ColdZlot 2016 - organizacja dojazdu

Organizacja dojazdu na ColdZlot 2016

Jadę z GDA własnym autem.

Hej,

A ja szukam transportu z Katowic. Mam nadzieję, że Szuri21 będzie jechał i będę mógł się z nim zabrać. :slight_smile: Generalnie zaznaczyłem, że zostaję na programie rozszerzonym. :slight_smile: Ewentualnie jeśli zbierze się ekipa mogę jechać własnym samochodem.

Pozdrawiam,

Wstępnie ja i fiesta jedziemy z KRK autem, także jak ktoś chce dołączyć, to zapraszam.

Jakby ktoś z Wrocławia lub okolic miał wolne miejsce to ja się piszę :slight_smile: Też zaznaczyłem przedłużenie :slight_smile:

Mam  już komplet. 

Podobnie jak Dimatheus, szukam kompana na trasie ze Śląska na północ. :slight_smile:

To ja też bym się podpiął pod pytanie Kubuta - ktoś z Wrocka lub okolic znajdzie miejsce dla biednego Shakiego

Uuu, skoro Shaki szuka to i ja, niech stracę, zgłaszam się jako osoba poszukująca dojazdu do ColdZlotowej lokalizacji z Wrocławia. 

Za miejsce lub ewentualne info z góry dziękuje :wink:

Ktoś jedzie przez Zieloną Górę?

Mogę czekać na obwodnicy [emoji12]

Zapewne święty mikołaj :wink:

Tyle Was z Wrocka to byście się zabrali razem autkiem.

Ale muszą zjechać. Temu pytam [emoji12]

Jakby ktoś z/przez Łodź i potem z powrotem to ja chętnie skorzystam :]

A ja zadam pytanie retoryczne - ktoś jedzie autem na CZ z Podkarpacia? :smiley:

Dziękuję za Zaproszenie.

Mam pytanie, czy ma ktoś wolne miejsce w aucie? chciałabym się zabrać (dolny śląsk) mogę czekać gdzieś na trasie ( DK3 / S3 ), kwestia do ustalenia.

Pobyt przedłużony

Dzięki

A ktoś z Poznania jedzie?

Od razu powiem, że jestem w trakcie zmiany auta i nie wiem jak i czym pojadę :smiley:

No moje auto zdechlo

A ktoś jedzie na CZ przez kujawsko-pomorskie? :)