ColdZlot 2015 - wątek ogólny

 

 

Proszę Panów, ja czytam. :stuck_out_tongue:

A ja jeszcze raz dziękuję za telefon :slight_smile: Miło było pogadać. Pozdrawiam i życzę raz jeszcze fajnej atmosfery i nie takiej “cold” pogody :smiley:

A co my Araby?

Hej,

Areh , no pięknie to wydzieliłeś. Tylko dlaczego początek od tego posta? :stuck_out_tongue: Trochę nazwa wątku mi nie podchodzi, więc czas na małą jego zmianę. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Żegnamy Mielno i wracamy do pałacyku :wink:

post-179481-0-10674100-1423402480_thumb.

Przed chwilą dotarłem do domu, bardzo dziękuje za możliwość uczestniczenia w tak rewelacyjnym spotkaniu. Baterie naładowane, czas zabrać się do pracy;)

Impreza zacna, takiego bólu głowy dawno nie miałem :wink:

Zaraz dotrę do Wrocławia. Wielkie dzięki dla redakcji - było bardzo zacnie :wink:

Ps; Następnym razem znów ogram wszystkich w kręgle.

Zlot rewelacyjny, nie ma co ukrywać. Dzięki wielkie za spędzony czas i do zobaczenia przy następnej okazji :slight_smile:

Mnie głowa nie bolała, ale po wyruszeniu w trasę śliny już brakowało. Całe szczęście @Mk13 się nad nami zlitował, zjechał na stację i Oshee postawiło mnie na nogi :wink:

Ja również melduję dotarcie do domu :wink: Również wszystkim dziękuję za spędzony czas. Do następnego.

Szkoda, że na turnieju grałem po jednym piwie. Po 4 miałem już lepszego cela :stuck_out_tongue: Następnym razem będzie golf :stuck_out_tongue:

Krótko po 17 byłem w domu, dziękuję bardzo za wspaniały czas na CZ, było mega!!

 

Dla wszystkich Zlotowiczów i współbiesiadników przy nieczynnym kominku:

 

post-121324-0-51258100-1423501190_thumb.

Już też w domu i też testuję piwko … Dawno go nie piłem;)

Ja także bardzo dziękuję za możliwość spotkania się w takim gronie.

Zlot bardzo, bardzo udany i pozytywny.

 

Pangrys bezpiecznie podwiózł mnie do Poznania i już odpoczywam po weekendzie :slight_smile:

Ja w domu jestem już od 14 :wink: Dzięki Gowainowi - Perszingowi :slight_smile:

 

Dzięki za wspaniały weekend

Ja też już jestem w domu od 15stej i dziękuję ! :slight_smile:

 

 

Ziggi, udało Ci się już “odpocznąć” ? :smiley:

Dzięki wszystkim za świetny weekend, a redakcji za organizację tak zacnej imprezy.

Wasze zdrowie.

post-5821-0-38791000-1423509910_thumb.jp

Było super. Przed 15:00 na miejscu w domku :slight_smile:

A my jeszcze w trasie… Około 22.30 powinniśmy być w Krakowie :wink:

Jakieś problemy na drodze czy tak późno wyjechaliście?