Coś o forum

Przykro mi to powiedzieć, ale to forum idzie na dno. Po co te pochwały, chyba dla moderatorów, wszystko to po to, żeby użytkownicy się nie lubili. Nie wiem po co te nowe działy zostały stworzone. Wcześniej było lepiej. Teraz jest prowadzony temat w dziale Programy “Odwrócony obraz” czy coś podobnego, jeden z userów napisał “odwróc monitor do góry nogami” i dostał ostrzeżenie, wcześniej by tak nie było. W ogóle admini i moderatorzy zmieniają treść postów, a tak nie wolno, obowiązuje wolność słowa, zapewne ten topic zostanie skasowany, szkoda. Mam tyle do powiedzenia. Pozdro.

No niewiem przynajmniej robi sie porzadek na forum :x :x

Taki porządek, żeby zmieniać treść postów :confused:

Jesli wyleci od razu to znaczy ,ze masz racje :slight_smile:

Ale faktycznie cos smierdzi i czuc to bardzo mocno ale musisz wziasc jedno pod uwage niestety:

Nie Twoje forum wiec godzisz sie na to tak jak jest albo idziesz sobie na inne :slight_smile:

Ja również pozdrawiam.

Masz wiele do zarzucenia ale zero propozycji. :?

No tak :frowning: Właśnie to jest smutne :confused:

Złączono Posta : 29.07.2005 (Pią) 16:37

Najpierw przedstawiam to co mi się nie podoba, dopiero później propozycje.

  1. Znieść te pochwały i ostrzeżenia

  2. Zlikwidować zbędne działy

Więc masz propozycje czy nie???

Złączono Posta : 29 Lipiec 2005, 16:39:09

Niemożliwe. :!:

Znieść te pochwały i ostrzeżenia, bo to tylko poróżnia użytkowników i nic nie daje…

Mój kolega użytkownik tegoż forum saviola nie wpada tu już często, więc spytałem się, czemu? A on powiedział, że jest za dużo działów. I, że się zrobiło dziwnie na forum, atmosfera…

Czemu, bo ty ich masz najwięcej?? :confused:

Które są zbędne i dlaczego?

ja jestem za zniesieniem licznika w dziale na luzie. Coraz większy nieład się tam dzieje :!: :!: :!:

A niby kto robi ta admosfere raczej ci uzytkownicy ktorym nie zalezy na forum :-x

Bądź tu mądry i pisz wiersze.

Jeszcze tak niedawno było dużo krzyku, że działów jest za mało, ciągle też ktoś chce nowe działy. Więc jak pogodzić wszystkich? Znasz michu złoty środek? Tobie może się spodoba usunięcie paru działów, ale znajdzie się kilkunastu innych którym to się nie spodoba i co wtedy?

np. “Systemy operacyjne Microsoft Windows” po co to?? Od tego jest dział “Problemy” i te inne działy, które kryją się pod problemami. Problemy to problemy.

i to jest dobry pomysl na kilku forach sie z tym pomysłem spotkałem i uważam że skończy sie nabijactwo postow

No to zostawmy dział Na luzie ; Telefonia i gry. :lol:

Jeśli Ci chodzi o mnie, to mi zależy na tym forum, bo jestem tu już dość długo, i podobało mi się wtedy jak wchodziłem w świat forum.dobreprogramy.pl

ano jest na kilku forach, jak ktoś nie wierzy to niech zobaczy jak jest na pcmaniaku. Nie ma tam pisania głupot i nabijania. :!: :!: :!:

To jeszcze do tego usunąć dział Oprogramowanie, przecież tam też są problemy no i oczywiście O forum i O vortalu, tam też głównie problemy.

Twój złoty środek mi się nie podoba.

Moze z tym wylonczeniem licznika w dziale na luzie jest dobry pomysl, ale ilosc dzialow jest wystarczajaca (a napewno nie za duza) :slight_smile:

jednego koledze michu zarzucić nie można… słusznie atakuje pochwały :lol:

według mnie to jeszcze większa kicha niż byłe te “pomógł”… zrobiło się okropne kolesiostwo, a Ci którzy faktycznie zasłużą odchodzą z niczym :!:

szczytem bezczelności jest wstawienie sobie do podpisu tekstu w stylu: pomogłem ci daj mi + :expressionless: :expressionless: żenada :!:

co do działów to jest oki IMO :slight_smile: atmosfera faktycznie nie ta co przed rokiem, ale tego się już nie da naprawić :roll: