ColdZlot 2016 - organizacja dojazdu

Hej.

Oki, ja na zlot lecę z Szurim21 - zostajemy na programie rozszerzonym. :slight_smile:

Pozdrawiam,

“lecę”, to dobrze powiedziane przy okazji jazdy z Szurim :smiley:

 

Rejestracja dokonana, kasa wysłana, więc teraz już oficjalnie - szukam dogodnego dojazdu na miejsce CZ, najlepiej z kimś, kto zostaje do poniedziałku. Miejsce startu, które mnie interesuje - cokolwiek na trasie Rzeszów-Wrocław (im bliżej Rzeszowa, tym lepiej).

Podobnie jak szacowny  kolega powyżej tyle  że szukam powrotu  na południe Polski w niedzielę 24 stycznia (im wcześniej  wyjazd tym lepiej) Katowice, Kraków, Tarnów, Rzeszów.

Moja trasa, jak ktoś chętny się zaczepić po drodze, to proszę o PW :slight_smile:

To niesprawiedliwe - masz dużo bliżej ode mnie… :]

A tam bliżej, na pewno szybciej :wink:

a może bla bla carem spróbuj

@msnet Jak coś, to z Krakowa napieramy Pierdzielino do Gdańska, a potem z GDA do zamku z @cyryllo. Ale nie wiem jak z miejscem w aucie Cyryla :slight_smile:

Napieramy czyli skład: @command-dos, @ariiell i ja :stuck_out_tongue_winking_eye:

Muszę ciąć koszty, więc Pierdzielino odpada (Polskibus z Rzeszowa do Gdańska tylko 40 zł)… @cyryllo pisał kilka wpisów temu, że ma komplet.

Odpada, wolę coś  pewnego. @msnet podrzucił mi opcję  z PolskimBusem z Gdańska do Krakowa, tyle że ktoś by  mnie musiał podrzucić  z Pałacu do Koszalina koło godziny 7 rano  w niedzielę. Tak  że jak nie wypali  żadna opcja opcja powrotu  to szukam  kogoś na taką opcję.

U nas pełny skład. Mała kooperacja. Połączone siły czyli logistyka DjLeo, transport szuri. Wraz z wielkipiec, Dimatheus i fiesta. Z tym, że ten Pan na końcu tylko w jedną stronę, bo nie zostaje na rozszerzonym. 

Szukam czegoś z Poznania :wink:

Wieczorem przeczytam wątek :slight_smile:

Hejka, udało się dostać na CZ. Czy znajdzie się kierowca z miejscem wolnym z Wrocławia lub okolic - mogę dojechać ! ?

hej, ktoś jedzie i ma jeszcze wolne miejsce z Rzeszowa, ewentualnie Poznań??

Widzę że mało kto porusza się swym autem tym razem… 

… chyba trza będzie się zorganizować busowo/pociągowo. Może wspólny wypad ekipą z Wrocławia?

Mało jak mało - chyba sporo osób dogadało się już na boku i jadą tymi samymi paczkami co zazwyczaj :slight_smile:

No ja na razie czekam na jakąś okazję :smiley:

Ja też czekam na okazję :stuck_out_tongue:  Nie rozumiem czemu tak wszyscy zawsze omijają to kujawsko-pomorskie… Takie piękne województwo :P 

Hej,

Po prostu z wielu miejsc w Polsce łatwiej i szybciej uderzać na Wrocław i przez Zieloną Górę w kierunku Szczecina. Ale w sumie przez Łódź i Toruń też się da. :slight_smile: Zobaczymy, co da się z tym zrobić. :smiley:

Pozdrawiam,