Co sądzicie o polskiej policji

Nie będę cytował nie których komentarzy szczególnie osób piszących XXXXX czy pies bo jest to po prostu bez sensu ale jak ktoś uważa że stała mu się wielka krzywda że policja go spisała to mnie ogarnia rozpacz chcemy by policja była skuteczna by był porządek na osiedlach a jak kogoś się wylegitymuje nie ważne z jakiego powodu czy był winny czy też jest najcudowniejszym obywatelem tego kraju to krzyczymy zaraz policja gnoi spokojnych ludzi , ludzie tak samo mogą robić ja wy ( obrzucać policję gnoję) kierowcy , których zatrzymają to rutynowej kontroli też bez jakichkolwiek powodów po prostu zwykła kontrola i tak samo jest z chodziakami zwykła kontrola i chciałbym by było więcej takich kontroli to może będzie spokojniej jak jeden czy drugi pójdzie na dołek za posiadanie prochów czy jakiejś pały albo kosy to kolejny małolat się zastanowi czy warto posiedzieć za kratami. I jak jest tak wam źle to wysłał bym was do New Yorku i byś się zdziwili jak byście polecieli na glebę i mielibyście /cenzura/ do gadania a dlaczego, a dlatego że jest program " zero tolerancji" i dlatego to miasto jest jednym z bezpieczniejszych i chciałbym by w tym kraju było tak samo zero tolerancji .

a ja nie nosze szerokisch spodni i nie raz bylem spisany

a co do spodni to juz sie jakos tak przyjelo ze jak masz szerokie spodnie to jestes albo zlodziejem albo cpunem (w oczach policjantow(nawet w TV w programach policyjnych i innych tego typu zawsze zly to jest ten lysy w szerokich spodniachi bluzie))

tez tak uwazam mysla ze jak maja prawo za soba to im wszystko wolno

U nas w Zamościu spisują wszystkich nawet moich nauczycieli pospisywali na mieście.PARANOJA.A najbardziej mnie wkurz to jak oni niby chcą być mocniejsi(ale to tylko w gębie) a gdy stanie koło takiego policjanta 6 dresiarzy to już się zamykają i wtedy tak nie cfaniaczą.

Acha jeszcze coś wam powiem.Oto tekst pochodzący ze strony http://www.hetman1934.prv.pl który opisuje “nasz” wyjazd do Biłgoraja.:

Przeczytajcie i skomentujcie


Skasowano jako zbyt drastyczny

Recenzja pod nickiem

Asterisk

Uczył Marcin Marcina - skoro tak uważasz, to

czemu sam o tym piszesz - zamiast na PW ??

BTW - drastyczne słownictwo skasowałem,

ale mój apel jest nadal aktualny :smiley:

Mnie od września spisali… 5 razy… z czego wyszło mi 18 punktów za przekroczenie prędkości (w sumie). Ale ostatnim razem to już mnie spienił, bo jak mnie zatrzymał, to była to “kontrola drogowa”, a że niewyspany byłem, to chyba pomyślał, że się przestraszyłem, i nagle z kontroli drogowej zrobiło się wykroczenie drogowe i to, że niby przekroczyłem podwójną. Gościu nie wiedział o co się przypieprzyć na początku, to mi samochód spenetrował (łącznie z bagażami w bagażniku-kazał wszystko wyjąć z plecaka i worka wojskowego), a jak się okazało, że nic, to wtedy uderzył z “przekroczenia podwójnej”. Zjerzył mnie tak, że nie wytrzymałem, i powiedziałem mu co o tym sądzę, bez wstzymywania się i robienia przymilnej miny, i… o dziwo-zrozumiał. Jak to powiedział mi kiedyś jeden ze znajomych “psów”: W policji też pracują ludzie. Może i nie są normalni, ale kto normalny idzie się wystawiać w imię dziurawego prawa za tak śmieszne pieniądze? Natomiast co do spisywania młodzieży siedzącej na ławkach. Zwykle to robią tylko krawężniki na szkółce, bo zbierają materiał do nauki pisania swoich śmiesznych raportów. Jeszcze nie widziałem “starego” w patrolu, co by mu się chciało pisać tak-sztuka dla sztuki. Wiem, że dla młodzieży, to trauma, ale z tego nie ma żadnych konsekwencji. Zwykle zresztą takie patrole chodzą tam, gdzie coś się działo, i kolekcjonują dane, coby wrzucić do “ZSIPu”-Zintegrowanego Systemu Informacji Policyjnej. Potrzebne to jest na wypadek dalszego dochodzenia, a jak swoje to odleży, to znika ze ZSIPu, i nie ma powodu do płaczu.

Czytam powyższą dyskusję i jedno co mi sie ciśnie na usta to tylko szyderczy śmiech. Bo co w obecnych czasach znaczy to że jeden gimbus z drugim został spisny przez policjanta. To jest jego notes i tyle. Skończy mu się jeden, ten wyrzuci do kosza i dostanie następny :smiley: :smiley: :smiley: .

Ludzie wy sami nie wiecie co chcecie. Albo chcecie żyć w bezpiecznym kraju i godzić się z pewnymi szykanami z ich strony, albo żyjmy w kraju zupełnego bezprawia gdzie każdy postępuje zgodnie z zasadą

“Róbta co chceta”

przecież to jest normalne że:

“gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą”

Przecież na forum każdy modek jest niby policjantem, i czy z tego tytułu ma prawo do nieomylności ?? Nie. Każdy z nas jest omylny bo jest człowiekiem a nie automatem. I bardzo dobrze. A wszystkich malkontentów zapraszam na wycieczkę do USA kraju swobód obywatelskich. Wtedy się przekonają co to znaczy Policja :smiley: :smiley: :smiley:

policjanci muszą spisywać to są kątrole rutynowe mają grafik i muszą nabić go takassmo jest z zatrzymywanie kierowców. np zzatrzymją kogoś kt nie ma oc to mu wlepią mandat i wtedy już niebedzie miał z czego zapłacić . czy wy sie tak bojicie tego że was spiszą przecierz nie bedziesz miał tego w papierach , gorzeja jak spisz na paleniu papierosów albo pici itd to do dyrka szkoły zawiadomienie przychodzi chyba :smiley: wtedy to przewalone :o

zdarzają sie równierz policjanci tak jak w niektórych przypadkach wyżej kturzy są bardzo wku*** powiwm jedno h… wszyscy pewni :smiley:

I dlatego w stanach policja cieszy się dużym szacunkiem. Niestety nasze prawo jest kulawe i ogranicza działania naszej policji. Mam nadzieję, że doczekam czasów gdy stróż prawa będzie miał więcej do powiedzenia od przestępcy :roll: Co do spisywania ludków w szerokich portkach… no cóż, zazwyczaj posiadają narkotyki :stuck_out_tongue:

Znam kilku policjantów,to baracie mojego kumpla,ale są spoko :smiley: Jednak nie wszyscy policjanci to :x

zdecydowana większość to pijacy :lol:

wiele widziałem takich sytuacji… z resztą jak miałem “sprawę” na policji to przyniosłem w reklamówce dwie litrowe butelki… orężady :lol:

Policja jest bo musi i nic po za tym… :rotfl: tylko jak trzeba to jej nie ma :?

wyjaśnij tą sprawę kontaktując się z moderatorem, który dał ci ostrzeżenie - taka jest prodecuda, a nie umieszczasz to na forum :!:

Skasowano jako zbyt drastyczny

Recenzja pod nickiem

Asterisk

mi policja nieprzeszkadza bardziej juz straz miejska u mmnie w miescie ktorta stoi jedynia na deptaku i spisuje porzadnych rowerzystow a jak maja zly dzien to wypisuja mandaty a deptak ma przeciez szerokosc ponad 2 metry czyli jazda jest dozwolona :x bedac w niedziele w warszawie zdziwilem sie ze w centrum kreci sie tylu policjantow, bardzo mi sie to podobalo u mnie w miescie ciezko jest spotkac policjanta w tygodniu a co dopiero w niedziele

no chyba nie do końca tak jest - jeżeli jest ustawiony znak “zakaz ruchu” przy wejściu na deptak, to rowerzysta nie może nim jechać, a jedynie prowadzić rower. Jeśli nie ma oznaczonej ścieżki rowerowej, to też nie wolno poruszać się po chodnikach. Rower traktowany jest jako pojazd uczestniczący w ruchu, więc obowiązują go takie same regulacje jak samochody etc. określone w Kodeksie Ruchu Drogowego :smiley:

Oj chyba nie bardzo.

Jeżeli w mieście są drogi po których można się poruszać z prędkością 90 km/h to rowerzysta może się poruszać chodnikiem pod warunkiem ustąpienia pierwszeństwa pieszym i zachowaniu szczególnej ostrożności.

nikt nie jest nieomylny :oops:

rozpatrywałem to raczej w kontekscie przypadku określonego w poście dary.zary’ego

No mam niezły ubaw…czytając podobne bdury…a tak generalnie to uwielbiam Polską Policję.

…tak sie sklada ,ze jest to moj cytat i niewiem dlaczego zostal on usuniety ,pewnie ty to zrobiles ale teraz juz po sprawie …

A co do sensu wypowiedzi poniekad jest to szczera prawda aczkolwiek niektorym moze wydac sie totalna bzdura ,zalezy od wzgledow i doswiadczen .

a co bedzie jak spiszą po 23 i jest sie nepelnoletnim ?

A co ma być ??

Nic nie będzie.