Co jest lepsze Nokia 6280 czy SE k800i?

Doradzcie co mam wybrac. NOKIE 6280i czy SONY ERIKSON k800i? Jesli tak to dlaczego?Jakie maja “wady” itp.

SE K800i bierz. Tylko nie wiem jak z joyem w tym modelu. Aparacik spoko.

No a wlasnie mi glownie o jojstick chodzi a w nokii o te “prowadnice”

broń cie Boże od noki 6280 jeżeli masz okazje to weź inny model nie ten,a jeżeli z tych 2 to bierz SE

Nokia - wady: to słaba bateria, góra 3 dni , walacy sie co chwile soft , wieszanie się np: moja nie widziała sim po restarcie było ok , rozłączała rozmowy lub nie łaczyła wcale no P O R A Ż K A sprzedałem to w diabły

Jedyne zalety to duży wyświetlacz i ładne fotki chociaz i tak gorsze niz na SE

Zdecydowanie SE.Są proste w obsłudze przyjazny i intuicyjny interfejs.Jak na telefon bez OS’a dużo bajerów no i akumulatorek jak na możliwości telefonu dobrze wytrzymuje.I jeszcze cena jak na taki telefon bardzo zadowalająca

Coraz bardziej przuchylam sie do SE, lecz nie do konca. :mrgreen:

Lepiej się zastanów nad 6300 a nie 6280 :stuck_out_tongue:

tacyer proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem, używając opcji Zmień.

Poza tym na Forum używamy polskich znaków w pisowni, proszę poprawić wiadomości.

Juz:D

Poza tym chcialbym zauważyć, że nie ma czegoś takiego jak nokia 6280i, jak coś to 6280, albo 6288.

:shock: SORRY dobra ma byc bez “i” :shock: i chodzi o 6280 ale 6288 teeerz mozecie mi porownac do SE

buhahahaha człowieku, z której “ręki” kupiłeś ten telefon? u mnie bateria chodzi na samym czuwaniu tydzień, a tak praktycznie(czytaj: z rozmowami itp.) to 5dni.

takiej głupoty w życiu nie słyszałem tym bardziej że ona nie ma symbiana. U mnie NIGDY nie miała zwiechy ani nic w tym stylu. To nie wina komórki, żę się kopie skoro wgrywasz jakiś syf na nią

To zostawię bez komentarza, no bo jak mogliby wypuścić komórke na rynek, która nigdzie sie nie dodzwoni?

tutaj po prostu zjechałeś nokię bo tobie się waliła. wrzuć zdjęcie z SE ja wrzucę z nokii i zrobimy ankietę, które lepsze

tacyer Mnie osobiśćie nie przypadł joy w komórkach, ciężko tym operować (bawiłem sie SE k800i kolegi), lepszy jest pierścień. Jak chcesz dogłębnie i przejrzyśćie porównać kilka komórek naraz to wejdź na telepolis.pl

tacyer lepiej się zastanów nad N6120. Bardzo fajny telefonik z szybkim i stabilnym OS.

Azet no niezla obrona nokii :smiley: z dobrymi argumentami :mrgreen: co to jojstickow to terz wolalby bez bo sie duppia a szczegolnie w SE.

Bierz co chcesz, według mnie obie komórki są na podobnym poziomie, więc o decyzji może zadecydować w większości wygląd i upodobanie do danej marki telefonów, a w tym przypadku jeszcze joystick

w salonie Orange niestety miałem ją 6msc i wiem co mówie była 2 razy w serwisie w Warszaie i soft dalej sie sypał zresztą co będe cie przekonywał od tego jest forum wyraziłem swoją opinie i kropka. Jeżeli obstajesz przy swoim to odsyłam na fora GSM to dowiesz sie co ten telefon jest warty - obecnie mam nokie 6310i i nie zamienie go na inny telefon a nie zabawke jakie obecnie produkują .a miałem już ich sporo

No jak miałeś z softem orangutana to się nie dziwię :stuck_out_tongue:

ja mam 6280 z softem orange- można wyłączyć orange menu i śmiga. z telefonem nie ma żadnych problemów choć słyszałem wiele opinii na jego temat miej przychylnych. zależy na jaki się egzemplarz trafi, jak ze wszystkim zresztą… ja ze swojej strony nokie 6280 polecam

Tu nie chodzi o menu Orange to zrobiłem odrazu jak kupiłem telefon , chodzi o to ,że aparat się wieszał np: wybieram numer i wszystko gaśnie robie restart i tel działa i tak parę razy na tydzień . Raz miałem telefon od klienta dość ważny i ciach rozłoczyło mnie tel gaśnie i teń sam numer co zawsze. Innym razem włączam aparat i komunikat" Nie widzi karty sim" restart tel juz ok. Reasumując jeżeli waszym zdaniem tak ma działać super telefon to ja serdecznie dziekuję. Jestem tylko w jednej kwestji zadowolony miedzy innymi takiej, że zarobiłem jeszcze na tym fonie.

trafiłeś na taki egzemplarz. u mnie nie ma żadnych problemów. możliwe, że twoje problemy są spowodowane starszym oprogramowaniem