Co powinna umieć osoba idąca na informatyka w 2 gimnazjum?

Tak jak w temacie.

Podstawy HTML/PHP.

Podstawy jakiegokolwieg języka programowania.

Być obeznany zarówno ze starszym jak i nowszym hardware.

Ogólnkikowo znać funkcje znanych programów.

Umieć złożyć komputer :wink:

Nie być dzieckiem neo.

Informatyk ?! :-o

Powinien umieć to co ma w programie nauczania

W 2 gimnazjum informatyk? Mhm,

jak jeść nożem i widelcem i jak nie moczyć się już w łózko?

powinien jeszcze myśleć i obsługiwać forum…

Haahaha

w programie nauczania w szkole jeszcze nie braliśmy CSS! Jestem ciekaw, czy w ogóle jest.

Dodane 18.02.2010 (Cz) 16:47

Ta odpowiedź jest jako jedyna chyba prawidłowa.

Ty chyba nawet nie wiesz co to jest program nauczania, a po drugie w gimnazjum nie ma w nim CSS, jak już to co najwyżej podstawy HTMLa.

jezu, szkoła ci wielkiej wiedzy nie da w informatyce, czy to gimnazjum, czy technikum… większości rzeczy musisz się uczyć na własną rękę…

a złożyć komputer to chyba w podstawówce się powinno umieć…

co do bycia obeznanym w Hardware… większość informatyków jest ograniczona do nazw firm, albo i mniej…

trzeba potrafić obsługiwać windowsa, linuxy (terminal, być obeznany ze środowiskiem KDE, GNOME i w sumie styknie :stuck_out_tongue: ) no i przydałoby się potrafić obsłużyć Mac OS X…

  • Że co? :expressionless: Duża większość osób w 2gim tego nie potrafi…
  • nie…

Co wy za pierdoły tu w ogóle piszecie, większość ludzi w 2gim potrafi tylko włączyć przeglądarkę i GG i mają 5 z informatyki na koniec, opanujcie się ludzie, rozumiem znać Word, Excel, PowerPoint, ale nie jakieś środowiska i w ogóle programowania :expressionless: .

wszystkie wymienione rzeczy miałem obcykane od 1 gimnazjum a więc nie wiem o co ci chodzi… pisałem, infa w szkole ci mało co da, 90% wiedzy zdobędziesz w domu :stuck_out_tongue:

Ja też rzeczy które wymieniłem znałem od początku gimnazjum.

Więc nie rozumiem Klamotten.

To co ty napisałeś to ja od podstawówy umiem :stuck_out_tongue:

Tak jak poprzednik 90% wynosisz z domu.

Zawsze mnie nudziła informatyka w podstawówce 5-6 klasie i gimnazjum :stuck_out_tongue: bo zawsze na lekcjach był coś co umiałem i nawet więcej umiałem.

“większość ludzi” nie umiecie czytać uważnie? (No tak, jaki taki Klopas o 1:28 wchodzi na forum to ciężko o uwagę) Są tacy jak wy co siedzą 24/7 przy komputerze i od dziecka umieją już cuda i dziwy. A to o czym my tu piszemy, o 2gim czy o domu, bo jakoś widzę “Co powinien umieć informatyk na poziomie 2 gimnazjum?” więc to się odnosi chyba do poziomu 2gim, a nie do tego co z domu -_-

Nie wiem czym się kierował założyciel tematu, ale ja kończyłem podstawówkę dość dawno (przed reformą) i w średniej szkole działaliśmy na takim programie, którego składniki trzeba było wgrywać z… dyskietki :slight_smile: - możecie sobie pogdybać, w którym to roku było :x 8)

Masz jedną sensowną odpowiedz.

Informatyk w 2 klasie gimnazjum :hahaha: :lol: Informatykiem się jest gdy ma się na to papier, czyli po technikum lub po ukończeniu uczelni wyższej.

Wszystkie przedmioty są nauczane w szkole podstawowo. To samo jest z polskim, żeby iść na humanistę trzeba umieć różne inne rzeczy jakich na lekcji nie bierze się, czyli 90% musi się uczyć w domu. To samo jest z infą. Za “głupie” sformatowanie tabeli w szkole dostaje się 5, aha są posty takie “Informatyk w 2-gim!?” chodzi mi o taką osobę, która w przyszłości idzie na informatyka.

“Co powinna umieć osoba na poziomie 2 gim, który w przyszłości idzie na informatyka?”

  • To co się da…

heheheh jeju ale temat aż żal czytać xD

informatyk 2 kl powinien znać postawy word`a powerpointa i ecxel no i te beznadziejne logo