ColdZlot 2016 - wątek ogólny

A ja jeszcze nie byłem.

Hej,

Ja też nie - ale postaram się wybrać między świętami i Sylwestrem. Pod warunkiem, że z pracy będę wychodził o normalnych porach. Zaczyna się bowiem młynek. :frowning:

Pozdrawiam,

Ja chyba za młody jestem, bo SW mnie nie ruszają :slight_smile:

Urlop już oficjalnie klepnięty, teraz tylko polować na dobrą cenę za bilety :slight_smile:

Ja czekam jak u mnie w miejscowości w styczniu dadzą w 3D :stuck_out_tongue:

Normalnie nie wiem co powiedzieć? Dziękuję :slight_smile: Właśnie przyszło zaproszenie na mój pierwszy CZ

Mnie to nawet nie zauważył :stuck_out_tongue:

Nawet nie wiesz jak mnie to ucieszyło :slight_smile:

 

Monczkinu   facebook_z.jpg

Hej,

Ale jak to? Jak Cię nie zauważyłem? Poza tym wiesz - ja po całonocnym weselu byłem. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Święta minęły, kilogramy zostały… 

O kino już zahaczyłam :slight_smile: Uszek nie lepiłam :P 

Można powoli odliczać do CZ :smiley:

Co tam u Was :)? 

Ile osób planuj zostać na rozszerzonym?

Na początku myślałem żeby nie zostawać, teraz się zastanawiam…

Ja też się zastanawiam…  w sumie myślałam, że to będzie zależało od tego, czy będę jechała z kimś jeszcze… Jeśli autobusem tak jak się zanosi, to możliwe, że zostanę. 

Ja zostaję na rozszerzonym, nie tylko z racji że mój kierowca też na nim zostaje ale bardziej z racji większego zżycia z blogierami :slight_smile:

Ja zostaję bo jak by inaczej :wink: Kurcze to już niedługo :wink:

Jechać tak daleko, na tak krótko? Oczywiście, że trzeba zostać :slight_smile:

Hej,

Ziggi, nie ma nad czym się zastanawiać - po prostu trzeba zostać. :slight_smile:

A co to za ciernie w serce? Jakie możliwe, że zostanę? W takim towarzystwie, a Ty się zastanawiasz. No wiesz Ty co? :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Ja oczywiście zostaje na rozszerzonym, bo jakże by inaczej:)

@ziggurad Proponuje zostać na rozszerzonym :slight_smile: Niby to tylko jeden dzień dłużej, ale wbrew pozorom to bardzo dużo i szkoda byłoby wracać wczesniej. Opuszczać takie towarzystwo. Więc nie zastanwiaj się tylko: zostań z Nami! :slight_smile:

@wiosenka83 spokojnie, kilogramy też zgubimy… W przyszłym roku ;) 

Ja dzisiaj wypisałam już (dopiero) urlop :slight_smile:

A ja tam dalej nie mam urlopu zaklepanego. Ale z tym to nigdy nie miałem problemów.