale rozjechały się kolumny na głównej, lewa bardzo ciasna i na środku jest wolne pole - jak patrzyłem to w większości tak jest.

Dobrze by było jakbyś do nazwy skórki dodawał datę update, bo ja nie widzę ciemnej skórki @wojtekadams :confused:

Dobra, mam to, ciemny niebieski, może być chwilowo :stuck_out_tongue:

2 polubienia