ColdZlot 2017 - agenda

Ponieważ tegoroczny HotZlot będzie nieco rozproszony i atrakcje będą w różnych miejscach, bardzo proszę żeby każdy dodał sobie agendę do telefonu. Wysłałem Wam zaproszenia do kalendarza Google, można też skorzystać z ICAL:

https://calendar.google.com/calendar/ical/qfje6pd5u1h9u9sfmp2mu01h8s%40group.calendar.google.com/public/basic.ics

Agenda zdradza lokalizacje niektórych atrakcji, ale to konieczność - nie chcemy, żeby ktoś się zgubił. Wszystko jest w zasięgu krótkiego spaceru piechotą z hotelu.

Nastąpiły też małe zmiany, np. z przyczyn logistycznych wizyta w “najładniejszym biurze na świecie” będzie w poniedziałek rano, a nie w niedzielę. Jak się pewnie domyślacie, chodzi o biuro Opery (tej od przeglądarki ;)). Z wizyty w redakcji nie rezygnujemy, będzie dla chętnych nieco później, po Operze.

ColdZlot :slight_smile:

2 polubienia

O to już agenda na HotZlot - nieźle, podoba mi się to nowe kierownictwo :stuck_out_tongue:

O, widzę że Agenda się zmieniła - dla mnie niestety na minus! :disappointed_relieved:
Z niedzieli znikł “lunch w najładniejszym biurze na świecie”, został przeniesiony na poniedziałek, na czas, kiedy było zaplanowanie zwiedzanie redakcji.

Czemu to dla mnie zła zmiana? Bo ja wyjeżdżam w niedzielę późnym wieczorem… : ( A tak? ■■■■. @tomekb - czemu???

Edit: już widzę ten temat z odpowiedzią, choć wcale mnie to nie pociesza.
(dwa posty - mój i fiesty - przeniosłem tutaj)

Pociesz się że nie tylko Tobie to nie na rękę, ja też będę musiał wracać w niedziele koło 17.

@tomekb czy wiadomo o której wszystko kończy się w poniedziałek w związku ze zmianami? Pytam ze względu na planowanie powrotu :wink:

Nam również, bardzo staraliśmy się zorganizować to w niedzielę, ale okazało się to jednak niemożliwe.

Zakładam, że do 14-15 ze wszystkim się uwiniemy :slight_smile:

@tomekb a w niedzielę po zmianie agendy jest przewidziany jakiś lunch?
Bo nic nie ma na ten temat w rozpisce na stronie CZ ani w terminarzu.

Pracujemy nad tym :slight_smile:

https://www.facebook.com/targowawroclaw/ - zacnie milordzie - dobre piwko się szykuje :slight_smile:

1 polubienie

Dokładnie 16 rodzajów piwa rzemieślniczego :slight_smile:
Czegoś takiego w historii zlotów jeszcze nie było :stuck_out_tongue:

1 polubienie

A tak serio to “poczemu” Wrocek a nie Wawka? Ponoć wszystkie pociągi przez stolicę jadą…

@tomekb - a może by zorganizować w niedzielę po południu jakąś wizytę w redakcji?

Ooooo a 4 ściany to browar z Trzebnicy - mojego miasta :slight_smile:

A tak serio to Regio relacji Rzeszów - Tarnów ani przez Wrocek, ani przez Wawę nie jeździ i dlaczego nie w Ropczycach?

2 polubienia

To ja już zaczynam trenować :wink:

2 polubienia

Dobra, przyznam się, nie wiedziałem że DP z Wrocka jest :slight_smile: i tyle, co ja tam będę ściemniał teraz…
a tak serio to nawet nie próbujcie machać zlotu w Wawce bo Was “prezesowa” z torbami puści (Waltzowa).
Już Elektroda pewnego czasu chciała zdziałać mega zlot gdzieś w Polsce. Padło także na Wawkę ale jak zaczęli chłopaki kopać za miejscem by coś znaleźć na taką masową imprezkę (hala) to w efekcie końcowym wyszło że taniej wynajmiesz pół “Londynu” jak cokolwiek w stoliczce.
Za sypiącą się halę na Żeraniu UM zaśpiewał 25000zł netto doba!!!
Netto = bez wymaganej ochrony, bez wymaganego odbioru, bez wymaganego nadzoru BHP, bez strażaków, bez TojTojów, bez parkingów i szczerze mówiąc to także bez energii w hali, wody a może i tlenu kuffa, tego już nie sprawdzaliśmy.
Jedno z pierwszych poważnych pytań jakie padło w UM na dzień dobry to:
" a to ta wielka spółka Oponeo chce te halę czy kto???"
i wszystko jasne!

Będziesz ludzi do pracy w niedzielę spędzał ? :smiley:

A nie ma tak że dyrektory i prezesy niedzielę mają codziennie??!
Co to za różnica jedna niedziela ponad normę?