Co sądzicie o polskiej policji

(123448) #1

pytam się was bo już brak mi sił :o :evil:

:hahaha: spisali mnie dlatego że siedziałem na ławca :hahaha: już nie moge o qrde :expressionless: jak można być tak tępym. jaki wy macie sąd na temat policji

As.

(Qbek50) #2

Policja się teraz wszystkiego czepia byle żeby zgarnąć sianko, chyba za mało zarabiają 8)

(Canaletto) #3

Brak mi sił jak widzę takie tematy :twisted:

Pewnie siedziałeś na oparciu, a nogi miałeś na powierzchni przeznaczonej do siedzenia. :wink: Chociaż to dziwne, że Policja zainterweniowała, u mnie w mieście od takich rzeczy jest Straż Miejska :wink:

(123448) #4

interesujące bo siedziałem normalnie czyli w tzw "dozwolonej pozycji" :hahaha:

(Idealny3) #5

no cóż wkońcu czymś trzeba ponabijac posty :smiley:

napewno za zwykłe siedzenie na ławce cie nie zamknęli, podaje przykład: jeśli to było miejce publiczne a ty np. piłes piwo , wetedy mieli taki obowiązek, albo ćpałeś :lol:

to sa przykłady, dlatego mówie za nic to by cię nie spisali :twisted:

(123448) #6

nie miałem zamiaru nabijać postów :expressionless: ale luz ... :?

siedziałem z kolegami i odpoczywałem po meczu w piłke, czy to grzech :|?

(Canaletto) #7

Morał na przyszłość :

Zawsze noś ze sobą przenośny składany fotelik :wink:

(Qbek50) #8

pewnie jakies LOLe i chcieli sie do kogoś doczepić :?

(Idealny3) #9

ale jak siedziales, bo normalnie to nie zabardzo , musieliście duzo krzyczeć albo siedzieć w niedozwolonej pozycji :lol:

(123448) #10

ja zawsze siedze z kolegami w dozwolonej pozycji. staramy się nie niszczyć mienia publicznego :slight_smile:

ciekawe czemu akurat to się tylko w Polsce dzieje :expressionless:

(Canaletto) #11

Może wam to nie wychodzi ?

Ale was Policjanci wylegitymowali czy mandat wystawili ?

(Idealny3) #12

kolo ale ja nie uwieze ze try nic nie robiłeś i cię nagle spisali, musiałes zrobić cos nie tak ... :lol:

(123448) #13

tylko spisali.

bez przesady, nie oceniaj tej wypowiedzi tak pochopnie! nie niszczyliśmy niczego, cicho siedziliśmy i do tego w normalnu stylu a nie w jakimś meksykańskim :expressionless:

(Idealny3) #14

mogłes pojechać, jak nie miałeś niczego na sumieniu, ja bym się o swoje dochodził, po drugie bez żadnej podstawy nie mogą cie od tak przeszukać :slight_smile:

(Qbek50) #15

czlowieku, obudź się. Zyjesz w Polsce a w Polsce wszystko jest możliwe :lol:

Z takimi przypadkami jak opisał buczekk słyszałem wielokrotnie. Niekiedy nawet doszło do pobicia przez policjanta za krzywe zęby :evil:

(Idealny3) #16

ja bym ich wtedy podał do sądu, wiem że w polsce niby wolno wszystko, dlatego nie dajmy się tak !!

Walczmy o swoje, ja bym takim psom bez nakazu nie pozwolił grzebać w moich kieszeniach bo to jest naruszenie prywatności :lol:

(123448) #17

no tak ale ja nie widze nigdzie posta buczkka :expressionless:

w telewizji ostatnio było na kanale Polsatu (zapomniałem jaki program :() że chłopak nie chciał przyznać się do winy że niby ukradł kran :expressionless: i policjancji (ups hamuje się od nie powiedzenia brzydkiego słowa :lol: :x ) go tak bili żeby tylko się przyznał (co i tak nie ukradł tego kranu) i teraz sprawa trafiła do prokuratury. i już !!

(B Ucze K) #18

tez tak mylslem ale pozjej gadalem z kolesiem z drogowki i mi powiedzial ze policja ma prawo teraz przeszukac ale musi miec podejrzenie ze masz "cos" przy sobie

nie chcialem jechac bo bylem z kolegami i dziewdzyna nie chcialem psuc reszty dnia na urzeranie sie z policja

moj kolega za to ze dokumentow nie mial i ze wracal w nocy z imprezy do domu

ps. gdzie jest moj poprzzedni post ??

(123448) #19

ja mam najlepiej bo oni mają komisariat 20 metrów od mojej klatki :hahaha: :expressionless: chyba czas podłożyć dynamit :expressionless:

(Idealny3) #20

ale cie zmylili, niestety ale muszą mieć nakaz !!

A podejzewać np. o posiadanie prochów moga każdego, nawet osobe która na ulicy bardzo sie smieje, wtedy maja podejzenie ze osoba jest nacpana, ale nie moga jej od tak przeszukać :slight_smile:

Uwiez mi :slight_smile: