Co z TĄ Polską?

jak uważacie… młodzi i starsi userzy forum dobreprogramy :slight_smile:

za niedługo wybory :smiley: czy to będzie dla Polski odrodzenie czy może postępujące średniowiecze :roll:

Będzie lepiej (lepper) :lol: Oby w wyborach wybrali kogoś odpowiedniego :roll:

na poczatku moze bedzie i lepiej a poźniej…?? :frowning:

wybierają wszyscy co mają 18 lat i więcej więc porządnie się zastanowić i do urny wyborczej bo głosują wszyscy pełnoletni

Jest do du** i wcale sie nie zanosi na lepiej!! :frowning:

nawet nie musi się zanosić na lepiej a zresztą jest coraz lepiej bo niedawno zaczęto ścigać polityków za przestępstwa(pierwsza komisja śledcza to jest na przykład jakbyś nie wierzył) nawet jeśli to jest nie skuteczne ale widać tradycje komunistyczne popuszczają a dinozaury giną będzie lepiej bo gorzej być już nie może…

Jestem realistą :)…niestety…:frowning: :frowning:

Zapomniałeś o jeszcze jednej możliwości…

Moim zdaniem nic się nie zmieni.

Będąc u żłobu, wszyscy zachowują się tak samo.

ależ to, że nic się nie zmieni wziąłem pod uwagę :smiley: spójrz:

i takie jest moje zdanie :lol: kto jest przy korycie to myśli tylko o sobie 8)

Nie no… o innych też myśli.

Myśli co zrobić, żeby Ci inni do żłobu się nie dostali :lol:

:wink:

no w sumie w tym kraju patologia spowszedniała niczym… przekręty :rotfl:

ale trzeba mieć nadzieję, że jednak będzie lepiej :slight_smile: może nie nam to chociaż naszym dzieciom :roll:

Moim zdaniem jest zle i nie zanosi sie na poprawe. Obojetnie kogo nie wybierze naród w wyborach to pierwsze co to poslowie dobiora sie do “koryta”. Teraz na sile jedna partia oskarza druga, zeby zdobyc kilka % glosow. A pozatym teraz nawet wyksztalcenie nie gwarantuje pracy. :frowning:

Ja uważam że nie zmieni się nic. Tak jak jest w tej chwili już chyba nie może być gorzej, ale nasi politycy są zdolni do wszystkiego.

Wpełni się z tobą zgadzam

Na tym forum nie można się ostrzej wypowiedzieć bo broni tego regulamin ale w tym temacie było by to na miejscu

Prawidlowa reakcja.Jesli kiedys będę to załatwie wszystko sobie i swojej rodzinie tak ,zeby było im dobrze .Reszta bedzie mi zwyczajnie:LOTTO :slight_smile:

A jak juz odejde to bedę pełny, ustawiony i bezpieczny i niech ustawia sie kolejna frakcja,ktora wygra los na loterii-zwany Parlament.

Ale to dopiero jak ja juz bedę miał pełne konto.

I wlasnie dzieki takim ludziom jak Ty mamy jak mamy. Wstydzilbys sie :oops:

bjkaras to raczej była “prowokacyjna ironia” ze strony musga :roll: chociaż w tych czasach to nic nie wiadomo :twisted:

Ciekawy tylko jestem kto głosował na

jest źle, ale będzie coraz lepiej  	 	

	 23% [3]

Ja!

Trzeba wierzyć, że będzie lepiej, chociaż krzty nadziei…

Ja mam nadzieję, że się zmieni. Chociaż w jakimś stopniu, na lepsze.

PS Ale mam marzenia, co? 8)

Ja też tak głosowałem. Trzeba w końcu coś zmienić w tym kraju, bo tak nie może być :twisted:

i to mi się podoba… zróbmy “pospolite ruszenie” i do boju… za Ojczyznę za Kraj…