ColdZlot 2016 - wątek ogólny

Dobry wieczór, ma ktoś listę rzeczy do zabrania? :smiley: Bo się pakujeeeeee… !

Za jakieś 9,5h widzę pierwsze osoby z wyjazdu :wink:

Ja mam w biurku od 1,5 roku schowaną listę właśnie na Hot/Cold Zlot :wink:

Hej,

Spoko, już jesteśmy z Wiosenką dogadani. :slight_smile:

No nic… Wstać - wstałem. Teraz czas na kawę, pakowanie gratów do samochodu i o 4-ej ruszam z Piekar. Do zobaczenia na miejscu. Szerokiej drogi wszystkim! Dojedźcie szczęśliwie i bezpiecznie!

Pewnie - tak jak i ja! :smiley:

Pozdrawiam,

Szerokiej drogi, dojedźcie wszyscy szczęśliwie i zdajcie relację na miejscu :slight_smile:

Ja się dołączam do tego co wam Axles napisał :slight_smile:

A żeś na łatwiznę poszedł :stuck_out_tongue:

Lepsze to niż pisanie własnymi słowami postu wyżej :stuck_out_tongue:

Ekipa z Niemcowni dotarła :slight_smile:

Hej,

Cóż tu dużo pisać - jest naprawdę zacnie! :slight_smile:

Pozdrawiam,

Potwierdzam, choć dla mnie Zlot  powoli dobiega końca, jutro z samego rana trzeba odpalić sanki i domku :frowning:

Hej,

Czemu sanki? :stuck_out_tongue: Szkoda, że musisz jechać. Ale wiem, że mus, to mus!

Pozdrawiam,

Hej, dzięki wielkie za zaproszenie i możliwość uczestniczenia po raz kolejny w tak znakomitej imprezie :wink:

Czekam na info dotyczące stworzenia ftp na zdjęcia zlotowiczów, by się podzielić materiałem, choćby tym 360*. Użytkownikom którzy zostali na programie rozszerzonym życzę masę zabawy :slight_smile:

Dzięki wszystkim, ze specjalnym dojazdowym pozdrowieniem dla Pangrysa i Dimatheusa :wink:

Dziękuję bardzo za zacny klimat i pomoc inwalidzie w transporcie :wink:

Ja po 1 dotarłem do domku, teraz już w pracy. Niestety powroty do rzeczywistości są brutalne …

Podziękowania dla wszystkich Zlotowiczów za miłe towarzystwo i wspaniałą zabawę :slight_smile:

“Zaraz po naszym ColdZlocie,swój zlot zaczyna AntyWeb”

By Leyda

IMG_20160125_093306.thumb.jpg.c75a3fcb23

Dzięki serdeczne za udany zlot! Teraz trzeba jakoś się ogarnąć i wrócić do rzeczywistości…

Ja już w domu :slight_smile:

Redakcjo dzięki za kolejne fajne spotkanie!

Gdańsk już w domu :wink: Dzięki wielkie za zlot!

Dajcie znać co żeście ugadali :stuck_out_tongue: