ColdZlot 2015 - organizacja dojazdu

 

A co będziesz chciał jeść? Nie ma postojów! :stuck_out_tongue:

 

To mój ulubiony suchar odnośnie Świebodzina:

1382797670_fm7whd_600.jpg

Nie wiem jak wy, ale my raczej będziemy w środku nocy w Świebodzinie… 

 

Eee, czemu tak? O 14 zakwaterowanie, ja około 5:30, najpóźniej 6:00 planuję wyjazd z BB, więc koło Jeżusa będziemy mniej więcej w okolicach godziny 11.

Też planuję być na 11 … na miejscu :stuck_out_tongue:

 

http://mapa.targeo.pl/trasa,Poznań%20Jugosłowiańska%20,Strzekęcino%20(woj.%20zachodniopomorskie%20pow.%20koszaliński%20gm.%20Świeszyno)%20

Jeżeli planujecie wycieczkę nad morze przed ColdZlotem to uchylę rąbka tajemnicy, że niedziela “niespodzianka” będzie w tym związana. IMHO lepiej więc wyjechać trochę później żeby się nie zarzynać i być wypoczętym - ale co kto lubi :wink:

Wyjeżdżam między 7 a 8 rano z Poznania. To nie tak wcześnie :slight_smile:

 

Jazda na bananie? Narty wodne? Windsurfing? :stuck_out_tongue:

W naszym wieku to coś bardziej spokojnego :stuck_out_tongue: Po prostu planujemy wycieczkę nad morze (skoro to tak blisko), spacerek itd. :stuck_out_tongue:

Morze zimą jest przereklamowane :P. Latem zresztą też. Turysty za dużo zamieszania robio.

Mądrala :), z Poznania to wiesz…

 

@gowain

 

Jak Ciebie znam to byś mógł i o 8:00 wyjechać :P. Pierwotny plan zakładał wyjazd przed północą, ale raczej to już nie aktualne. Ale i tak na luzie optymalnie wcześniej wyjedziemy, to jednak spora trasa. Owszem nie to co Słupsk kiedyś, ale aż tak się nie różni wielce…

 

@Krogulec

Jechać z południa na północ i nie zobaczyć morza, grzech ciężki. Ale jeżeli z tym jest związana ta niespodzianka, to pewnie sobie odpuścimy. Choć my planowaliśmy akurat po ColdZlocie na chwile podjechać nad morze. Ciężko w to zapewne uwierzyć, ale 2 raz w życiu widziałem morze właśnie jak był mój pierwszy HotZlot w Słupsku. Także teraz będzie 3 raz…

 

…oby tylko zdrowie dopisało :frowning:

 

Drogi się bardzo poprawiły w tamtym kierunku, zdecydowanie nie to co 4-5 lat temu. Ja planuję w 8 godzin zrobić trasę (przybierając po drodze Shakiego i wojtkaadamsa… i może Questa, ale z nim to jak z babą :P).

 

Automapa + Yanosik i wziuuum! :slight_smile:

 

Zgadzam się - stąd planowana “niespodziewanka” :stuck_out_tongue: Tak jak mówi Areh, morze zimą nie jest specjalnie fascynujące, ale mimo wszystko planujemy po prostu podjechać sobie na chwilę, strzelić spacerek i wrócić :wink:

@gowain

Aj tam, aj tam w końcu to kibic Falubazu :wink: :arrow: http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120313/POWIAT13/120319866

Tutaj lepsze foto :arrow: http://polska.newsweek.pl/chrystus-krol-ze-swiebodzina-z-szalikiem-falubazu,82876,1,1.html

 

I tego się trzymajmy :stuck_out_tongue:

O, fajnie będzie przejść się spacerkiem nad morzem :slight_smile:

Przed wyjazdem skonsultuj sie z lekarzem czy tak czyste powietrze Ci nie zaszkodzi :wink:

Fakt, ludzie ze Śląska i okolic mogą być zaskoczeni. U nas powietrza nie widać.

 

Przypominam że mam 2 miejsca z Trójmiasta w obie strony (powrót w poniedziałek).

Hej,

 

A ja myślałem, że to gigantyczny posąg Aragorna z Władcy Pierścienia. :smiley:

No bez przesady. :slight_smile: Może było tak kiedyś…

DjLeo , a to o której ruszasz z KRK?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Aktualizacja…

 

Z żoną sprawa załatwiona, jutro rozmawiam z szefem jak wszystko klapnie to się jutro wieczorem zarejestruję i widzimy się w Koszalinie :smiley: :piwko: