Co da zainstalowanie visty na moim sprzecie.Czy warto?

Dzięki wielkie za pomoc. Doszłem do wniosku że jednak nie warto kupować visty mam XP i dla mnie jest spoko. Sokupie tylko procesor 2 rdzeniowy(bo moja płyta wiecej nie uciągnie) i będe miał komputer dorej klasy :slight_smile: jeszcze raz dzieki :slight_smile:

No, dzięki nam zamiast tej Visty możesz dokupić jeszcze jeden taki procesor ;p

VISTA jest cool, ale jak masz już XP, nie kupuj, dokup lepiej jakąś część kompa :slight_smile:

Jak niektórych was słucham, to dochodze do wniosku że kilka osób bardzo krytycznie wypowiadając się o tym systemie, prócz tej bezsensownej strony, nie miała z Vistą do czynienia:) A szkoda :slight_smile:

miałem z Vindowsem Wistą doczynienia na moim kompie 2 dni…

wyleciała z chukiem…

może ją zainstaluje za 3,4 lata jak się stanie bardziej stabilna i wyjdzie na nią więcej programów…

A co Ci nie działało? Po raz kolejny zadaję to pytanie, czy wreszcie ktoś odpowie?

Ponawiam powyższe pytanie, co się działo :smiley: Panowie mniej stereotypów więcej konkretów :slight_smile:

zwiechy, niesamowicie zamulał, na wejsciu z czystym systemem mi 1 gb ramu zjadało (xp zabiera mi z programami obecnie 504mb)

jeszcze pare lat to moze moze…

tak samo bylo z xp, lepszy byl 98 ale jak panowie z MS sie postarali to xp narescie stal sie najpelszym systemem

Zgadza się. Ja osobiście przesiadłem się z 98 na XP po drugim service packu a wtedy system stał się stabilny i szybki.

Jeśli większość społeczeństwa nie wyprze wisty to i z nią pewnie kiedyś praca będzie wygodna i szybka.

a tak z innej beczki zauważyliście że na wszystkich amerykańskich filmach gdzie coś hakują, lecą w kosmos itp nigdy nie używają windowsa … głównie jest mac albo coś innego

Vista ani razu mi się nie zawiesiła, no ale ja umiem korzystać z systemu. Natomiast po uruchomieniu zajmuje 800MB pamięci, tylko co to jest za argument? Po co komu nieużywana pamięć?

Nadal czekam na te niedziałające programy. Ja naprawdę chciałbym to wiedzieć, z czystej ciekawości, nie twierdzę bynajmniej, że takich nie ma.

Tak, z BSODem, po wysunięciu tacki CDROMu w trakcie czytania :lol: :lol: :lol:

Najlepszym do czego? Do stawiania backendów dla systemów bankowych? :smiley:

XP jest najlepszy prawdopodobnie tylko dla graczy.

No kurcze Viste mam bez przeinstalowania 3 miechy (nowy dysk) i jakoś ani razu nie zawisił mi się w taki sposób że musiałbym restartować :? Ciekawe czemu… Moim znajomym na 1 gb ram też nie ale to też pewnie tylko czysty łód szczęścia:) PS o tym czy lepsza dla graczy http://vista.pl/artykuly/11939_vista_le … ws_xp.html

Pozdrawiam

mi też jeszcze ani razu się nie zawiesiła tak gdzieś od kwietnia

Bo w USA mało kto używa windowsa. Tam najpopularniejsze są jabłuszka.

W dniu 26.06.2008 , o godzinie 18:28 został dopisany post przez PaPuX

A co to ma wspólnego z systemem??

System sam z siebie się nie zawiesza tylko procesy programów które instalujecie co ciągnie w ingerencje explorer.

Ja mam XP od półtora roku bez jakichkolwiek reinstalacji i nie narzekam. Czasami się zawiesi ale to normalne jak każdy system, każe urządzenie elektroniczne.

no tylko że na domowym komputerze na którym jest xp to się dzieje o wiele częściej przy mniej więcej tych samych aplikacjach

Ja sie z tym nie zgodzę, bo co użytkownik to inne wrażenia, ale każdy ma swój gust i upodobania.

A ja mam Linux i was rozwalam wszystkich :slight_smile: zebrało mi się na żarty hehe…

Wracając do tematu, mam jedno zasadnicze pytanie, po co kupować Vistę, skoro ma się XP z IE7, WMP11, Media Center ? Bo tak naprawdę (nie licząc AeroGlass i Dx10 który nie cieszy się dużą popularnością, jak sama vista zresztą.) to są jedyna widoczne nowinki w systemie.

zmieniać xp nie ma sensu ale jesli kupujmy nowy komputer i szukamy systemu to wtedy nie warto kupować xp tylko kupić vistę.

Chyba tylko na filmach. Bo poza tym to góra kilka procent rynku.

Widać, że nie widziałeś tych systemów i nie masz pojęcia o różnicach.

Ja np. z IE, WMP i Media Center w ogóle nie korzystam, a mam je w Viście.

Nie no człowieku rozwalasz mnie, Vistę użyłem prędzej niż Ty się tutaj zarejestrowałeś. Poza tym zmądrzejesz kiedyś dzieciaczku i zobaczysz czy “męczenie się z Vistą” jest opłacalne.