Co z Era G1 ? Nadal się opłaca?

Witam zdecydowałem się kupić telefon Era G1, ale dziś przeczytałem że wkrótce ma zostać wycofany… czy nadal warto kupić G1 ??

To samo pisali o Iphone - nie wierz w to…

Gorzej z tym, że nie będzie można na nim zainstalować Androida w wersji 2.0 - to kolejny powód, żeby zastanowić się czy go kupić (ja cały czas mam dylemat)

zapomniałem dodać: zostanie wycofany na rzecz jakiegoś nowego HTC…

nie będzie zadnej możliwości ?? … kurde na prawdę nie fajnie to zrobili :confused:

Chyba więc lepiej zastanowić się nad dwoma wyjściami:

  • Tańsze - HTC MAGIC

  • Droższe - Iphone 3GS

… decyzja należy do Ciebie …

ten HTC magic… troszkę szkoda mi że nie ma normalnej klawiatury QWERTY tylko dotykowa ;p i na tym będzie można zainstalować 2.0 ??

EDIT

Jeszcze jedna lipa bo telefon chciałbym wziąć na abonament w Era :stuck_out_tongue:

No to jest wada - choć z tego co ktoś napisał mi na tym forum to te klawiatury byłby dość awaryjne.

Myślę, że prędzej będzie można zainstalować nowego Androida, ale niech się wypowie ktoś inny - bo ja na to nie mam pewności…

@laki000

Jaki masz abonament i ile możesz przeznaczyć na fona ?

Znajdę Ci coś w Erze :wink:

Ja raczej nie brałbym G1 - tandetne wykonanie i RAMu zdecydowanie za mało…

Pewnie ten abonament doradzili Ci w salonie Ery? Tam jest chyba 85 złotych i pakiet 500MB. To ja już bym wolał kupić @Play na kartę i mieć 3GB za 30 zł…

Krizoman , abonament 60 dopłata 400 :D… w sumie może być coś innego ale tego samego pokroju (smartphone) :stuck_out_tongue: sieć w sumie też może być inna (Era albo Play) :slight_smile:

Pomyśl o Iphone - na pewno jest lepszy - no ale czy warto wydać 1500 zł za telefon… ?

nie no iphone dla mnie jest bez sensu nie podoba mi się :stuck_out_tongue:

Na stronie Ery jest napisane, że w abonamencie 65 zł Era G1 kosztuje 599…

Raczej nic innego ciekawego nie znajdziesz…

a w Play w podobnym zakresie nic ciekawego z Smartów ??

http://web.playmobile.pl/pl/telefony/sa … index.html - Aż 749 zł, ale byłby to dobry wybór…

Może poszukaj Nokii 5800 Xpress Music - podobno dobra…

Szczerze - nie.

Na pewno gorsza od G1…

dużo zależy od gustu. Jeśli się już na tym tak znasz to do tej Nokii są w ogóle jakieś aplikacje?

kubus94 , no niby symbiana posiada :stuck_out_tongue:

No dobra, ale na to nie ma wiele aplikacji. Znajomy kupił którąś tam Nokie z symbianem i teraz gdy chce zainstalować GPS to ma tylko jedną aplikację. Dziadostwo jak dla mnie…

Może ma i dużo, ale Marketu/AppStore’a nie ma. Więc ciężko dotrzeć do nich.

Dlatego najlepsze w tym wypadku są produkty firmy z Cupertino lub wybory z systemem Google…