Co można nakleić na obudowę PC?

(Szawka) #1

Wku.... się bo przez przypadek zamknąłem kota w swoim m1 i ta łachudra zdemolowała mi pół pokoju. Pech chciał, że zrzucił głośnik na obudowę PC, uderzając wgiął górną część obudowy do środka ( na niewielkiej powierzchni 2x2 cm )

Ponieważ jestem w pewnym stopniu perfekcjonistą i u mnie musi być wszystko cacy ( zjeb... wada ), a obudowa kosztowała mnie 500 zł to doszedłem do wniosku, że muszę coś z tym zrobić. Probowałem ją wygiąć w drugą stronę, ale nie da rady.

Wpadł mi do głowy pomysł żeby w to miejsce coś nakleić. Tak się składa, że mam mikrofon logitecha na przylepiec no i po kłopocie, ale wku*** mnie kabel który leży na wierzchu ....

Pytanie co jeszcze można nakleić na obudowę PC ( najlepiej bez kabli itd )

Może znacie jakieś mikrofon bezprzewodowy, które można nakleić na biurko itd, a może znacie jakieś inne gadżety do PC :>

TYLKO PROSZĘ BEZ GŁUPICH POMYSŁÓW.

(Ramirez1) #2

Naklejkę jakąś

(Clubbasse207) #3

ale jaki kłopot to wyklepać ? :shock:

brrrr obrzydliwe :lol:

a jeśli tak bardzo chcesz coś nakleić to szpachle :stuck_out_tongue: potem farbka i już :stuck_out_tongue:

ale lepiej wyklepać :slight_smile:

(Ramirez1) #4

dlaczego ?ja mam kilka naklejek i jest spoko

(Szawka) #5

Kłopot to wyklepać bo jest to na samym brzegu obudowy, a pod spodem zaraz pod wgięciem leci jakaś albuminowa listwa wzmacniająca obudowę.

Naklejki odpadają ble :slight_smile:

(Clubbasse207) #6

wieś tańczy i śpiewa :lol:

nie no spoko sągusta i guściki ;]

każdy lubi co innego :slight_smile: ale jak dla mnie to jest tandeta :stuck_out_tongue: taki wiejski tjuning :lol: (widział ktoś tą strone ? )

Złączono Posta : 13.03.2007 (Wto) 12:15

nie da sie zdjąć tej blachy ?

(Szawka) #7

Nie da rady, a poza tym ten róg jest mocny jak cholera i wyklepania odpada.

(popula) #8

Na kropelkę albo superglue przyklej kota. Niech cierpi, jak nabroił :grab:

(Matyjasik6) #9

"Nie da rady, a poza tym ten róg jest mocny jak cholera i wyklepania odpada."

Pewnie Kotek się ********* i ********* w nią młotkiem bo zaniedbujesz koteczka :x :lol: :stuck_out_tongue:

(sdar) #10

matron - takie teksty zatrzymaj dla siebie bo na ostrzeżeniu się nie skończy.

x3rox - Ty też jesteś na granicy dobrego smaku.

Radzę panować nad tym co się pisze.

(Kpc21) #11

oddać do blacharza??

(Ramirez1) #12

jak możesz to zrób fotke tego wgięcia wtedy może coś się innego wymyśli jak wieśniackie naklejki :smiley:

(Skr3czu) #13

Plastelina zaklej :slight_smile:

(Szymon Stępniewski) #14

Taa obudowa za 500 zł i będzie zaklejać plastelina :x :shock:

(Skr3czu) #15

a na poczatku chcial naklejkami :slight_smile:

(Badzio9) #16

jak zbierałeś pokemony to je ponaklejaj :mrgreen:

(Szarex2 0) #17

Proponuję wielką naklejkę groźnego psa, żeby kot trzymał się z daleka od komputera.

(:: MARIO ::) #18

zabij kota, i z siersci zrób se dywanik na obudowe ;] albo wypchaj kota, i postaw na obudowie :slight_smile:

(Ramirez1) #19

tak za chwile przyjdzie pies i tez coś tam zrzuci na obudowe i wtedy zrobi muzeum eksponatów he he daj fotke tego wgniecenia to może coś się komuś nasunie co by zrobić

(:: MARIO ::) #20

a moze wez młotek i se tak "lekko" poudeżaj w obudowe ;] taki spontan złego usera :smiley: hihhi

btw: jesli to wgniecenie naprawde ci wadzi, to kup se nowa obudowe, a kota uśpij ;]