ColdZlot 2015 - organizacja dojazdu

gowain przecież tam się nie zmieścisz - wszyscy o tym wiemy :slight_smile:

Ja będę jechał z Poznania i póki co mam tylko Ronina na pokładzie :slight_smile: Opel Vectra Kombi :smiley:

Ja pojadę z okolic Krakowa i będę się kierował A4 przez Śląsk więc mogę zabrać kogoś albo z Krk albo z trasy np Katowice. 

 

A o której będziesz startował z Poznania Pangrysie? - bo może zamiast tłuc się koleją przez pół polski (co mam i tak w planach) - podskoczę sobie do Poznania.

 

Ewentualnie czy ktoś startuje z Wrocławia koleją/autobus? Bo zapowiada się mega odjechane 9 godzin ;p

Mordzio - Słupsk kojarzy mi się z djfoxerem i posiedzeniem na ławce i dość ciekawa wizyta jak tam byliśmy :stuck_out_tongue: Jak Ty masz tam rzut beretem - rowerem będzie zdrowiej i Endomondo nabijesz sobie.

Ktoś coś z Krakowa? np. PKP i pojechałby razem? Podróż jedyne 12-14 godzin  :smiley:

Autem chyba mi się nie opłaca… a raczej bardzo się nie opłaca…

 

Do kiedy trzeba potwierdzić swój udział?

 

Wcześnie rano :slight_smile: Zapraszam na pokład :smiley:

Hej,

Wstępnie i bardzo chętnie, jeśli jeszcze aktualne, zabralibyśmy się razem z M@sterem z okolicy Katowic. Napiszę PW, by zapytać o szczegóły. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

Stewardesy będą? :slight_smile:

Będzie ktoś jechał z wolnym miejscem przez Szczecin w okolicach godz. 11.05? Przez czekanie na dworcu PKP na kolejne połączenie przyjadę do Koszalina spóźniony.

 

Możliwie najszybciej, bo to upraszcza nam przygotowania :wink: ale na zgłoszenia będziemy czekać do 30 stycznia.

U nas teoretycznie komplet, ale awaryjnie jak ktoś by naprawdę nie miał jak się dostać to jest jedno miejsce wolne, a auto dość duże. Trasa taka jak Gowain. Start Kraków, Wrocław, Zielona Góra, Jezus Chrystus, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Koszalin. 

 

Nie bluźnij :stuck_out_tongue: To jest posąg “Chrystusa Króla Wszechświata” (oficjalna nazwa, źródło http://www.figurachrystusakrola.pl ;)

 

Napewno jest to posąg, a nie posag? :smiley:

A to przepraszam… wymierzam sobie pokutę. Chłosta i 10 zdrowasiek… :wink:

 

A tak już zupełnie bluźniąc, to szkoda, że ten pasag, tzn. posąg ;), nie jest obracany. Duża część ludzi w tym kraju jest przez to dyskryminowana… chociaż może i lepiej, bo by się znaleźli tacy co by mówili, że to “zakręcony Chrystus”.

Tak z innej beczki, prośba aby wszyscy, którzy planują jechać jak najszybciej się zarejestrowali bo brak zgłoszeń zaciemnia nam szacowanie całkowitej liczby uczestników (tak, do Ciebie piję DjLeo :P)

 

No własnie ze mną to jest taki problem, że póki co nie jest u mnie dobrze ze zdrowiem, ale liczę, że do CZ wydobrzeje. Dlatego nie spieszyłem się z rejestracją… ale ok, już się zarejestrowałem. Na Fibaro dotarłem to i na CZ jakoś dam radę.

Mam nadzieję, że się zaciemnienie rozjaśniło :wink:

Ma ktoś miejsce z Wrocławia i przygarnie zagubionego kubuta? :stuck_out_tongue:

Uderzaj do Szuriego, albo Gowaina. W ostateczności jak oni nie mają pełnego miejsca to mogę ja Cię zabrać. Ale póki co ja mam komplet 4 osób na autko. Jak wspomniałem wyżej awaryjnie mogę kogoś zabrać, ale to awaryjnie, jak będzie na prawdę duży problem z transportem u kogoś. Bo w 3 osoby z tyłu na taką trasę to po prostu może nie być zbyt komfortowo i to tylko o to chodzi… ja bym zabrał, ale myślę o tych z tyłu :wink:

 

mój przelew doszedł?

Może każda grupa, która jedzie przez Świebodzin pstryknie sobie fotkę z Chrystianem? :smiley:

 

@gowain zrobimy postój ?