ColdZlot 2016 - organizacja dojazdu

Chyba jednak nie dam rady rowerem :frowning:

Czy ktoś jedzie z/przez Wrocław i przygarnie miłego, bez nałogów, czystego pasażera?

Hmm, a ta nałogowa szydera? :wink: Fajnie, że będziesz Monczkin!

Tam zaraz nałogowa :stuck_out_tongue: Ja też się cieszę :slight_smile:

Jakby ktoś jechał przez Zieloną Górę, to z chęcią bym się zabrał :slight_smile:

Hej zlotowicze! Czytam i czytam i nie widzę nic… Czy ktoś będzie wracał przez Warszawę?

a czy ktoś w ogóle jedzie autem i ma jeszcze jakieś wolne miejsca? :p chętnie bym się zabrał gdzieś… :stuck_out_tongue:

Hej! 

Czy jest może ktoś kto jedzie na program podstawowy i jedzie przez Wrocław / Poznań lub Warszawę? :slight_smile:

Hej,

Ze względu na fakt, że dość kiepsko w tym roku z dojazdami samochodowymi (część osób postanowiło chyba zostawić samochody w domu i zabrać się z innymi), rozważam opcję jazdy na Cold Zlot własnym wozem - pięcioosobowy Ford Focus MK1 1,6. W samochodzie na palimy, ale nie ma problemu z postojem na fajkę. Czas umila muza w ciężkich i mniej ciężkich brzmieniach. :slight_smile: Szukam potencjalnych chętnych do wspólnej podróży. Komfortowa jazda z tyłu to oczywiście dwie osoby, ale jeśli nie będzie wyboru, można i w trójkę. :slight_smile: Do wyboru mam dwie trasy:

Oczywiście możliwe są małe odstępstwa od trasy, by kogoś zgarnąć. :slight_smile: Ostatecznie trasę określę na podstawie ilości chętnych na dany wariant - zdecydowanie lepiej jechać samochodem w miarę pełnym składzie. :smiley: Zostaję na programie rozszerzonym. Czekam na ewentualne zgłoszenia w wątku bądź na PW.

Pozdrawiam,

 

Dima, ja się pytam, dlaczego nie przez Poznań? :smiley:

Wygląda jak byś wybrał specjalnie dwie dłuższe trasy omijające Poznań :smiley:

Hej,

Trasy wybrane nie ze względu na odległość, a ze względu na czas przejazdu. Zresztą jechałem kiedyś nad morze trasą przez Poznań i przyznam, że to nie jest optymalna droga - później jedziesz przez małe miejscowości i walczysz z bardzo wąską jezdnią. Niech się zdarzy na niej ciężarówka bądź koparka i opóźnienie w dojeździe nie liczy się już w kwadransach, a w godzinach. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Jak załatwię do końca leasing, to będę jechał z Poznania dużym kombi :slight_smile:

@Pangrys znalazło by się miejsce dla mnie? :slight_smile:

Nie rozważaj tylko się zdecyduj, albo nie, bo miejsce jedno wtedy jest wolne u Szuriego, a chętnych nie brakuje.

Mnie opcja przejazdu jakiegoś samochodu przez kujawsko-pomorskie niezwykle cieszy :smiley:

… więc przy opcji przez Toruń ja bym chetnie się zabrała :wink:

Ewentualnie autobusem dojadę do Koszalina i może ktoś pomoże dotrzeć do Pałacu wtedy? 

 

No jak @wiosenka83 podepnie się do Dimy to on na pewno już jedzie :smiley:

Hej, 

No widzisz Ziggi, może uda się miejsce zdobyć. :slight_smile:

Spokojnie. Właśnie ze względu na to, że wiele osób nie ma jak na zlot dojechać, postanowiłem jechać na zlot swoim autkiem i zgarniać ludków po drodze. Wyluzuj więc trochę, bo Twój ton brzmi tak, jakbym krzywdził Twoja matkę. ;) 

Ostatecznie trasa przez Wrocław i Zieloną Górę: https://goo.gl/maps/tsuJ92qPh8k. Na razie zabieram Leydę i Monczkina (tutaj kolega musi się jeszcze zdecydować).

Gdyby tak zostało i jechałabyś autobusem, o transport na zamek nie musisz się martwić - oczywiście podjadę po Ciebie do Koszalina.

To nie jest takie proste i oczywiste - nie uśmiecha mi się jechać przez pół Polski całkowicie samemu. Mam nadzieję, że jeszcze jakieś osoby szukają transportu. :slight_smile:

Pozdrawiam,

W związku z dobrym sercem Dimatheus’a mam ewentualnie jedno wolne miejsce. Z Krakowa na A4 - Zieloną Górę - Gorzów Wlk. - Szczecin - Bursztynowy Pałac.

Pobyt rozszerzony

Hej, 

Do teamu dołącza jeszcze MaXDemage.

Pozdrawiam,

Pewnie tak :slight_smile:

 

Coś tam Panie Pangrysie za autko dorwał, jak możesz to się pochwal :slight_smile: