Co wasz cieszy w telefonach?

Mnie potrzeba

1.Dużo pamięci

2.Aparatu

3.Czasami do grania

4.Portu podczerwieni

działające wysyłanie sms i wykonywanie połączeń + kasa na koncie :lol: po co więcej w telefonie :roll:

No i morze zeby zdjecia psrtykac jak sie nie ma pod reke aparatu

  1. bez bajerow, kolorowe wyswietlacze itp. ( musze szybko biegac po menu tel.)

  2. dlugosc trzymania baterii

:smiley:

mozliwosc dzwonienia i odbierania rozmow… a drazni mnie jak ludzie ciagle sie nimi bawia… np. jak jestesmy na piwku albo na innych spotkaniach.

generalnie wszystko - ale głównie telefon ma działać i odbierać rozmowy mam Motke V500 ale uzywam jej zgodnie z przeznaczeniem nie jako zabawkę

Ta folijka na szybce wyświetlacza :hahaha:

kolorowe diody :lol:

Mała, niebieska, 80 zł+ na koncie, wysyłanie SMS i dzwonienie, bateria trzymająca min. tydzień. ;]

odtwarzacz mp3, aparacik + kasa na koncie

A mnie gry Java cieszą :smiley: :smiley:

rzeczywiście zapomnialem i nich + aplikacje

HEHE!! W moim Siemens’ie MT 50 powinny być z tej listy GRY, no ale niestety nie były zbyt ciekawe więc je usunołem… :lol: Chociaż przypomniało mi sie że jakaś pamięć na pewno jest skoro mam ok.100eskuf w archiwum!! Więc aż tak stary ten mój wytężony telefon to chyba nie jest… :lol: :lol:

Dobra bateria, możliwosc rozmowy, sms, gierki java +ew. aparat…no i najlepiej kolorowy wyświetlacz.

Styknie :smiley:

możliwosć wymiany danych z komputerem, podczerwień, dużo pamięci :slight_smile: (min. 10MB)

Możliwość włatwej bez probemowej wymiany danych z użądzeniami mobilnymi, bluetooth, irda, symbian, java, aparacik, ewntualnie mp3, budzik, kalkulator, kolorowy wyświetlacz (jak najwięcej kolorów)… :lol: :lol: :smiley:

Mi dużo nie potrzeba byle miał

-MOżliwość rozmowy

-Wysyłanie smsów

  • Posiadął dzwonek

  • Miał wibre

dokladnie!

dodam zeby jeszcze nie byl cegówką, i by sie nie rozwalil w drobny mak jak mi spadnie!

Dzwonek jak dla mnie jest zbędny - wystarczy alarm wibracyjny.

Nie wyobrażam sobie natomiast pisania smsów bez słownika T9.

I tyle w zupełności wystarcza :slight_smile:

O właśnie T9 w sx1 jest nezbędny :smiley: