Co zamiast DP? Propozycje stron

Mam konto na disqus i pasi mi tam. A nie znałem, nie znałem - Dzięki Kolego :smiley:

Mają ładowanie w tle 4 innych artykułów, przydałby się skryplet by to blokować, bo filtr prosty “CSS” nie blokuje, ładujących się niewidzialnych zasobów:

rootblog.pl###main > .cs-site-content ~ .cs-nextpost-inner
rootblog.pl###main > .cs-site-content ~ .cs-nextpost-inner + div

Niby wymyśliłem pomysł, by zmieszać blokadę XMLHttpRequest (json) z CSS.

Etam. To je samo:

To otwórz tę reklamę oppo i przewiń aż do końca, nie zobaczysz kolejnego newsa ładowanego w tle.

Szkoda, że nie da się tak łatwo na np. spidersweb, WhatNext.pl lub bezprawniku (strona mocno skacze).

Jakoś nic następnego nie wyłazi. Na końcu jest koniec przewijania. Może i by tam co chciało wyleźć, ale widocznie blokowane.

A już się namachałem:

Doprawdy? Bo widzisz, znam portal i forum od samego początku, a także takie portale jak Jama Mastaha, CDRINFO, IN4 itp. jestem starszy od internetu i większości systemów i komputerów. Moje początki to zx spectrum.

ależ @gtxxor napisał ,że to niszowy portal :slight_smile:tzn jaką nazwę poniżej niszowej ma DP ?

On ostatnio wiele głupot pisze.

1 polubienie

Świetnie, że się pochwaliłeś, iż jesteś dinozaurem IT. Rzecz w tym, ze forum jeszcze kilka lat temu było żywsze, trudniejsze tematy też były poruszane i uczęszczane. Dopiero jak WP wlazło tak na serio to się tu przerzedziło. Tak, wątki luźne zazwyczaj są bardziej oblegane, ale to nie tylko na forum DP tak jest. Jak potrzeba specjalisty to przecież nikt się na siłę wychylać nie będzie jak nie wie co odpowiedzieć. Powiem więcej. W pewnym czasie to kółeczko specjalistów chciało po swojemu forum układać co się spotkało w pewnym momencie ze sprzeciwem.

taaa - Martina Noymayer - wróć!
O kulach nie będę klękał i prosił, ale byłaby normalność bez ogródek!
Tylu innych zapowiada odejście do ślepej kiszki. Aż mnie telepie z nerwów.

Daj mu spokój.

Przecież on nie może napisać prawdy. W odróżnieniu od nas jest służbowo zobowiązany do podtrzymywania fikcji, tak jak sprzedawca sklepu, wyprzedającego złogi. Z tego ma chleb.
Podczas gdy inni współpracownicy portalu robią co im kazano w milczeniu, on musi świecić oczami i robić dobrą minę do złej gry.

Ale jest też od tego by słuchać, czy jego wina czy nie.

Faktycznie maja “mało” reklam. Otworzyłem stronę i ?
Na osiemnaście tytułów z obrazkami 10 to kryptoreklamy.

1 polubienie

Ja też planuje odejść z DP konta nie bede usuwał może czasem jeszcze tu wejdę…

Jak by ktoś potrzebował porady co do złożenia komputera
Lub konfiguracji i zabezpieczenia komputera(wdrożenia oprogramowania zabezpieczającego) można mnie znaleźć na safegroup.pl lub anglojęzycznym forum wilderssecurity.com

albo pisać na discorda :smiley: Quillathe#2567

Pozdrawiam Quassar

Niby tak, ale…

Ja nie mogę zapomnieć jak kiedyś napisałem @eimi dosyć kąśliwy komentarz, bo napisał jakiś miałki artykuł o niczym, zupełnie nie w jego stylu.
Zapytałem go czy ma już dupochron bo w konkurencji z młodszymi specami od pisania bzdetów nie ma szans.

Odpowiedział tak, że mi w pięty poszło: że próbują go wygryźć, ale walczy i póki co się nie poddaje.

Ja po prostu nie miałem pojęcia o jego sytuacji zawodowej. I choć mój komentarz w zasadzie uważam za merytorycznie właściwy to jednak, nie powinienem był go publikować w takim momencie i do tej pory mam moralnego kaca. Przeprosiłem go szczerze, ale nadal źle się z tym czuję.

Jak pisał mój ulubiony Lem:
Dwa są rodzaje mądrości. Jedna do czynu skłania, druga przed nim powstrzymuje.

1 polubienie

Ja też jestem dinozaurem IT choć już takim z wykopalisk. Nie jestem aktywny w tej dziedzinie od ponad 6 lat. To cała epoka. Dlatego też w tych specjalistycznych tematach się nie udzielam. Moje ćwierćwieczne doświadczenie nikomu już nie pomoże, a o moim ulubionym systemie Netware i jego podejściu do kwestii bezpieczeństwa nikt słuchać także nie chce. “Wszystko płynie, jak powiedział Pan Tarej”.

Mam nadzieję że nie uważasz iż w takiej sytuacji powinienem wycofać się z tego forum i poszukać portalu o pakowaniu piwa?

Ja chcę na ten temat wypasionego bloga :slight_smile:

Jeżeli chodzi o mnie, to dobrze mi się ogląda produkty na ładnych zdjęciach. Jednak to portal głównie o produktach a jeżeli je dobrze opisują i coś na tym zarobią to dla mnie plus.

Gorzej jak artykuły są kiepskie i poprzeplatane reklamami

Ja lepiej się czuję w krótkich formach.

Inna sprawa że dziś i tak pisuję dłużej niż kiedyś.
Pamiętam że moje licealne wypracowanie na temat “Pieśni o Rolandzie” miało 14 linijek. Nauczycielka zapytała mnie co to ma być a ja czego brakuje, czy może jakąś informację pominąłem?

Była na tyle rozumna że skończyło się na upomnieniu, mandatu nie wystawiła :slightly_smiling_face:

W ogóle z wiekiem stałem się gadułą, w szkole przy tablicy byłem raczej bardzo powściągliwy w wypowiedziach…

To tak :wink: Wykorzystaj to :slight_smile:
Ja bym serio chętnie poczytał o tym systemie, bo nie wiem o nim nic, a bardzo lubię retro technologię :slight_smile:

Jak nie bloga, to opisz na forum swoje doświadczenia w nowym temacie. Myślę, że rozbudzi to dyskusję :slight_smile:


ps. zbaczamy z tematu :wink: