Co sądzicie o polskiej policji

pytam się was bo już brak mi sił :o :evil:

:hahaha: spisali mnie dlatego że siedziałem na ławca :hahaha: już nie moge o qrde :expressionless: jak można być tak tępym. jaki wy macie sąd na temat policji


As.

Policja się teraz wszystkiego czepia byle żeby zgarnąć sianko, chyba za mało zarabiają 8)

Brak mi sił jak widzę takie tematy :twisted:

Pewnie siedziałeś na oparciu, a nogi miałeś na powierzchni przeznaczonej do siedzenia. :wink: Chociaż to dziwne, że Policja zainterweniowała, u mnie w mieście od takich rzeczy jest Straż Miejska :wink:

interesujące bo siedziałem normalnie czyli w tzw “dozwolonej pozycji” :hahaha:

no cóż wkońcu czymś trzeba ponabijac posty :smiley:

napewno za zwykłe siedzenie na ławce cie nie zamknęli, podaje przykład: jeśli to było miejce publiczne a ty np. piłes piwo , wetedy mieli taki obowiązek, albo ćpałeś :lol:

to sa przykłady, dlatego mówie za nic to by cię nie spisali :twisted:

nie miałem zamiaru nabijać postów :expressionless: ale luz … :?

siedziałem z kolegami i odpoczywałem po meczu w piłke, czy to grzech :|?

Morał na przyszłość :

Zawsze noś ze sobą przenośny składany fotelik :wink:

pewnie jakies LOLe i chcieli sie do kogoś doczepić :?

ale jak siedziales, bo normalnie to nie zabardzo , musieliście duzo krzyczeć albo siedzieć w niedozwolonej pozycji :lol:

ja zawsze siedze z kolegami w dozwolonej pozycji. staramy się nie niszczyć mienia publicznego :slight_smile:

ciekawe czemu akurat to się tylko w Polsce dzieje :expressionless:

Może wam to nie wychodzi ?

Ale was Policjanci wylegitymowali czy mandat wystawili ?

kolo ale ja nie uwieze ze try nic nie robiłeś i cię nagle spisali, musiałes zrobić cos nie tak … :lol:

tylko spisali.

bez przesady, nie oceniaj tej wypowiedzi tak pochopnie! nie niszczyliśmy niczego, cicho siedziliśmy i do tego w normalnu stylu a nie w jakimś meksykańskim :expressionless:

mogłes pojechać, jak nie miałeś niczego na sumieniu, ja bym się o swoje dochodził, po drugie bez żadnej podstawy nie mogą cie od tak przeszukać :slight_smile:

czlowieku, obudź się. Zyjesz w Polsce a w Polsce wszystko jest możliwe :lol:

Z takimi przypadkami jak opisał buczekk słyszałem wielokrotnie. Niekiedy nawet doszło do pobicia przez policjanta za krzywe zęby :evil:

ja bym ich wtedy podał do sądu, wiem że w polsce niby wolno wszystko, dlatego nie dajmy się tak !!

Walczmy o swoje, ja bym takim psom bez nakazu nie pozwolił grzebać w moich kieszeniach bo to jest naruszenie prywatności :lol:

no tak ale ja nie widze nigdzie posta buczkka :expressionless:

w telewizji ostatnio było na kanale Polsatu (zapomniałem jaki program :() że chłopak nie chciał przyznać się do winy że niby ukradł kran :expressionless: i policjancji (ups hamuje się od nie powiedzenia brzydkiego słowa :lol: :x ) go tak bili żeby tylko się przyznał (co i tak nie ukradł tego kranu) i teraz sprawa trafiła do prokuratury. i już !!

tez tak mylslem ale pozjej gadalem z kolesiem z drogowki i mi powiedzial ze policja ma prawo teraz przeszukac ale musi miec podejrzenie ze masz “cos” przy sobie

nie chcialem jechac bo bylem z kolegami i dziewdzyna nie chcialem psuc reszty dnia na urzeranie sie z policja

moj kolega za to ze dokumentow nie mial i ze wracal w nocy z imprezy do domu


ps. gdzie jest moj poprzzedni post ??

ja mam najlepiej bo oni mają komisariat 20 metrów od mojej klatki :hahaha: :expressionless: chyba czas podłożyć dynamit :expressionless:

ale cie zmylili, niestety ale muszą mieć nakaz !!

A podejzewać np. o posiadanie prochów moga każdego, nawet osobe która na ulicy bardzo sie smieje, wtedy maja podejzenie ze osoba jest nacpana, ale nie moga jej od tak przeszukać :slight_smile:

Uwiez mi :slight_smile: