Co sądzicie o orginalnych ciuchach? Czy warto kupować?

Zastanawiam się czy warto kupować orginalne ciuchy…Są one przecież dużo droższe niż ciuchy nieorginalne…ale są przecież ludzie co tylko jupują orginalne…jakie macie na ten temat zdanie? Ciekawi mnie wasza opinia na ten temat…Pozdrawiam

przecierz nikt Ci nie kaze chodzis w ubraniach które Ci sie nie podobaja. Dla mnie nie ma znaczenia czy ciuch jest orginalny czy nie, musi mi sie podobac i byc wygodny. :smiley:

lubie chodzic w dorozszych (oryginalnych) ubraniach… i nie mam tu na mysli adidas czy podobne marki… drozsze rzeczy sa duzo trwalsze (po kilku praniach nie wygladaja jak szmata), czesto wygodniejsze, czesto ladniejsze… no i lepiej wykonczone…

ostatnio kupilem pare rzeczy takich tanich… niektore tylko do jazdy na rowerze, niektore do chodzenia… spodnie jakies bluzy… z wszystkiego wylaza jakies nitki (na szwach), material jest powiedzmy sobie kiepski… ale ogolnie moze byc :slight_smile:

a buty zawsze musze miec “te lepsze”… te sportowe i te bardziej eleganckie… zawsze sa wygodniejsze i kilkukrotnie trwalsze.

tak samo, z jedną różnica. Lubie marki adidas i podobne

Najlepiej mają Warszawiacy. Mogą sobie iść na Stadion :smiley:

Oczywiście zawsze dochodzi kwestia legalności,najtańsze rzeczy są często jednorazowe

Pawek , andrzej1982 to, że nie chcecie dyskutować o ubraniach, nie znaczy, że inni nie chcą :twisted: W końcu trzeba zrozumieć nudystów.

Oryginalnie wiadomo lepsze. Robione z wytrzymalszych tkanin, przez doświadczonych ludzi. Niestety to co dobre kosztuje.

Szkoda, że wstrzymali dopływ chińskich T-shirt’ów, bo były one bardzo przewiewne :wink:

Właśnie lepiej kupić coś dro rz szego i pochodzić troche niż h łam

(oczywiście + dla h łamu ,że więcej mam szmat do wycierania kurzu :smiley: )

dobre :hahaha:

Podobnie jak Twoja.

osobiscie niewiem czy jak sobie kupuje jedną bluze co 5-7 miechów i daje np. 170 pln albo podobnie za spodnie i chodze praktycznie, bo mam 3 bluzy 4 pary spodni i uwazam jak patrze na kumpli co maja po 10 bluz tyle ze nieoryginalnych jakos mi to lotto

Lubie orginalne ciuchy (moje ulubione firmy to: addidas i reebok), ale wiadomo nie zawsze mnie na nie stać. Ubieram się głównie w Cropp’ie, tam kupuje bluzy i spodnie, podkoszulki kupuje głównie addidasa, za to Buty to tylko Reeboka i Hakera :slight_smile: Taki jest u mnie podział :wink:

Oryginalne (Error,Mas98,Nike) jest zazwyczaj solidniejsze :?

Niż jakieś tam ciuszki z targu 8)

No wiadomo że oryginal lepsze,jeśli masz kase,alebo inaczej jeśli nie masz co robić z kasą to oczywiście że najlepiej kupować tylko oryginalne :smiley:

Legalne ciuchy ??

A jakie są nielegalne ?? 8) 8) 8)

Pirackie, ściągnięte z internetu :hahaha: :hahaha:

o …?To sa i takie?Czego to ludzie nie wymyslą?

Jest mozliwosc sciagniecia przez net gumowcow,ewentualnie sandałow?

Np firmy Ecco!!

Słyszeliście o takich firmach jak NiLke, Mike lub Adidos albo te buty za 15 zł z Carefoura - podróba reeboków :lol:

Dla mnie liczy się żeby ciuch był wygodny, ładny i żebym nie wstydziłsięw nim wyjść na ulice. Wiadomo droższe znaczy lepsze 8) Lubie ubrania reeboka

Nie zawsze, drogi Kolego, nie zawsze…

Postaw się na miejscu tych, którzy nie mają kasy - to oferta dla nich.

:brawo: popieram - wszystko w temacie. EOT

Złączono Posta : 26.08.2005 (Pią) 21:41

Oczywiście, oczywiście :smiley: tylko trzeba mieć łącze 6 megowe :stuck_out_tongue:

Osobiście staram się ubierać w markowe ciuchy. Znacznie lepsza jakość, wygląd, trwałość.

Co do ceny to zawsze są wyprzedaże !!

Wyjątkiem są buty- na nie nigdy nie ma przecen- ja zawsze wybieram najtańsze z tych firmowych :slight_smile:

PZDR