Coś o forum

Lisek, ale czy ja mówie żeby znieść Oprogramowanie, o forum, i o vortalu. Mi najbardziej podobają się działy Problemy o forum i o vortalu, bo na tych dwóch na końcu można wyrazić swoją opinię, ale nie mówię, żeby tylko te 3 zostały :confused:

michu pewnie pijesz do mnie

tak zmieniłem twój post, ponieważ - skoro jesteś z Nami tak długo - powineneś wiedzieć jak się zakłada tematy - to co “stworzyłeś” było bardzo konkretne.

Po zmianie treści Twojego postu wywaliłem wszystkie OT’y do których doprowadziłeś - zbędne posty

i co się stało jak zmieniłem treść posta ??

a przez kogo ?? przez Nas modków - oki, skoro tak uważacie - Zgłoście to Liskowi, a nie płaczecie jak tu źle i jacy my niedobrzy

tak, a po nocach grzebią wam po PW, i wywalają wasze pochwały, zostawiając tylko swoje

jaka wolość słowa ?? - szykam seriala, cracka, odp*** się, ale z ciebie głupek, goń się - cytowac dalej ??

Dlaczego po ansach userów na PW (często w dość nieodpowiedniej formie) i wytłumaczeniu im podstaw powolując się na regulamin, “wąty” znikają ?? Może dlatego, że macie w Nosie Regulamin i czepiacie się, żeby się tylko czepić

:twisted:

Właśnie z Lazikarem wymyślilismy, że jeśli tak wam przeszkadzają te liczniki, to może zupełnie je wyłączymy?

Dlaczego tylko w jednym dziale, przecież post jest postem, więc albo liczymy WSZYSTKIE posty albo wcale. Wyłącznie licznika zupełnie skończy te ciągłe problemy.

A tak zupełnie przy okazji, zawsze rozbraja mnie kwestia tych liczników. Nigdy bym nie przypuszczał, że jakaś mało ważna cyferka przy avatarze może wzbudzać tyle kontrowersji.

Dokladnie mozna miec duzo ilosc postow a nie umiec pomoc w dosyc prostych problemach. :wink:

sądzę, że dzięki temu liczba stałych userów forum zmiejszy o się o jakieś 40% :lol:

Monczkim, dałeś dobry przykład: są regulaminy, więc jak ktoś pisze szukam seriala, cracka to kosz. Jak ktoś klnie to na całym wyrazie ********* czy to takie trudne?? A nie obcinać kawał postu :confused:

lisek mi to jest obojętne czy wyłączycie licznik całkowicie czy nie. Ale nie chcę żeby był on włączony w dziale na luzie :!:

Właśnie, pisać bzdury :confused: No bo po co to?? Mi się to nie podoba, w ogóle co to daje?? Nic!!

sory, ale nie kumam o Ci chodzi w tej sytuacji ??

Dwie sprzeczności.

Podawaj konkretne przykłady, nie spotkałem się z takim czymś, kiedy post został wycięty bez przyczyny.

Nie chodzi o to, że mi obciąłeś :confused: Chodzi o to, że się zmienił :confused:

już wolę aby licznik był wyłączony a zostały pochwały. Przynajmniej w większości widać byłoby czy ktoś pomaga czy nie :!:

To nie jest w pełni miarodajne.

Najlepszą miarą jest czytanie/obserwowanie postów Usera.

Więc wyłączamy licznik całkiem czy…? Jakieś konretne argumenty?

Powtarzam, nabijacze są wypleniani…

:hahaha: rozbawiłeś mnie do łez… licznik postów to wyścig szczurów, a licznik pochwał to już nie wiem jak to nazwać :roll: nie ujmuję wiedzy współuserom, ale swoje zdanie już wyraziłem na temat pochwał, tragikomedia w jednym słowie 8)

co się zmieniło

treść postu tak - sens problemu ?? - nie

skoro tak narzekasz na liczniki, to właśnie zrobiłem coś co powinno Ci się spodobać - wywaliłem posty, które były zbędne

boczi jakie 2 sprzeczności ?

Licznik jest albo całkowicie wyłączony albo jest wyłączony w dziale na luzie :!: Nie chcę aby w dziale na luzie był licznik. Bo ostatnio jest tam masowe nabijanie. Jak jest jakiś temat to niektórzy co drugieg posta nabijają :!:

W którymś poście w Problemach, użytkownik napisał, czemu zmieniono treść mojego posta, i po czasie ktoś skasował jego zażalenie :confused: i to nie jest przykład?? nie moge tego ty wycytować, bo tego już nie ma :confused:

Zostaną ci najbardziej wartosciowi którym licznik nie daje satysfakcji.

Przykład z GG pare minut temu:

6275331 (16:59)

dlaczego skasowano

6275331 (16:59)

mi 20 postow?>

Ja3 (17:00)

Ja3 (17:00)

kto ty jestes

6275331 (17:00)

Tomek23

Ja3 (17:00)

smietnik

6275331 (17:00)

Posty: 187

Ja3 (17:00)

mówi ci to kcoś

6275331 (17:00)

bylo 200

a w pozostałych nie ??

przejrzyj pozostałe działy dokładnie - no ale jak coś wywalisz, to od razu krzyk - czemu wywaliłeś mój post, gdzie jest moja pochwała…

detektyw są tacy tutaj na forum, którzy wszędzie (czytaj w każdym dziale) potrafią się wbić z postem byle cyferkę powiększyć pod avatarkiem :lol: tzw. postokleci