ColdZlot 2016 - organizacja dojazdu

Hej,

TomisH, pisałem kilka dni temu o alternatywnych trasach przejazdu, ale nikt prócz Wiosenki na trasę Łódź - Toruń nie reflektował. Teraz oczywiście pozamiatane, bo mam komplet w trasie przez Wrocław i Zieloną Górę.

Pozdrawiam,

@Dimatheus a bo prawda taka że w temacie ruszyła dyskusją dopiero mocno po nowym roku :stuck_out_tongue:

Hej,

Zgadza się - ale ja pisałem o trasach już w tym roku, a dokładnie 4 stycznia.

Pozdrawiam,

Ja wiem bo czytałem. ale wtedy mało kto czytał i się interesował bo było jeszcze dużo czasu :stuck_out_tongue:

Hej,

W sumie może i racja. A teraz nagle do Cold Zlotu zostały dwa tygodnie - a to jest już bardzo krótki okres. Można rozpocząć odliczanie. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Hej, 

Będę jechać autem na ColdZlot :slight_smile:

Trasa: Wrocław -> Zielona Góra lub Poznań -> ColdZlot

Są osoby które potrzebują transportu :slight_smile: ?

Cześć, jak byś jechał przez poznań to chętnie się zabiorę. :slight_smile:

Z Białegostoku pewnie nikogo nie ma :slight_smile:

Jadę z Gdańska, 3 miejsca wolne

Hej,

 

Jadę z Wrocławia przez Poznań. Jedno miejsce wolne :) 

Trasa: http://goo.gl/5N5gyf  

Wyjazd około 8 z Wrocławia.

 

@**sdar - **jeśli byłaby możliwość, to ja chętnie z taką ekipą jadącą z Wa-wy bym się zabrała :wink:

 

Jak nie znajdziesz transportu, zawsze możesz dojechać do Poznania i Ciebie zgarniemy :) 

 

Dzięki :smiley: ale Poznań to tak trochę nie po drodze :wink: Mam plan B. - ruszam wtedy autobusem - z przesiadką w Bygoszczy do Koszalina ;) 

Hej,

Tak, a z Koszalina “prawie” taksówką do Zamku. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Zostały dwa miejsca z Gdańska. Zostaje na rozszerzonym.

Jak jedziesz przez ZG i masz wolne miejsce, to zabrałbym się z Tobą, o ile nie zostajesz na rozszerzonym.

Okej, czyli już nieaktulne widzę. No to jadę swoim. Gdyby ktoś chciał się zabrać to niech się do mnie zgłasza. Ja będę jechał od ZG S3 na Szczecin i odbijam na Koszalin.

Hej,

Czyli może spotkamy się gdzieś na trasie. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Przypominam, jest jeszcze jedno miejsce na trasie Wrocław -> Poznań -> McDonald -> ColdZlot :slight_smile:

 

U nas z szurim jedno miejsce wciąż wolne z KRK, jak by ktoś reflektował.

@sdar się do mnie odezwał, więc wsztystko wskazuje na to, że ruszam z nim w trasę… Ktoś jeszcze? Bo tego się na razie nie dowiedziałam :wink: Czyli plan B już nieaktualny ;)