Co się dzieje ze stroną dobreprogramy? Tekst nachodzi na siebie

Od wczoraj zauważyłem, że pod jakimkolwiek artykułem komentarze nachodzą na siebie i w dodatku pojawiają się bardzo duże odstępy miedzy akapitami w artykułach.
Dodam, że nic nie zmieniałem w przeglądarce, a korzystam z firefoxa. Czy problem jest tylko u u mnie?

1 polubienie

Mam dokładnie tak samo na Firefox 69.0.1 32bit. Ale gdy przełącze na wersje mobilną jest normalnie.

U mnie na Chromie 77 (Windows 10) nie zauważyłem niczego niepoprawnego. Na Ubuntu - też chrome - również jest OK.

Przyzywam @Docent

Firefox i Chrome na Ubuntu i Windows 10 - wszystko OK.

Jaki adblocker?

U mnie w Firefox dzieje się bardzo często to samo. W Microsoft Edge i Chrome wszystko działa w porządku. Podobny problem występuje w Internet Explorer, ale to już bardzo stara przeglądarka.

Całe te DP zdycha :smiley:

ublock

Spróbuj Adguard rozszerzenie. On nie ma problemów, przynajmniej u mnie. :slight_smile: Ale dla informacji używam Edge stable na Windows 7 w PL. :slight_smile:
Aaa… I też miałem ten sam problem z ublock origin, to spróbowałem powrotu do AG.

Jak się samo nie naprawi to chyba zmienię. :smiley:

U mnie tak wygląda

Wersja

obraz

No właśnie coś takiego, a jak przewijam w dół to na dodatek wszystko mruga.

Ktoś usunął “Tekst nachodzi na siebie” w tytule. Nie wiem czemu, dopisałem ponownie, bo chyba to istotne.

Widać programiści na urlopie lub zwolnieni, 48 godzin mija a tu zero odpowiedzi “naprawiamy / badamy, bo grubsza sprawa…”.


No chyba, że zablokowali sobie opcje “zaproś do tematu i koniecznie trzeba dodać post z przywołaniem około 4 osób”.

1 polubienie

Zły dział, prawdopodobnie dlatego nie dostajecie odpowiedzi od “władnych”
Odpowiedni dział do zgłoszenia: https://forum.dobreprogramy.pl/c/serwis-dobreprogramy/bledy-pomysly-i-sugestie
I wątek już ktoś tam założył, znają problem, pracują nad fixem.

Reklama tymczasowo wyłączona, włączą ją ja WP wymyśli jak ją dostosować pod Dobreprogramy.


Update:

WP/DP przerobiło reklamy by już nie bugowały.

1 polubienie

Zawsze można włączyć ochronę przed śledzeniem w Firefox i pożegnać skrypty śledzące, ale to wtedy nie rozwiązuje z niektórymi witrynami.