Co sądzicie o polskiej policji

Moda to panuje wśród gimnazjalistów , a to tylko dlatego bo “elo elo wszyscy nisko spodnie bo tak modnie”… i nie chodzi mi o HH (chociaż też ma nie mały wpływ) tylko o to, że jest po prostu cool najeżdżać na policję :roll: No ale cóż, młodziki znają się na życiu…

Piniol , nie strofuj się. Ja jestem po Twojej stronie. Mam sąsiadów policjantów. Bardzo mili ludzie. Potrafią oddzielić pracę (służbę) od życia prywatnego i jak się z nimi rozmawia, to nie czuć, że rozmawiasz z “gliną”.

PS Swoją drogą… Pikny avatar żeś zarzucił :smiley:

Wiesz tu nie chodzi o to, że mój ojciec jest policjantem, tylko o moje podejście do tej instytucji, które byłoby takie same gdyby mój ojciec był kimś innym :slight_smile:

A nie uważasz, że powtarzające się tutaj XXXXX jest takim przekroczeniem?

I nie ważne jest jak ktoś przetłumaczy ten skrót - wszyscy wiedzą o co chodzi.

Dziwi mnie jedno.

Wszyscy niewinni, a policja spisuje :x

Jakoś mnie nigdy jeszcze nie spisali…

twierdzisz ,ze jestem gimniazialista ???

czy co ?

jak tak to troche lat do przodu …

To niejest moda ,tylo to ,ze policja jest jednym, wielkim klamstwem !!

To jest uogólnienie.

XXXX nie jest sformułowaniem na miejscu. I wszyscy wiedzą, o co chodzi.

Rozwiń swoją wypowiedź.

Jestem ciekaw jakie masz argumenty na potwierdzenie swojej tezy

A widziałeś gdzieś w mojej wypowiedzi zwrot do Ciebie ?? :roll:

Wiesz zawsze opwinno się mieć jakieś argumenty na poparcie swojej tezy, najlepiej jakbyś przedstawił jakieś z własnego doświadczenia.

Dla wszystkich malkontentów z topicku (vide Gregor10, detektyw 997, idealny 3, Klin(…) ) Polecam piosenkę Mezo feat Tabb - Ważne

Aaaaaa tam!

HWD M :lol:

Bo Mezzo to jedno wielkie kłamstwo :wink:

Damian nie słucham HH :lol:

To ja opowiem swoją historię z policją. Co prawda było to już jakieś 3 lata temu, no ale się zdarzyło. Chodziłem jeszcze wtedy do liceum. Traf chciał że zapomniałem obuwia na zmianę (a pani Bożenka :slight_smile: nie przepuściła) no i musiałem wrócić się do domu. Tak też zrobiłem. Wpadłem wziąłem buciki i biegłem na przystanek. Nagle słyszę, że ktoś biegnie za mną ale nie zwracałem uwagi (niech sobie biegnie). Nagle gościu złapał mnie za rękę, machnął legitymacją i mówi do mnie: (przepraszam za wyrażenie ale cytuję) “Co sp********?” Pytam się o co chodzi, a on do mnie “Co sp********* i gdzie sp********?” Na pytania o powód zatrzymania powiedział mi tylko że /cenzura/ mnie to obchodzi. Następnie zaprowadził mnie przed pobliskie gimnazjum, jego kolega przyprowadził jakiegoś małolata (którego pierwszy raz widziałem na oczy) i pytają się mnie czy go znam. No oczywiście powiedziałem że nie (bo tak było). Zostałem spisany i tak to się skończyło. Pewne sformułowania tego policjanta pominąłem aby ten post nie był zbyt wulgarny. Rozumiem więc, że można zostać spisanym za nic. Pozdrawiam.

Ja tylko zaproponowałem… :cry: :cry:

:lol: :lol: :lol:

a nie smerf maruda :stuck_out_tongue: 8)

No właśnie nie.

Też się zdziwiłem.

Gdyby to napisał Maruda to pewnie bym to olał…

Ale skoro tak pisze Ważniak, to widocznie coś w tym musi być :slight_smile:

A można zapytać, o której godzinie zostałeś spisany?

Może jednak się skusisz…Wszak RAP tak dalece nie odbiega od HH.

:lol: :stuck_out_tongue:

Gdy zostalem oszukany na allegro zawiadomilem policie i co ? nic …pieniadze ktore przeslalem na konto oszusta moga byc zablokowane tylko na 24 H a policia w ciagu tych 24 H nic niezrobi(la) NIC pozostalo mi tylko osobiscie stwic sie u oszusta i porozmaiwac z nim w 4 oczy .

To w takim razie od czego oni sa ?

dziekuje ale nieslucham Hip-hop’u

A jesli chodzi o okreslenie ■■■■■ to jest to tresciwa prawda o polici nic innego niemozna powiedziec .

Piniol rozumiem cie ,ze starasz sie w jakis sposub bronic polici bo twoj ojciec nim jest .

A pozatym ja niemowie ,ze cala policia jest do bani !!

“polska policja to /cenzura/” kiedys bardzo dawno temu slyszalem taki wierszyk z ust malego chlopca (mialo okolo 6 lat) a z kad u takiego nastawienie … chyba z domu… i z tad to sie najczesciej bierze… tak wychowuja rodzice… “nienawisc do policji tak zostalem wychowany” (jeden z tekstow Molesty) W moim przypadku rodzice narzekaja na policje., ale nieraz tez ich chwala… a ja ich nie lubie za bardzo… bo jakim prawem taki pies spisuje mnie za nic (ja tez siedialem na lawce i mnie spisali, albo gdy gralem w zoske nie daleko szkoly (w pobliskim parku) podeszli, kazali wszystkim grajacym usiasc i pokolei wszytskich nas spisali!! za co?? za szerokie spodnie??) lub przeszukuje (jakiejs kobiecie ukradli torebke… podzeszli do nas siedzacych na lawce, wszyscy mieismy szerokie spodnie przeszukali a grupka nastolatkow siedzacych obok w waskich spodniach - kurde no nawet do nich nie podeszli!!) Nie wiem moze to to ze rapu za duzo slucham zrobilo ze mnie takiego wroga poliscji itp. ale sadze ze panowie w niebiskich mundurach z deka przesadzaj!!