Co się stało z wyglądem tego forum?

Co się stało z wyglądem tego forum ??

Kurcze aż mi się ciężko przyzwyczaić :stuck_out_tongue:

jakoś dziwnie mi się patrzy :stuck_out_tongue:

Z tego, co widzę forum ma nie tylko nowy wygląd, ale całkiem nowy silnik. Ten drugi jest bardzo dobry, dużo ustawień itp. Skórka jest wg mnie mało przejrzysta, ładna, ale po prostu mało czytelna. Może się przyzwyczaję :stuck_out_tongue:

nom ładny wystrój, mimo że jestem od lutego tutaj to jakoś przyzwyczaiłem się do poprzedniego wyglądu. do tego też się przyzwyczaję bo jest taki ‘przytulny’ :slight_smile: :smiley:

I strasznie długo wchodzi to nowe forum

stara wersja lepsza,bynajmniej się szybciej wczytywała a teraz to masakra

na “-”

  • avatary po prawej stronie :evil:

  • zanim jakiś dział się włączy trzeba czekać… ohhoooo :roll:

  • ikony przy działach … , ogólnie szata graficzna :shock:

na"+"

  • SB

#-o

A wg. mnie forum wygląda lepiej niż poprzednio jedyny minus to shoutbox - do tego nie mogę się przekonać.

Nareszcie całość “stoi” phpBB3.

Brawo dla administratorów i czekamy na poprawę drobnych “błędów” =D>

Eee tam…

Ja się już po kilku minutach przyzwyczaiłem

Wg. mnie jeden wielki plus, ale forum mogłoby się szybciej ładować…

Porażka jednym słowem :?

Nie ma to jak konstruktywna krytyka. Brawo :smiley:

:x

Wygląd masakra, stare forum było o wiele bardziej czytelne i wygodne, nowy wygląd FATALNY, dlaczego nie ma szybkiej odpowiedzi? Teraz trzeba 2 razy klikać żeby wysłać posta. Mam nadzieję że szybko zostanie to poprawione bo w obecnej postaci forum jest brzydkie, i jak dla mnie o wiele mniej czytelne od starego, i działa co najmniej tak samo wolno, jeśli nie wolniej od poprzedniego.

Czy ty dobrze widzisz? To posłuchaj @SzymSzejdi.

Nawet nie wiem gdzie jest cytowanie z zaznaczeniem :x

Przyjmij tą moją “krytyke” ![-o<

Bardzo ładne, ale wg mnie mało czytelne. Za dużo tu wodotrysków :slight_smile:

Do wyglądu pewnie się jakoś przyzwyczaimy. Gorzej z szybkością ładowania. Chcąc coś napisać, trzeba czekać w nieskończoność. Podejrzewam, że ma to związek z przerwą spowodowaną zmianą wyglądu. Poczekamy, zobaczymy. Najważniejsze jest to przecież, kto i jak prowadzi forum, a do tego większość dawno się “przystosowała”. Pozdrowienia 4all na nowym(starym) forum.

forum fajne

już na jednym forum widziałem phpBB3, ale ze stylem proSilver, do avatarów po prawej zdążyłem się przyzwyczaić :slight_smile:

Wg mnie wygląd jest ładny ale proszę awatary na lewo :stuck_out_tongue:

W sumie nowy wygląd mi się podoba. Ciężko się przyzwyczaić, ale myślę, że za miesiąc zapomnimy o “starym” forum :smiley:

Brakuje mi tylko “szybkiej odpowiedzi” :stuck_out_tongue:

Jest ZAJEFAJNE. Podoba mi się bardziej niż poprzednie.

Wg mnie straciliście na renomie… Forum jest nieczytelne, kolorowe jak pisanka świąteczna. Wortal jest stonowany i schludny a forum jak by 13 letnie dziecko styl tworzyło… Naprawdę radzę się zastanowić nad wyglądem bo tego co teraz jest nie da się przyjąć ;/

Pod Maxthonem SB kompletnie nieczytelny, szybka odpowiedź, brak cytowania zaznaczenia.

Ronni jak będziesz miał coś konkretnego do powiedzenia to wtedy pisz a nie zasłaniaj się innymi :!: