Co sądzicie o Windows XP SP2?


(Krakers14) #1

Moim zdaniem to wielki niewypal. Zwalnia kompa i przeszkadza w pracy.


(Qbek50) #2

Według mnie ten SP2 to bardzo dobry wybór. Większość syfu mi blokuje, no i te głupie reklamy.


(Marek Kozaczuk) #3

mi tam nic nie zwalnia, wręcz przeciwnie, komp mi chodzi lepiej niż jak nie miałem jeszcze SP2


(Arletamikulska) #4

ja tam nie narzekam jest dobrze chociaz nie ma tyle wirusow a nawet wcale. :-o


(lazikar) #5

Widocznie nie umiesz obsługiwać komputera. Przykre ale prawdziwe. Sp2 mimo wielu negatywnych opini nie spawalnia niczego. Problemy zaczynają się jak ktoś po zainstalowaniu uruchamia np Kazze i zaczynają się schody. Przyczyna znana tym co wiedzą dlaczego się tak dzieje a laik powie Sp2 do niczego. A jest wręcz odwrotnie. Nie instaluj sp2 a będziesz częściej gosciem na forum z logami niż ci sie wydaje. :smiley:


(szop pracz) #6

Lazikar podpisuję się też pod twoim postem. Jak na razie nikt nic lepszego nie wymyślił i na obecną chwilę WIN XP SP2 jest najlepszym i najstabilniejszym oprogramowaniem. Ale ktoś może myśleć inaczej!

hahaha

:smiley:


(Krakers14) #7

sory chodzilo mi o starsze kompy a wy tu macie nawet niezle sprzety wiec nie moze wam nic zwalniac. ja na swoim starym kompie (celeron 500,riva 2,256 ram i wszystko jasne) mialem ogormne klopoty z SP2.


(lazikar) #8

Wcale się nie dziwie. Trzeba było od tego zacząć. Temat stracił właśnie sens. :smiley:


(M a x) #9

moim zdaniem SP2 to jeden niewypał Windowsa miałem to zainstalowane 5 dni i o pieć za długo ,do czego zmierzam... tz. komp stasznie mi spowolniło a procka mam nienajgorszego ram też, druga sprawa podstawowe programy ktorch urzywam przestały działac po mimo konfiguracji zapory , komunikatory gg i tlen zawieszały sie nie działala mi wideokonferencja za Chiny nie mogłem tego ustawić kaza przestała działac e mule łaczyło sie wieki pomimo stałego łącza 2 Mbi , cos okropnego, osobiście nie polecam tego programu. w tej chwili urzywam SP1 i zone alarm i wszystko dziła jak nalerzy


(lazikar) #10

maximuss36 czyli dokładnie jak napisałem wyżej. Nie masz pojęcia co zmienia sp2 i dlatego miałeś problemy. To nie sp2 jest do niczego tylko ty nie potrafiłeś zaktualizować programów ściągając łatki, zwiększyć limitu połaczeń aby działała kazza itd. Problem jest niestety po twojej stronie. :?

Ale najlepiej powiedzieć że sp2 do niczego. :lol:


(Kdm3) #11

Ja sądze że jest bardzo dobra przez te poprawke nie mam praktycznie żadnych wirusów w kompie, a tak pozatym komp mi bardo dobrze chodzi jednym słowem jestem z tego dodatku zadowolony. :lol:


(adpawl) #12

Zgadzam się, ze warto zainstalować SP2...

znacznie poprawia bezpieczeństwo i stabilność systemu -

tylko że.... tak jak to mówi lazikar, trzeba wiedzięć "z czym to się je"...

Sam mam SP2 i nie narzekam - właściwie to b. sobie chwalę...

trzeba tylko niecosię pobawić w konfigu systemu i potem żadnych problemUF... :wink:

Zalecam instalkę tej poprawki.


(Bjkaras) #13

I u mnie SP2 sprawdza sie doskonale :slight_smile:


(Canaletto) #14

czy SP2 jest darmowy ? skad mozna sciagnac ?


(boczi) #15

Darmowy :smiley:


(Minio Dp) #16

Albo zamówić i do domu przyślą :slight_smile:


(system) #17

Napisze Ci tak bez 256 RAM-u zapomnij o prawidłowym działaniu Windows xp +Sp 2

Niemniej jednak komputerty z granicy 1000 MHz ( na maszynach słabszych jak 500 Mhz instalowanie nawet czystego windowsa Xp nie bardzo ma sens)

wyposarzone w dostateczną ilośc RAMU-u Dobrze pracują pod windowsem x +Sp 2. .


(Patricko) #18

Jedyny problem jaki mialem z Sp2 to konflikt Nortona System Works 2004 z Sp2. Samoczynnie wylaczal sie auto-protect oraz caly Norton jakby wolniej chodzil.

Reinstall pomagal ale na krotki czas.

Jeszcze inny to wylaczyl sie autostart programu iTouch ( do klawiatury firmy Logitech )...nawet uaktywnieje tej funkcji w msconfig nic nie dawalo rady.

I powrocilem do Sp1.

Jak narazie zadnych problemow :wink:


(Kefas) #19

Hej!

Ja posiadam także windowsa xp z sp2 i nie widzę spadku szybkości pracy komputera. Uważam, że jest on stabilny. Krótko mówiąc także go polecam. :slight_smile:


(Lewy) #20

A ja nie polecam.

Miałem niemiły konflikt z SP2, otóż wymieniłem cały sprzęt i zainstalowałem SP2. Komputer jednak samoczynnie regularnie wyłączał się, myślałem że to wina sprzętu, chłodzenia itp. Minęły 2 tygodnie zanim zdiagnozowałem że winą jest SP2, który został niepoprawnie zainstalowąny!

Od tamtej pory nikomu nie polecam SP2!