Co sądzicie o tym vortalu?

Czy nie uważacie ze to najlepszy vortal z programami ?? !!

hmm nie moge powiedziec ze to ,najlepszy" wortal, gdyz znam kilka innych podobnych… trzeba bylo by liczyc iloscia plikow…

Podaj adresiki tych innych :smiley: ( oby Admin nie zauważył :stuck_out_tongue: )

De gustibus not disputandum :slight_smile:

Asterisk

No wiemy, że o gustach się nie dyskutuje, ale warto by poznać adresy konkurencji i samemu (bez dysputy) osądzić ‘which is the best’.

jak dla mnie http://www.download.chip.pl jest najlepsza witryna.

Pioiol módl sie zeby Admin tego nie zobaczył :D/ ja mu nie powiem :x 8) :smiley:

Heh, najczęściej jak czegoś nie znajde we vortalu dobreprogramy to przechodze na stronke http://www.download.com :slight_smile:

Ale http://www.dobreprogramy.pl THE BEST :stuck_out_tongue:

Co by nie mowic ja jestem po formacie i narazie wszystko sciagam z vortalu ale wiadomo ze nie wszystko jest w jednym miejscu wiec cczasami do akcji wkraczaja gogle :stuck_out_tongue:

Nie ma się czego bać. Akurat ta podana lokacja jest do d… W skrócie - nie można się tam połapać, są stare wersje softu, a nawet jak już się coś znajdzie to nie mozna tego ściągnąć, bo limit łącza jest wyczerpany - ogólnie badziewie.

Nie przesadzajmy :wink: Osobiście nie uważam CHIP’a za naszą “konkurencję”. Chętnie poznamy też linki do innych serwisów z oprogramowaniem z których korzystacie aby porównać gdzie jesteśmy gorsi, a gdzie lepsi od innych :stuck_out_tongue:

Co do ilości programów o których pisał Szatan223 to pragnę przypomnieć, że celem vortalu jest prezentacja “dobrych programów”. Więc nie ilość, a jakość :wink:

Gwoli wyjaśnienia - vortal założyl sobie za cel

zamieszczanie sprawdzonych i stabilnych wersji

( stąd nieraz ten pozorny krok do tyłu), unikając

wersji alfa i beta oraz nie poddając się "owczemu

pędowi".

Sądzę, że to korzystna propozycja :smiley:

Jedyne co mi sie nie podoba na vortalu to oprawa graficzna :/.

Ale napradę poważnie nad nią pracujemy, niedługo będzie zupełnie odmieniona.

Nie mogę się doczekać :slight_smile:

bardzo fajny vortalik a raczej vortal bo zawiera bardzo wiele przydatnych rzeczy sam czesto zagladam do dzialu po godzinach teraz zmienila sie szata graficzna ale sadze ze sie polapie i bedzie ok :lol:

na dobrych programach forum rulez! Zawszę otrzymam fachową odpowiedź, dowiem się wszystkiego, co mnie frapuje.

Update:

Zgadzam się z Pawkiem. Może dużo softu, ale lipa. Serwer często zajęty. U nich liczy się ilośc, nie jakosć.

2 posty połączone.

— ALIEN —

Jeżeli chodzi o moje zdanie to moja opinia o tym vortalu jest dosyć zróżnicowana. Jeżeli chodzi o wygląd vortalu to dla mnie jest do zaakceptowania. Jakość rozmieszczenia wszystkich działów jak i programów jest dosyć profesjonalnie zrobiona. Jedynie co mi nie imponuje na tym vortalu to jest ilość programów moim zdaniem jest tego trochę mało jak na taki super vortal. Na vortalu jest gdzieś około 500 i to jak dla mnie trochę za mało. Często jak szukam jakiś program to go tu nie znajduje i to mnie też martwi. Szkoda że nie jest tak jak na stronie chipa tam jest chyba gdzieś z 300o programów i zawsze tam znajdę co szukam tylko szkoda że tam często jest serwer zapchany. To jest moje zdanie o tym vortalu.

Pozdrawiam Axaron :slight_smile:

Witam. Programy, które są umieszczane na Vortalu są starannie dobierane i testowane. Nie wrzuca się tutaj wszystkiego, jak leci, bo nie oto chodzi.

Vortal nie stawia na ilość, ale na jakość…

Pozdrawiam.

Ja jestem bardzo dobrze w stanie to zrozumieć. Ale na pewno jesteście moim zdaniem że jest dużo więcej takich , porządnych " programów. I nawet popieram to że stawiacie na jakość a nie na ilość. Ale i ilość też ma swoją cenę…

Pozdrawiam Axaron :slight_smile: