Co można nakleić na obudowę PC?

Wku… się bo przez przypadek zamknąłem kota w swoim m1 i ta łachudra zdemolowała mi pół pokoju. Pech chciał, że zrzucił głośnik na obudowę PC, uderzając wgiął górną część obudowy do środka ( na niewielkiej powierzchni 2x2 cm )

Ponieważ jestem w pewnym stopniu perfekcjonistą i u mnie musi być wszystko cacy ( ■■■■… wada ), a obudowa kosztowała mnie 500 zł to doszedłem do wniosku, że muszę coś z tym zrobić. Probowałem ją wygiąć w drugą stronę, ale nie da rady.

Wpadł mi do głowy pomysł żeby w to miejsce coś nakleić. Tak się składa, że mam mikrofon logitecha na przylepiec no i po kłopocie, ale wku*** mnie kabel który leży na wierzchu …

Pytanie co jeszcze można nakleić na obudowę PC ( najlepiej bez kabli itd )

Może znacie jakieś mikrofon bezprzewodowy, które można nakleić na biurko itd, a może znacie jakieś inne gadżety do PC :>

TYLKO PROSZĘ BEZ GŁUPICH POMYSŁÓW.

Naklejkę jakąś

ale jaki kłopot to wyklepać ? :shock:

brrrr obrzydliwe :lol:

a jeśli tak bardzo chcesz coś nakleić to szpachle :stuck_out_tongue: potem farbka i już :stuck_out_tongue:

ale lepiej wyklepać :slight_smile:

dlaczego ?ja mam kilka naklejek i jest spoko

Kłopot to wyklepać bo jest to na samym brzegu obudowy, a pod spodem zaraz pod wgięciem leci jakaś albuminowa listwa wzmacniająca obudowę.

Naklejki odpadają ble :slight_smile:

wieś tańczy i śpiewa :lol:

nie no spoko sągusta i guściki ;]

każdy lubi co innego :slight_smile: ale jak dla mnie to jest tandeta :stuck_out_tongue: taki wiejski tjuning :lol: (widział ktoś tą strone ? )

Złączono Posta : 13.03.2007 (Wto) 12:15

nie da sie zdjąć tej blachy ?

Nie da rady, a poza tym ten róg jest mocny jak ■■■■■■■ i wyklepania odpada.

Na kropelkę albo superglue przyklej kota. Niech cierpi, jak nabroił :grab:

“Nie da rady, a poza tym ten róg jest mocny jak ■■■■■■■ i wyklepania odpada.”

Pewnie Kotek się ********* i ********* w nią młotkiem bo zaniedbujesz koteczka :x :lol: :stuck_out_tongue:

matron - takie teksty zatrzymaj dla siebie bo na ostrzeżeniu się nie skończy.

x3rox - Ty też jesteś na granicy dobrego smaku.

Radzę panować nad tym co się pisze.

oddać do blacharza??

jak możesz to zrób fotke tego wgięcia wtedy może coś się innego wymyśli jak wieśniackie naklejki :smiley:

Plastelina zaklej :slight_smile:

Taa obudowa za 500 zł i będzie zaklejać plastelina :x :shock:

a na poczatku chcial naklejkami :slight_smile:

jak zbierałeś pokemony to je ponaklejaj :mrgreen:

Proponuję wielką naklejkę groźnego psa, żeby kot trzymał się z daleka od komputera.

zabij kota, i z siersci zrób se dywanik na obudowe ;] albo wypchaj kota, i postaw na obudowie :slight_smile:

tak za chwile przyjdzie pies i tez coś tam zrzuci na obudowe i wtedy zrobi muzeum eksponatów he he daj fotke tego wgniecenia to może coś się komuś nasunie co by zrobić

a moze wez młotek i se tak “lekko” poudeżaj w obudowe ;] taki spontan złego usera :smiley: hihhi

btw: jesli to wgniecenie naprawde ci wadzi, to kup se nowa obudowe, a kota uśpij ;]