ColdZlot 2016 - organizacja dojazdu

Tak jak napisała @wiosenka83 trasa Warszawa - ColdZlot - Warszawa jest aktualna. Powrót w niedzielę. Jak by co, to jeszcze jedno lub max dwa miejsca się jeszcze znajdą :slight_smile:

Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Z przykrością i wściekłością muszę poinformować, że w wyniku poślizgu na chodniku wylądowałem na glebie. Niestety efektem upadku jest unieruchomienie nogi na dwa tygodnie. W związku z tym nie dam rady dojechać na ColdZlot. Wszystkich, którzy łączyli ze mną plany wyjazdowe lub powrotowe najmocniej przepraszam.

Tak bywa, co człowiek w głowie uradzi, do skutku nie doprowadzi.

Zdrówka życzę :) 

a jedzie ktoś z ColdZlotu do Warszawy w niedziele? Szukam transportu… 

Zdrowia @sdar ! Współczuję :frowning: akurat przed takim weekendem…  

Ja wracam do mojego planu B i wyprawy autobusem :wink: No chyba, że ktoś inny jedzie z Warszawy? :wink:

 

Pff. A jakoś @Shaki81 mógł pojechać ]:slight_smile:

A tak serio - szybkiego powrotu do zdrówka :stuck_out_tongue:

My tak już naprawdę ostatnim rzutem na taśmę mamy 1 wolne miejsce. Nawet na trasie.

 

@sdar przykra sprawa :(, a może inny kierowca a ty jako pasażer?

J

Ja tam w zeszłym roku dałem radę i to z wrocka. Kule w ręce i heja :slight_smile: A tak poważnie - to szybkiego powrotu do zdrowia i do zobaczenia na HZ.

No właśnie Krogulec mi telefonicznie wjeżdża na ambicję, że Ty dałeś radę tym bardziej, że ja złamanej nogi nie mam :slight_smile:

Tak więc samochód w dalszym ciągu odpada ale własnie szukam innych połączeń… może jednak się uda dotrzeć o jednej nodze…? :wink:

Wiem coś o tym, łączę się w bólu… :smiley:

Uda się, uda - nie ma co biadolić tylko znaleźć inną opcję transportu :wink: wiosenka ma również jechać komunikacją zbiorową to możecie wybrać się razem - będzie raźniej :wink: A na miejscu przydzielimy Ci pokój koło windy żebyś nie musiał robić kilometrów.

Jest bardzo fajne połączenie pociągiem z Warszawy do Koszalina przez Poznań (EIC 1801/IC 481000) o 7:00, w Koszalinie jesteście o 13:33, a więc idealnie. Z Koszalina ktoś Was odbierze, to żaden problem. To co prawda 2 x ekspres, więc droższe bilety, ale można wytanić w powrotną stronę wracając bezpośrednim TLK 811000, oczywiście jest też szereg innych połączeń (ale z przesiadką). 

Albo też autobusem - nie wiem jakie połączenie ma na myśli wiosenka, najlepiej skontaktujcie się ze sobą.

Zabrzmiało to jak wyrzuty :stuck_out_tongue:

Pragnę zauważyć, że wstawiłem wiele mówiącą, ale niedziałającą emotkę " :smiley: ", która powinna rozwiać wszelkie wątpliwości :stuck_out_tongue: :wink:

Żeby nie było dalszych niedomówień, jak dobrze pamiętam to oficjalnie @Krogulcowi podziękowałem, za to, że mnie zmotywował do przyjechania na HZ w zeszłym roku :wink: Bez niego by mnie tam nie było i bardzo bym tego żałował.

Wiosenka nie jedzie z Warszawy i miałem ją zabrać po drodze więc raczej miała inne połączenie na myśli ale odezwał się do mnie Pangrys i może mnie zabrać samochodem z Poznania więc muszę tylko dotelepać się pociągiem właśnie do Poznania. Szczegóły uzgodnię z nim rano ale wszystko wskazuje na to, że jednak będę :slight_smile: :slight_smile:

Zuch! I to właśnie chodzi żeby się nie poddawać :slight_smile:

Hej,

Brawo Ty! :slight_smile:

Pozdrawiam,

Ja na ostatnim HZ byłem na antybiotykach, bardzo mocny kaszel i zapalenie oskrzeli. Czułem się naprawdę kiepsko, ale jakoś dałem radę. Znalazłem w sobie wewnętrzną siłę :) 

Da się da, fajnie,  że jednak jedziesz. 

No i wszystko (poza nogą) cudownie. Jadę IC do Poznania i tam rzucam się w objęcia Pangrysa :slight_smile:

Co do powrotu to jeszcze rozważam różne alternatywy.

A tak przy okazji, to niezbadane są zasady promocji cenowych PKP. Bilet Intecity z Warszawy do Poznania w klasie drugiej 129 zł a bilet na ten sam pociąg w klasie pierwszej… 79 zł :-) 

@sdar no to rewelacja :slight_smile: Do zobaczenia!

Oj ta siła sugestii Pana Leszka ;) 

U mnie komplet. 

Szuri jak będę  dojeżdżał do Krakowa koło 5, to tyrknę do Leo to się dokładnie ugadamy na górnej płycie dworca PKP :slight_smile: