Comodo Antivirus i Firewall (za darmo dla domu i firmy)

Jeśli chodzi o ten plik update.tmp to dobrze było by znać jego połorzenie (kiedy następnym razem zapora zapyta czy go dopuścić kliknij w okienku na zakladkę: more details) wygląda to na jakąś pozostałość po instalacji spróbuj zainstalować CCleaner i przeczyścić system ze śmieci .

nie moge skanowac tym AV poniewaz wyswietla sie error

a dokladnie to

Error: Engine Initialization Failed.

Prosze o pomoc

Spróbuj zrobić update programu i póżniej zrestartować komputer.Mozłiwe że program żle sie zaktualizował i to wywołuje problem.Jesłi problem bedzie występował dalej to zrobić reinstalkę antywirusa.

Witam wszystkich,

Nie wiem czy dalej masz z tym problem. Jesli tak to rozwiazaniem bedzie dopuszczenie przychodzacych IP: zakladka Security -> Network monitor regula ‘IP In’ jest defaultowo ustawiona na Block. Zmien na Allow.

U mnie pomoglo zarowno z eMule jak i torrent.

Ja otrzymalem link tylko w mailu dot. firewall’a i jest to http://www.personalfirewall.comodo.com/ … /setup.exe natomiast antivir ten sam link tylko podmien ‘personalfirewall’ na ‘antivirus’.

Powinno byc OK

Witam Comodowców, próbowałem 2 razy zainstalować AV,Komputer potem otwierał sie pół godziny i każda strona też, straciłem 2 dni zanim go usunąłem, mam 128MB na XP SP2 może to za mało dla Comodo?

No niestety 128 MB to zdecydowanie za mało biorąc pod uwage że CAV bierze ok 20 MB z ramu to się nie dziwie że wszystko otwierało się w żółwim tempie. Absolutne minimum to 256 MB żeby można było mówić o w miarę przyjemnej pracy z XP i Comodo AV :slight_smile:

jeśli jesteś zadowolony to nie widzę potrzeby zmian. Ogólnie Comodo to nowa marka na rynku - ja z nim problemów nie miałem. Ogólenie polecam :wink:

Lubie zmiany, tylko nie wiem czy warto :lol:

avast = avg = norton …

No cóż mogę powiedzieć tak że zarówno antywirus i firewall Comodo wg. mojej subiektywnej opinii w niczym nie ustępują Avastowi i Jetico.

Plusem jest że jedna firma robi firewalla i zapore zapewnia to napewno dobrą ich współpracę i ochronę komputera :slight_smile:

Programy są czesto aktualizowane i ich używanie raczej nie nastręczają problemów. Co do mulenia i ile zużywają ramu podczas normalnej pracy w tle już odpowidam jak to się kształtuje u mnie:

  • Comodo Personal Firewall – ok 7 MB ramu

  • Comodo AV (agresywna heurystyka /max poziom zabezpieczeń) – ok 20 MB

Moim zdaniem napewno warto je zainstalować i przekonać się na własnej skórze :slight_smile: może i tobie przypadną do gustu. :?

Mam nadzieje ze antyvir okaze sie skuteczny, jak dla mnie ma on przewage nad m.in. Avastem czy nowym antywirem AOLu a mianowicie mozna go uzywac w firmach. I tutaj mam pytanie do osob ktore juz sie rejestrowaly itd. Czy na jednym przyslanym przez producenta kluczu mozna zarejestrowac kilka programow? Bo wtedy dopiero zastosowanie biznesowe ma sens. No i jeszcze jedno, z tabelki zdeczko tendencyjnej na stronie COMODO wynika (chyba) ze da sie aktualizowac baze danych wirusow bez dostepu do neta (czyli z jakims lokalnym repozytorium), jest to prawda czy nie?

Pozdrawiam

A ja nie :x

Ja mam też problem z uruchomieniem system po instalacji Comodo Antywirusa a mam RAM 256, nie miałem żadnych innych antywir, jedynie Spybot, system WinXP Pro SP@

Leszek9 o co Ci chodzi ? :shock:

na czym on ploega ? :-o

O poradę, co zrobić aby wszystko działało

ALE CO CI NIE DZIAŁA :!: :twisted:

Jak napisałem powyzej, po instalacji programu system się nie otwiera

a w tryb awaryjny wejść możesz ? sprawdź ostatnią działającą konfigurację.

Tak właśnie dzieki temu udało mi sie to zainstalować, ciekawe, ze innym chodzi

Złączono Posta : 25.08.2006 (Pią) 13:21

oczywiście odinstalować

Mam Sygnate Personal Firewall + Co mieisąc sciagam testową wersje nod32. Jedna k te sciaganie co miesiąc troche mnie wkurza. Planuje sie przesiąsc na Comodo, ale czy moje bezpieczenstwo w sieci zmieni sie gdy zmienie antwira na comodo??? Czekam na odp, Thank :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: